Проблеми с дъщеря ми

  • 39 724
  • 1 610
  •   1
Отговори
# 1 605
  • някъде в орбита...
  • Мнения: 2 913
Крисе, аз съм обратното. Не мога да говоря постоянно, а и не искам. Имам нужда от повече лично пространство за моите си тъпотии, които си върша. Имай предвид, че не съм и имала 15 годишна връзка/брак, така че де а знам какво би било тогава.
Тц, не се променя много ситуацията Grin
След 20 (+/-) години заедно, все така си говорим и мълчим. Можем да изкараме часове в обсъждане на някакъв въпрос, или филм, или проблем. И след това да изкараме часове в приятно мълчание, когато всеки си чете някаква книга или цъка на компа... За мен си е важно хем двама души да имат общи интереси и теми, хем да имат времето за себе си и своите си хобита и занимавки.

# 1 606
  • Sofia
  • Мнения: 15 554
След 20 (+/-) години заедно, все така си говорим и мълчим. Можем да изкараме часове в обсъждане на някакъв въпрос, или филм, или проблем. И след това да изкараме часове в приятно мълчание, когато всеки си чете някаква книга или цъка на компа... За мен си е важно хем двама души да имат общи интереси и теми, хем да имат времето за себе си и своите си хобита и занимавки.

1:1 е и при нас. Grinning

# 1 607
  • София
  • Мнения: 19 253
Разбира се, че преди 30+ години беше друго и доста по-трудно. Доколкото зная, дори на квартира или хотел не е могло да отидат неженени хора, но и това са измислили - запазвали час за бракуване в съвета и им давали бележки, а после се отказвали.
Избягвах да се навирам, където има родители. Освен при едно гадже, ама те много ме харесваха, искаха да се женим на 20...мани, мани.
Ако не друго, поне на ръце щеше да ме носи. Но не бяхме един за друг, и впоследствие са ми го казвали,

# 1 608
  • Мнения: 3 044
Крисе, аз съм обратното. Не мога да говоря постоянно, а и не искам. Имам нужда от повече лично пространство за моите си тъпотии, които си върша. Имай предвид, че не съм и имала 15 годишна връзка/брак, така че де а знам какво би било тогава.
Тц, не се променя много ситуацията Grin
След 20 (+/-) години заедно, все така си говорим и мълчим. Можем да изкараме часове в обсъждане на някакъв въпрос, или филм, или проблем. И след това да изкараме часове в приятно мълчание, когато всеки си чете някаква книга или цъка на компа... За мен си е важно хем двама души да имат общи интереси и теми, хем да имат времето за себе си и своите си хобита и занимавки.

Харесва ми как звучат нещата при вас. Пожелавам още дълги години любов и прекрасен съвместен живот!

# 1 609
  • Мнения: 4 956
За мен пък общуването е много важно.Ако го няма ,би куцало всичко останало..



# 1 610
  • Мнения: 110
Сега, момчетата по дефиниция са "горкичките, ще го намери някоя харпия"! Wink

Аз съм на обратното мнение, тия дето се пазят от харпии са по-кисели и нещастни. Тия с харпиите обикновено се разтоварват и на още едно, две места. Тия без харпиите са абсолютно сами.
Флейм аз обичам да разказвам на мъжа ми с кой какво си говорим. Даже и за форума му разказвам. Ми то няма за какво друго да си говорим. Аз книги не чета, филми не гледам. Той от моята професия не разбира. Ама аз съм дърта, може би при младите е различно.
Аз много обичам да чета книги. Но всеки има различен характер.

Общи условия

Активация на акаунт