Отговори
# 660
  • Чикаго / София
  • Мнения: 3 636
Elsi_b, SunFlowerLady радвам се за хубавите новини от ФМ!

Ние име май сме избрали, но по традиция не го казваме , че току виж решиме нещо друго в последния момент. Simple Smile

И Екатерина и Катерина ми харесват много. Може би Катерина една идея повече, а и ще започва с К, буквичката на таткото.

От Рада, Райна и Ралица ми харесват много Рада и Ралица.

# 661
  • Мнения: 431
Още 1вата щеше да е Калояна че даже са и 1:1, но той не е съгласен, не бил нарцис така казва🤣. И понеже каката е  Анастасия трябва и бебка да е ако не императрица то поне принцеса😁😁😁

# 662
  • Мнения: 214
Jasmin, благодаря ти за информацията! Записах си час за 25.07 при нея във Фемина. Нямам търпение да видим пак бебко на 4D! Grinning

Мint. ще споделиш ли страничката, от кояти си взела компектчето. Много е сладко! Аз още се колебая много Simple Smile

Аз съм си взела вече направление за очен преглед, защото съм с диоптер и астегматизъм, та и от там да мина да ми измерят налягането на очните дъна.
Кошарата ни пристигна вчера, но още е в кашона. Леко по леко взимаме нужните неща Simple Smile
Оказа се, че сме поканени на две кръщенета това лято едното на 25.07, а другото на 15.08-направо не знам какво ще обличам, то нищо няма да ми става от по-официланите ми рокли Grinning Ще трябва да се купува май май

Рада и Райна (Рая) са прекрасни имена, ако чакахме момиче определено щяха да са в класацията Grinning

Последна редакция: вт, 30 юни 2020, 09:02 от Dimitrova93

# 663
  • Мнения: 1 560
Ние с името сме готови още от преди да забременея, поне това не го мислим, а и си се обръщаме по име към него още откакто разбрахме пола. Не мога да си представя да се казва по друг начин Grinning
Mikonomova, Ралица ми харесва най-много от 3-те. Рая също ми харесва извън тези 3, но и е доста често срещано напоследък.
Жасмин, Ивайло е хубаво име - има цар Ивайло, ако изобщо има някакво значение при избора Simple Smile
SunFlowerLady - и двете са много красиви, много ги харесвам. Единственото, което не ми харесва и в двете, е че на кратко ще е Катя, Кате, което нещо не ми допада.
Димитрова, ето това е страничката - Детски магазин VM Fashion Kids. В сайта chochkobochko също продават на същата марка, виж и там.

# 664
  • Мнения: 109
Привет, аз съм на преглед утре чак, имам чувство че не съм виждала бебо от много време, а бях на преглед при другия ми доктор на 13ти юни, но не мерихме размери и седмици, само го прегледаха и всичко беше наред. Пусках си изследване за антитела и стерилна урина, всичко е топ, но тр да си насроча консултация със съдов, заради разширените вени, а нещо не ми остава време. Готвим пътуване този уикенд, до другата седмица, дано всичко е наред, че имам нужда от почивка в тези горещини.
А темата за имената вече ми е болна, нещо не можем да се разберем, но лошото е че и на мен нищо не ми харесва, поне да си натиска за него... много тегаво. Дано ни хрумне нещо, че то лятото си изтича.

# 665
  • Мнения: 2 138
violett7, приятна почивка на морето ви пожелавам Flowers Hibiscus Много приятна изненада от твоята половинка.

Elsi_b, SunFlowerLady, прекрасни са новините от прегледите ви. Браво! За имената мисля, че Екатерина една идея повече ми допада. От трите имена с Р може би Райна бих избрала, тъй като не е често срещано.

Dimitrova93, аз бях записала за 18.07. Но нали се видяхме онзи ден и тя ми каза да си запиша за края на юли, та този го отмених. Сега още се чудя дали да е 27.07, или 1.08, тъй като в събота ми е по-удобно.

mikka_, успех утре на прегледа и браво за хубавите резултати от изследванията. Ти за твоите вени вземаш ли нещо, мажеш ли ги, или чакаш да мине прегледът при съдовия?

# 666
  • Мнения: 1 145
И ние нямаме име.
На преглед съм на 2ри.
Вече се дипломирах и мога да чакам бебето без да мисля и за учене.
Към мамите с деца. Намирате ли разлика в големината и формата на корема?
Каката я носих ниско, а сега момчето високо, по-остър и голям корем. Сравнявах снимки, сега изглеждам като в 9ти месец, тогава съм била направо слаба 😀

# 667
  • Terra incognita
  • Мнения: 12 302
Със сина ми имах остър корем. Сега е заоблен. Иначе големината е горе- долу същата.

# 668
  • Мнения: 109
Jasmin, с нищо не ги мажа  и не пия нищо. От моя опит знам, че мазането не може да помогне в моя случай, а преди вземах детралекс, но е противопоказен при бременност. Сега от консултацията със съдовия също не очаквам нещо различно, с предната бременност ходих на спешен кабинет в Св. Екатерина - кардиологичната, там само ми препоръчаха терапия с компресиращи чорапи. Сега също ги нося, голяма мъка е в жегата.

# 669
  • Мнения: 47
Mikka_и аз имам проблем с разширена вена, пия флебодия, но утре съм на лекар и ще питам дали трябва да нося чорап, че досега не ми е казвала.Питали ли сте дали ще може нормално раждане при разширени вени?  аз утре ще питам...
Моят мъж иска бебето да се казва Радостина, аз още не съм сигурна, че това е името, което искам. По-скоро искам Михаела или Емили. Предложението на детето са Сузи или Ребека... Хаха от детското Пепа и Джордж Simple Smile

# 670
  • Terra incognita
  • Мнения: 12 302
Момичета, аз го закъсах с гестационния диабет. Днес диабетоложката не беше доволна от стойностите след закуска и каза, че съм за инсулин. Но ми даде още две седмици, в които да си водя дневник какво ям. Посмъмри ме, че трябва да следвам тая прословута диета, защото казах, че понякога ям яйца за закуска, а не бивало. Не бива и сирене. Ужасно е, просто. Днес цял ден ми е гладно. 😥😥😥

# 671
  • Мнения: 79
Какви са ти стойностите на захар?

# 672
  • Terra incognita
  • Мнения: 12 302
След закуска са около и над 7,2 / 7,8

# 673
  • Мнения: 1 716
Ужас, Вики! Поне сега са жеги, дано това ти намали апетита и мине по- леко.

# 674
  • Мнения: 79
И моите са толкова след храна. Днес на мен ендото ми каза, че това не са толкова високи стойности. Това всъщност след колко време на хранене е? Коментирахме и темата за метформиновите препарати по време на бременност. Моят лекар на ЖК иска да ми включи тези препарати, а ендото се дърпа и казва, че според нея няма все още доказателства дали вредят по време на бременност. Ако искаш питай твоите лекари на какво мнение са да пиеш метформинови препарати вместо инсулин? Успех и дано се разминат нещата с инсулина?

Общи условия

Активация на акаунт