Портативно гърне?

  • 3 177
  • 43
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 622
Хаха, Бубе, ти ме застреля! Mr. Green
Че то всяко бебешко гърне е портативно... така де, у нас не е заковано за пода, може да се разнася навсякъде hahaha
Не знам, за мен е излишна глезотия, без която прекрасно може да се мине Embarassed

Не ма жено  Crazy Имах предвид, че се сгъва. Твоето/вашето сгъва ли се?  Joy

Ние купихме това http://www.onestepahead.com/product/117/85757/117.html и сме много доволни. Ползваме навсякаде (молове, паркове, ресторанти и в колата също)  Peace

Това мисля е по практично,ама 1вото,БУБА провери  ли консумативите колко струват?Предполагам и те няма да са евтини,а ако свършат има ли от къде да купиш в БГ?

Не съм проверила. В Бг няма от къде да се купят, то е ясно  Tired Но пък има кой да ми праща от там. Не видях на сайта им, обаче да пише нещо за консумативите  newsm78

Сега ще проверя, както и ще видя другият линк, който сте дали  Peace

# 16
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Изгъзици. От типа "създадено, за да се вземат пари"

# 17
  • Мнения: 416
Ами по същата логика може да се сложи найлон на обикновено гърне, после връзваш и хвърляш.

Но щом не те притесняват парите, няма какво да го мислиш толкова. Peace

# 18
  • Sofia
  • Мнения: 6 941

Не са ужасни, но не става за сядане все пак. А как ще накараш едно детенце да ака без да сяда?  Thinking


Моето сяда на обществените тоалетни, но предварително съм застлала дъската с тоалетна хартия.  Rolling Eyes
Много са ми смешни майки, които си носят гърне на детската площадка.  Laughing

# 19
  • 1st floor
  • Мнения: 9 112


[/quote]

Моето сяда на обществените тоалетни, но предварително съм застлала дъската с тоалетна хартия.  Rolling Eyes
Много са ми смешни майки, които си носят гърне на детската площадка.  Laughing
[/quote]
Мойто така се върти, че от слагането на тоалетна хартия нама да има ефект.
А за майките, носещи гърнета  - хич не са ми смешни.Мойте и двете в началото пищяха и подскачаха, стискайки колкото могат, но по никакъв начин не можех да ги накарам да пишкат в тревата.Искаха само на гърне!Е , сега се оправиха слава Богу!
Иначе по темата- не бих си купила такова гърне.Спирам колата и пишка някъде в храстите.Ако е зима , бих сложила памперс .

# 20
  • Мнения: 5 622


.Ако е зима , бих сложила памперс .

Maхна ли веднъж памперса, няма салгане обратно  Naughty Stop

# 21
  • Мнения: 522
А защо не си вземеш само поставка за тоалетна newsm78.Има такива сгъваеми,даже с чантичка за пренасяне.такиванапример Peace.

# 22
  • Мнения: 6 206
Излишна изгъзица е! Simple Smile
Хем си с момче, пишка му се - вадиш и действа прав, къде тоалетна, къде дръвце.
Същото е и за голямата нужда - не виждам какъв е проблема да се държи във въздуха детето.
Моето е печка Перник, ходи навсякъде, по всякакви нужди, без задръжки...
Щото така съм си го научила.
Дай ги тези 25 долара за някаква играчка.

# 23
  • Мнения: 5 622
А защо не си вземеш само поставка за тоалетна newsm78.Има такива сгъваеми,даже с чантичка за пренасяне.такиванапример Peace.

Tи би ли си сложила поставката на коя да е чужда/обществена тоалетна и след това да си я прибереш? Аз не щото.....

Иначе дъска за Вц имаме, тая меката на Чико дето е, ама друг е въпроса, че той въобще не я ползва все още. Нито нея, нито едно от двете гърнета  Joy

Така, че това с купуването на подобно сгъваемо гърне, би било за след половин година,че и повече даже. За сега си карам по най-лесният начин- с памперс  Crazy

Обаче поне ще имам време да обмисля покупката на портативно гърненце. Ама много ми хареса.....

# 24
  • Мнения: 5 622
Излишна изгъзица е! Simple Smile
Хем си с момче, пишка му се - вадиш и действа прав, къде тоалетна, къде дръвце.
Същото е и за голямата нужда - не виждам какъв е проблема да се държи във въздуха детето.
Моето е печка Перник, ходи навсякъде, по всякакви нужди, без задръжки...
Щото така съм си го научила.
Дай ги тези 25 долара за някаква играчка.

Ама как на ръце бе жена? Ми той сега още тежи яко (въпреки, че не е много като килограми, тежи повече от деца, които на практика са с повече кила  Shocked )

А за играчката- тя си е едно на ръка.

Наистина ще имам време да помисля имам ли нужда от подобно нещо докато дойде време за без памперс  Wink

Благодаря за мненията на всички  Peace   bouquet

# 25
  • Мнения: 5 297
Много е готино това гърне  Laughing! Бих  взела такова, ако пътувахме често Peace!

# 26
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 327
Аз не бих взела подобна щуротия  Stop Парите определено са много за едно гърне  #Crazy Портативност- всички гърнета са портативни  Peace Дори да го вземеш, едва ли ще го ползваш някога  Grinning Момчетата могат да пишкат и в кофичка от кисело мляко в колата, повярвай ми  Grinning А за акането- ще намерите начин, тя неволята учи  Grinning

# 27
  • Мнения: 5 622
Аз не бих взела подобна щуротия  Stop Парите определено са много за едно гърне  #Crazy Портативност- всички гърнета са портативни  Peace Дори да го вземеш, едва ли ще го ползваш някога  Grinning Момчетата могат да пишкат и в кофичка от кисело мляко в колата, повярвай ми  Grinning А за акането- ще намерите начин, тя неволята учи  Grinning

Тъй де, ама защо неволята да учи, след като хората са си измислили цивилизован начин? Между другото гледам, че това гърне няма консумативи. Слагаш някакви торби за отпадъци, а за абсорбент, може и дамска превръзка даже  Joy

# 28
  • Мнения: 7 640
БУБЕ, явно си решила!
Поръчвай го и после се надувай от кеф, а ние ще ти завиждаме  newsm08

# 29
  • Мнения: 8 917
БУБЕ, явно си решила!
Поръчвай го и после се надувай от кеф, а ние ще ти завиждаме  newsm08
Mr. Green Peace

Харесва ми, но честно казано , не знам доколко приложимо ще бъде....засега не ни се е налагало да пишкаме по път другаде, извън пампите. Като почне - ще видим Wink Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт