Създайте своята собствена антицелулитна програма с KräuterhoF

  • 7 413
  • 277
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 013
Започвам всяка пролет антицелулитни масажи , солариум и упражнения за стягане на тялото.

# 46
  • Мнения: 6 622
Ексолиране и хидратация.

# 47
  • Пловдив
  • Мнения: 467
Използвам пролетта точно антицелулитния крем на Кройтерхоф, засилвам упражненията, изчиствам храната и ходя на солариум.

# 48
  • Мнения: 2 966
Педикюр и грижа за стъпалата, крем и лосион за хидратация на тялото.

# 49
  • Велико Търново
  • Мнения: 400
Използвам предимно хидратираща козметика и се отитвам да приемам повече течности. Когато се излагам на слънчевите лъчи, използвам слънцезащитни лосиони и след това охлаждащи продукти.

# 50
  • София
  • Мнения: 488
В момента все още не мога да си стъпя на крака от драстично намалелите ни доходи по време на пандемията и грижата за тялото остана много, много на заден план...а килограмите се понатрупаха заради липсата на достатъчно движение. Та иска ми се да започна някаква физическа активност, придружена с козметични процедури, за да придобия по-човешки вид за лятото Smirk

# 51
  • София
  • Мнения: 10 964
Ексфолиране, хидратация на тялото и антицелулитни масажи.

# 52
  • Пловдив
  • Мнения: 3 276
Маникюр,  педикюр,  епилация на ръце и крака, редовен пилинг и хидратация на кожата + нова свежа прическа  Simple Smile

# 53
  • Мнения: 266
Не мога да кажа, че имам летни и зимни процедури. Аз целогодишно ползвам ексфолиант в банята поне веднъж седмично и хидратиращи продукти за кожа - ежедневно. Епилацията, маникюрът и педикюрът също са ми целогодишни процедури, та май нямам нищо по-специално, което да правя преди лятото, може би само сменям парфюма си с нещо по-леко и свежо Simple Smile

# 54
  • Мнения: 6 387
Педикюр, слънцезащита, ползвам и вашия гел, но когато е по-хладно, защото иначе буквално ме подпалва 😀

# 55
  • Мнения: 1 296
Ходя на LPG масаж, който обожавам, на пудикюр, нищо друго по-специално.

# 56
  • Мнения: 39 553
Процедурите, които правя не са любими, но резултатът след тях много повдига самочувствието.
Обичам да събирам тен, да имам изряден педикюр и по възможност по- малко целулит.

# 57
  • Мнения: 62
Любимите ми разкрасителни процедури, с които се подготвям за летния сезон, включват ексфолиране, хидратиране, упражнения. Ексфилирам по време на баня със скраб за тяло или ексфолираща гъба, но приключвам с тази процедура когато настъпят слънчевите дни, за да не излагам раздразнената кожа на слънчевото въздействие. Правя леки упражнения за крака и дупе и използвам антицелулитен гел. Понякога правя и масажи. Най-важното нещо обаче си остава движението.

# 58
  • Мнения: 641
Ексфолирам кожата си, хидратирам я, правя си педикюр и епилация

# 59
  • Мнения: 1 266
Не правя никакви разкрасителни процедури за подготовка за лятото.

Общи условия

Активация на акаунт