Магазини Pepco 2

  • 55 634
  • 753
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 2 253
Здравейте! Дали ще ми заменят дрешка, на която изгубих касовия бон? На някой случвало ли се е?
Питала съм, не може.

# 721
  • София
  • Мнения: 5 742
Здравейте! Днес ходих до магазина в Ринг мол да търся от лота клинове /2 бр. за 6 лв./, но нямаше. Някой да каже къде евентуално има?

# 722
  • София
  • Мнения: 16 117
Пробвай, не губиш нищо.
Писах преди време - бях купила есенно яке, но обърках номера.
Отидох с касовата бележка да го сменя със следващия. Оказа се, че са ми маркирали друг вид яке/на една цена бяха/.  Дойде управителя,   разгледа касовата, писа нещо в комп. и стана работата. Накрая  сподели, че жена му била объркала якетата.   
Клинове х 2 вчера видях в Парк център. Но зависи за каква височина се търсят. Видяха ми се големи. Аз засега гледам ръст 92 - 98.

# 723
  • София
  • Мнения: 1 206
Здравейте! Днес ходих до магазина в Ринг мол да търся от лота клинове /2 бр. за 6 лв./, но нямаше. Някой да каже къде евентуално има?


В Обеля 2 имаше в петък

# 724
  • София
  • Мнения: 5 742
Благодаря ви! Аз търся по-голям размер-152 или 158 Simple Smile, но за две девойки. Днес ще се разходя да погледна!
Някой който е взел от тях може ли да каже ако са обличани как им е качеството? Миналата година останах приятно изненадан от повечето които купих!

# 725
  • Мнения: 296
Аз така купих намалени гуменки на малкия за 5лв, обаче като му ги мерих вкъщи се оказа че трябва да са един номер по-голям. Беше скъсан етикета и момичето маркира с друг етикет и каза че няма да има проблем при замяна или връщане. Отидох да ги сменя и бях при друго момиче на касата, тя изрично каза че няма как да се сменят и като попита колежката защо така ми ги е продала тя отрече да ми е казвала каквото и да е било. Не се занимавах за 5лв ама да си имате едно на ум да не им вярвате много какво говорят.

# 726
  • Варна
  • Мнения: 25 291
Без касова бележка ме съмнява да стане връщането. Трябва да знаят кой касов бон да сторнират най-малкото, така трябва да ровят из продажбите да намерят къде има продаден тоя артикул.

# 727
  • Мнения: 48 034
Аз имам едни чорапи с алармата, ама съм хвърлила бележката ...така се подмятат у нас, не съм пробвала без бележката, ама едва ли ще стане Joy

# 728
  • Мнения: 296
Аз си бях с бележката , специално за обувки пише кой номер е закупен и затова не се получи при мен смяната. Без бележка никъде според мен няма да стане.

# 729
  • Мнения: 8 772
Нова Брошура

 Валидна в периода 10.09-23.09.2020 г. или до изчерпване на наличностите.


Много интересни неща видях .
Ще се посещава .

# 730
  • Варна
  • Мнения: 10 802
Нещо са им скъпички нещата, май насериозно се взеха.
А и като знам, че не винаги има налична стока в магазините им...

# 731
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 059
М,да, лекичко са вдигнали цените.Веднага давам пример-февруари чашка с чинийка бе 5 лв,а сега е 6-значи около 20% нагоре.Същите размери и почти същите цветове,даже май повече ми харесаха,но взех само 2 и така и не намерих още 4 ,за да си направя сервиз...

# 732
  • Варна
  • Мнения: 1 695
Не можах да си взема термочанта, изкупили сте ги Joy ако мернете из Варна някъде - свиркайте да бягам. Докато обикалях за чанта взех малки хавлийки за кухня (много съм доволна), поставка за четки за зъби, един панер-органайзер, бях го измислила, но щерката го приватизира набързо, че май ще взема още един.
Има някакви нови комплекти за баня, но не са моите...ще чакам още Grinning

И аз забелязвам лека покачване на някои цени в стоките за дома.

# 733
  • Mostly in my mind
  • Мнения: 8 768
Супер, нищо не харесах. Stuck Out Tongue Winking Eye

# 734
  • Мнения: 6 172
И аз нищичко не харесах, само детските клинчета ми хванаха окото, но като не съм доволна от тях се въздържам.

Общи условия

Активация на акаунт