Отговори
  • Мнения: 5
Здравейте. От известно време съм с един яйчник. Понякога ме боли обаче и от страната където вече нямам такъв. Дали е нормално? Болките са когато съм в овулация. Специалиста при когото ходя, каза да не се притеснявам, защото е нормално. Просто исках да проверя дали има жени с подобен проблем. И да обменим малко опит. Благодаря предварително.

# 1
  • Добрич
  • Мнения: 933
И аз съм така.Болят срастванията.При мен е ад,когато настъпи менструация.

# 2
  • Мнения: 6 088
14г след операцията с отстраняване на яйчника и тръбата ми се появяват остри краткотрайни или по-продължителни болки на мястото им. Питала съм гинеколога защо е така, но не можа да ми обясни. Година и половина след операцията имам секцио, но болките си се появяват и след него, но без да ги свързвам с цикъл или овулация. Понякога болката в мястото където трябва да има яйчник е едновременна със същата болка в наличния такъв.

# 3
  • София
  • Мнения: 1 609
И при мен е така. Имам болки от време на време на мястото на липсващия яйчник. Понякога по време на овулация, понякога просто така. И на мен са ми казали, че е нормално да се случва.

# 4
  • Мнения: 126
Аз имам оставено малко парче от десен яйчник, което не функционира ( не образува фоликули).
При менструация много ме боли.

Общи условия

Активация на акаунт