ПЛОДчето хапни, ЧАЙче с мед пийни и мечтана фигура постигни! Тема 53

  • 58 636
  • 832
  •   1
Отговори
# 75
  • Sofia
  • Мнения: 26 188
Ясно.
Успех желая🍀

Нискокалорийно е това хранене.
Ще има отслабване,но и енергията ще намалее.

# 76
  • Мнения: 5
Ясно.
Успех желая🍀


Нискокалорийно е това хранене.
Ще има отслабване,но и енергията ще намалее.
Благодаря Ви. Дано не, засега всичко е наред, ще видим по напред. Гладувала съм по 4-5 дни и съм се чувствала страхотно, постила съм 55 дни също се чувствах добре, енергията ми пада, защото по-рано споменах, че съм с хашимото и това усложнява нещата не смея да рискувам и да направя беля. Днес деня преминава добре, надявам се наистина резултати да има и след известно време да започна подуване и гладуване както си му е реда. 🍀💚🙏

# 77
  • Мнения: 315
Привет,
от вчера започнах режима на Лидия Ковачева.
През този ден:
-  изпих 3- чая с по 1 ч.л. мед; едно кафе
- като храна 1/2 ананас към 15ч. и към 21 ч. 1 банан
- вода близо 2 литра
- кръгова тренировка във фитнеса + 15 мин кардио
Стартирам от 62,4 кг при ръст 162 см.
Сутринта кантара показа 61,7кг. т.е. -0,700 кг.
Надявам се да изкарам 10 дни със  7-10 дни захранване.
До момента съм изпила 1 кафе с 1ч.л. мед. Кафето го пия чисто, но ме болеше главата и ме посъветваха да сложа малко мед. Ефект има, главоболието изчезна, но така кафето ми беше гадно. Сега пия зелен чай без примеси.
За след обяд планирам смути от 2 портокала и малко лимон, за вечеря 2 праскови.
Пожелавам успешен ден на всички!

# 78
  • Sofia
  • Мнения: 26 188
Умишлено ли пропускаш едно хранене?

# 79
  • Мнения: 315
Не. Такъв ми е ритъма на хранене по принцип.

# 80
  • Варна
  • Мнения: 184
Здравейте момичета Simple Smile Минавам и аз да се отчета. От 3 години бях зарязала режима, заради забременяване, раждане и отглеждане на детенцето ми Simple Smile Но тази година реших да го подновя. Правя го с цел лечение. При раждането секцио се оказах с 8 см миомен възел. Имам и възел на Шитовидната жлеза. Но и общото лечение не е за подценяване.
Стартирах на 10.06.2020г 65,3 кг
Цел за килограми нямам.
Към днешна дата съм 59,00 кг.
Чувствам се трахотно. Ям дини, череши, праскови, ябълки, ягоди - всичко сезонно - като на едно ядене не смесвам плод. Пия около 2 литра вода на ден, не спортувам.
На 09.07.2020г. правя месец. На 10.07.2020г, ще започна бавно захранване, което също ще е 1 месец.
След това ще си пусна пълни изследвания за Щитовидната жлеза и на екограф за Миомния възел

Похвалих се Wink Simple Smile Simple Smile

# 81
  • Мнения: 315
Явно няма други плодуващи или не им се пише.
Вчера на тренировката имах толкова енергия, че направо незнам откъде дойде.  А тренировката си беше силова + 20 мин кардио.
Днес кантара показа 59,9 кг. и започвам ден 7-ми.
Приятен и успешен ден на всички!

# 82
  • Варна
  • Мнения: 184
Аз днес съм ден 29, но от 3 дни имам зверски запек - никога досега не ми се е случвало и ме боли от подуването - неизхождане корема.
Нямам кантар от събота, когато дъщеря ми реши че не ми трябва и го заби в земята и той се раздроби на парчета Sad Днес ще купувам нов, не мога да се отчета. Последно в събота отчете 58,6кг Simple Smile
Утре ми е последен ден плодов.
И почвам захранване 1 месец също ще е захранването
Та се чудя, дали да не взема 10 дневното захранване и ден 1 да го правя 3 дни, ден 2 да го правя 3 дни и т.н. до края Simple Smile Какво е Вашето мнение. Или имате друго предложение.
До сега съм правила захранване 15 дни само, но този път ми се иска да е 30 дни, т.е. колкото е било плодуването.

