Медицински център за асистирана репродукция Варна

  • 39 382
  • 772
  •   2
Отговори
# 105
  • Мнения: 15 356
Усмивка,добре сме.Вече виждаме ефекта от капките за колики и е доста кротка,дори и вечер.Обърна се сама по коремче два пъти и си расте и хубавее.Ние сме спокойни родители,няма шаш и паника и само дето се притеснявах че нямаме помощ.Изобщо не ни трябва,справяме се добре .
Дано близнаците са спокойни вече!
Принцеса,Кринон взимах от Софармаси и там беше най-евтин.Даже ме запомниха хората и като ме видеха директно вадиха Кринона.И аз имах малко Я,само от единия яйчник,другия почти не реагира.Изкараха 6 и се оплодиха 5,качеството е важно,не броя.

# 106
  • Мнения: 220
Благодаря ви за отговорите, момичета! Просто като сметна 4 инсеминации за да се класирам за фонда+ път, нощувки, тъй като сме от Бургас, а и имам 5 годишно дете, което трябва да мъкнем с нас май по-добре директно да си платим за инвитро.

# 107
  • Мнения: 859
Не съм съвсем съгласна. Ако ги "зачаткаш" една след друга не е чак такава сумата. А после за фонда имаш 4 опита. 4*5000 самофинансирани или 4 инсета за има няма 2000 общо.... Вие си знаете най-добре разбира се.
Да не говорим, че към всеки опит има и по 500 за зет ако останат замразени.

# 108
  • Мнения: 11
Здравейте,някой раждал при д-р Александров ще ми каже ли, колко е избор на екип Simple Smile

# 109
  • Мнения: 91
Здравейте,някой раждал при д-р Александров ще ми каже ли, колко е избор на екип Simple Smile

Привет, изборът на екип струва 600 лв. Докторът прави само цезарово сечение след предварителна уговорка, нали знаете? Simple Smile Успех! Simple Smile

# 110
  • Мнения: 15 356
Доктора е голям поддръжник на нормалното раждане,ама голям.Между другото,за мен добрия лекар не хвърля жените в секцио за щяло и нещяло.На моя позната й отказа,мотива й беше че я е страх да роди и нямала психика.

# 111
  • Мнения: 4 009
На мен секциото плюс престоя на вип етажа,ми излезе общо 1000лв.,но според мен тези 500лв за вип-а бяха излишни.На 7ет не е много по-различно от другите етажи.Д-р Александров не води нормално раждане.Аз от самото начало бях решила,че не ми се рискува с нормално и се радвам,че ме приеха за секцио.Незнам как щях да се доверя друг да ме изражда.И сега само на него имам доверие.

# 112
  • Мнения: 14
Здравейте,моята пункция мина днес,часове след нея имах минимална болка,но преди малко започна да ме боли страшно много.Нормално ли е,вие какво пихте за болката?

# 113
  • Мнения: 11
Здравейте,моята пункция мина днес,часове след нея имах минимална болка,но преди малко започна да ме боли страшно много.Нормално ли е,вие какво пихте за болката?


Нош па комфорт Simple Smile

# 114
  • Мнения: 15 356
Здравейте,моята пункция мина днес,часове след нея имах минимална болка,но преди малко започна да ме боли страшно много.Нормално ли е,вие какво пихте за болката?
Аз два дни едва вървях от болка и тежест.Но шпа,много вода и извара ме оправиха.

# 115
  • Мнения: 14
И аз съм така,едвам се мърдам.Но шпато не ми помогна,изпих един аулин.Благодаря за съветите.

# 116
  • Мнения: 697
Denica13 , първо говори с него дали ще те поеме за изграждане . Аз имах щастието той и младши да извадят близнаците . За цената не си спомням , но имам най - хубавато"усмихнато човече" на корема 🙂
След пункцията ме боля повече от секциото , много вода и разходки ми помогнаха да го преживея ...

# 117
  • Мнения: 3 124
Патриция, изчисти пощата си с лични съобщения, дава ми че не може да се прати съобщение, благодаря🌻
Понеже си ми писала и не мога да отговоря.

# 118
  • Мнения: 4 009
Мен първия път след пункцията много ме боля.Едва станах от леглото.Имах и кървене няколко дни.Така,че е нормално.Втория път нямах болки.

# 119
  • Мнения: 14
Патриция, изчисти пощата си с лични съобщения, дава ми че не може да се прати съобщение, благодаря🌻
Понеже си ми писала и не мога да отговоря.
Готово,мисля,че освободих място

Общи условия

Активация на акаунт