Проблеми с дъщеря ми

  • 39 694
  • 1 610
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 7 276
Мусаката не е от пипкавите манджи, готвя често и с удоволствие, най- често с картофи, но понякога и с патладжан.

# 661
  • Мнения: X
Единствената причина да не правя мусака е, че нямам миялна да измие тенджерите за каймата и заливката Simple Smile

# 662
  • Мнения: X
Единствената причина да не правя мусака е, че нямам миялна да измие тенджерите за каймата и заливката Simple Smile
Омъжи се, днешните мъже много обичали да мият чинии. Така разбрах от форума.

# 663
  • Мнения: 18 300
Е, тва е, първо искаше да ходят на суши, сега и за брак споменава. Братан се даде... Stuck Out Tongue Winking Eye

# 664
  • Paris, France
  • Мнения: 14 030
Единствената причина да не правя мусака е, че нямам миялна да измие тенджерите за каймата и заливката Simple Smile
Омъжи се, днешните мъже много обичали да мият чинии. Така разбрах от форума.

Ох, май е вярно. Моят след нахранване веднага тича да мие чинии, дори да са цели две мивки, а имаме миялна, но не знае как се програмира и пуска. Свекърът и той така, а и те имат.

Баща ми и дядо ми бяха истински мъже. Нито чинии миеха, нито готвеха.

Отивам да чистя кухнята, че мъжът ми готвил и мил чинии. Сега ще трябва да мия и тавана с препарат.

# 665
# 666
  • Мнения: X
Знаем, че те е страх от къпане Гал, ама това е задължително по принцип, ако искаш да има някакви хора край теб Grinning

# 667
  • Мнения: X
Страх ме е от мъже, дето са уж хетеро и все са по-по-най, ама няма жена покрай тях.

# 668
  • Paris, France
  • Мнения: 14 030
Страх ме е от мъже, дето са уж хетеро и все са по-по-най, ама няма жена покрай тях.

Тях сигурно ги е страх от жени, които уж са хетеро, но нямат мъже около тях. И така ще си седите сами или ще си губите времето с паресници, хора с деца и накрая ще се озовете и вие сами, с някоя котка или кучок, мяу, бау бау, което не е лошо, де.

А около хомо мъжете обикновено има доста жени. Те не се самоизолира със себеподобни веднага след като усетят, че са хомо.

# 669
  • Мнения: 10 993
Пак ли почнахте с битовизмите.
Знаете ли кои са 70-сетте неща ., които жената трябва да прави 69 и мусака. Мусака правя, не много често, но аз обичам домашна храна и готвя редовно. Мъжът ми е истински мъж, нито готви, нито мие чинии. Имаме мияна чудесна е. Откакто сме се оженили вече 15 гозини, си купихме втора миялна, същият ден в който старата се развали. евтина за 450 лв. като ви чета, въобще не ви разбирам, а уж сте млади хора с образование, ама все към битовизмите ви влече.
Истинският мъж за мен, трбва да гледа децата, докато жена му разпуска. Другото издръжки, чистене, готвене, въобще не е важно.

# 670
  • Мнения: 2 204
Хубаво разказваш, ама защо почна отзад напред?
Мусаката не случайно е на последно място.

# 671
  • Варна
  • Мнения: 5 204
Единствената причина да не правя мусака е, че нямам миялна да измие тенджерите за каймата и заливката Simple Smile
Никога не съм имала миялна, пък колко мусаки съм врътнала досега... Колко му е да измиеш един тиган от каймата и една купа, в която си разбъркал малко мляко и яйца? Това го правя още докато мусаката се пече във фурната. Не чакам да засъхне. Тави после и аз мразя да мия, ама повече мразя да давам в пъти повече пари за готова храна, така че си мия... Понякога и приятелят ми ги мие де, особено ако съм с нов маникюр. Мисли си, че ще ми се изчопли от водата. Grinning

# 672
  • Мнения: X
Диди, много пъти съм писала в темите, че мразя да мия чинии. Ама не мога да ти опиша колко мразя.

Крисе, проблемът ми не е в битовизмите, а в това че никой мъж не ми предлага нещо уау извън тъпите битовизми. За кво ми е тогава? Местене в по-голямо жилище, още една пералня за пускане и след 6 месеца като се сети, че не е създаден за връзка - ще трябва да си търся пак самостоятелна квартира, ама още по-скъпа. И съм на плюс само с един не особено редовен секс, понеже мъжът има хобита и не бива да го притискам, тъй като не е сигурен дали... И тъй нататък.
Рижко си е топ Animal Cat Дребен, гальовен, икономичен, единствен каприз е храната, уважаваме си личното пространство, не ме занимава с тъпи хобита и кога ще ходим при майка му. Сериозно - разбирам лудите коткарки.

# 673
  • Варна
  • Мнения: 5 204
Еее ако ще чакаш някой уау господин, ще си останеш с Рижко. Освен ако и ти не си уау госпожа. Но по това, което съм чела, си съвсем обикновена жена като мен и като 90% от съфорумките. Недей така. Беше писала някъде, че все пак се оглеждаш. Мъжът може да предложи много повече от секс и жилище. За нематериални неща говоря. Не се отказвай само защото досега си попадала все на смотаняци. Пък може и в теб да има нещо нередно, върху което можеш да поработиш.

# 674
  • Мнения: X
Лошото е, че под уау не визирам нищо необикновено, но ако единственото, което предлага, е един гол ***, свекърва и заплата, мерси съм. Не споделям максимата 'от кал да е, мъж да е' - да ме четете после и мене тука в тема стил 'кой ми сра в гащите' Grinning

Общи условия

Активация на акаунт