# 83
  • Мнения: 315
Kremi1980, това, което съм чела за захранването е че се прави на половина на дните на гладуване или същите дни като на гладуването.
За първи път съм на този режим и нямам опит. За себе си съм решила 10 дни плодолечение и  10 дни захранване.
Относно запека, следва да се вземат мерки щом вече трети ден няма дефекация. Някое лекарство, билка или гореща вода с мед (много добър ефект има на гладно).
Иначе резултатите ви са страхотни Hands Clap

# 84
  • Sofia
  • Мнения: 26 188
Прави се колкото дни е плодуването или най-добре х2

# 85
  • Мнения: 9
Привет и от мен ! Момичета, редовно ви чета. И по-стари теми за плодуването четох, за да се мотивирам. Започнах от 70,8 кг. /170 см. съм висока /на 07.07., днес ми е трети ден. Първия ден накупих като невидяла 2 кила праскови и още си ги преживям, т.е. от 7.07. до днес съм си на праскови. Много ги обичам. За утре съм решила да е пъпеш. Днес сутринта кантара ме показа 68,3 кг.. Много ме зарадва резултата, което ми помага вечер да възпирам набезите към храна Grinning На работа изпивам по 1,5 л. вода и вкъщи се старая до го закръгля до 2 л.. Кафе пия, чай не обичам, но ако видя проблем с WC-то сигурно ще пия - чай "Цяръ" използвам в такива случаи. Вечер ям по 3-4 чаени лъжички мед. Не съм с ясна представа колко дни ще изкарам, но поне 10-15 дни ще устискам.  Целта ми е 60 кг., които бях преди 1 година... Тооолкова много дрехи имам, които не ми стават. Трябва постоянство ! В старите теми една дама беше написала "Аз не съм лигла - аз мога !" много ми хареса. Simple Smile

# 86
  • Мнения: 315
Привет,
бях планирала 10 дни плодуване, но те се превърнахабез да усетя  в 11 дни.
Сутринта кантара показа 59,8кг. т.е. за 11 дни съм се разделила с 2,6 кг.
Без да искам между последното хранене вчера и първото ми за днес ще има около 20-22ч. фаст, който до момена се изразява в едно кафе, един зелен чай и вода. Ще захраня довечера с малко настърган морков без сол и зехтин.
За себе си мога да кажа, че това бе най-лесното ми диетуване. Ходих редовно на тренировки и не усетих някакъв спад в енергията, по-скоро в деня след тях ми беше малко по мудно.
Общо свалените до момента кг са 8,9кг.
Щяха да са и повече, ако на няколко пъти ни бях качвала по 2 кила, които после свалях трудно.
Успешен ден на всички.

# 87
  • Мнения: 275
Здравейте.
Аз също съм за плодуването - череши и диня. Обаче има дни в които ако ми се яде салатка- карам деня само на зеленчуци. Давам го хем моно хранене за деня , хем сурова свежа храна.
Не мога да плодувам 10 или 20 дни. Два три, и примерно 4я е салати.
Храня се в прозорец от 6 часа. Гледам да имам 2 хранения.
Доволна съм. През март мин.година бях влязла в родилно 81кг. Днес съм 63., като желая 55-56кг. 😁 не спортувам , защоно нямам никакво време с това дете Simple Smile
Успех на всички! 🍒

# 88
  • София
  • Мнения: 1 115
Здравейте ,момичета !Изключително горда съм със себе си ,че вече 3ти ден съм на чай и плодове

# 89
  • Мнения: 315
Mmoonnii, продължавай в същият дух.

Общи условия

Активация на акаунт