КАК И С КОГО отпразнувахте първата годишнина от сватбата ви?

  • 2 250
  • 40
  •   1
Отговори
# 15
Честит празник,
Този ден е много хубав, ние с мъжа ми обикновено си го подаряваме само за нас двамата

# 16
  • Варна
  • Мнения: 407
Честита годишнина   bouquet
Ние си празнувахме празника двамцата с мъжа ми в един ресторант. Бяхме поканили и кумовете, но те нямаха възможност да дойдат. И така май стана по-добре, чудесно си изкарахме. Разбирам да поканиш кумовете, но чак и родителите...  Rolling Eyes. Вие си решавате, но според мен те са излишни на този празник. Весело изкарване dance

# 17
  • Мнения: 5 228
Отидохме само двамата на ресторант. Там обаче се оказа, че работи приятел на мъжа ми, който ни вися цяла вечер на главите, така че всъщност празнувахме тримата.  Twisted Evil

# 18
  • Мнения: 2 047
   Празнувахме го двамата на ресторант. Не ми е празнично ако трябва да готвя.

# 19
  • Мнения: 1 353
И ние само двамата с бебка си празнувахме Laughing

# 20
  • Пловдив
  • Мнения: 4 385
Първата година празнувахме в ресторанта в който ми предложи . А следващите така се случва че все сме на почивка на морето . В момента пак сме тук и на 24.08. ще отпразнуваме 10 години от сватбата  .Ще излезем с децата , ще седнем някъде край морския бряг и ще си припомним как са минали нашите десет години семеен живот.

# 21
  • Мнения: 3 971
само двамата на ресторант Hug

# 22
  • Мнения: 2 159
само двамата в японския ресторант, беше много забавно.
важното е да е у вас, защото ще трябва да слугуваш.

# 23
  • Мнения: 1 427
Ние бяхме с приятели, семейна двойка, в ресторант.

# 24
  • Мнения: 5 622
Сами си я празнувахме ние. Ходихме на екскурзия в Родопите семейно, с детето. За самата годишнина бяхме във Велинград. Изкарахме си супер бих казала  Peace

По принцип до колкото знам годишнина се празнува с кръстниците и се ходи в ресторанта, в който е била сватбата  Peace

# 25
  • Мнения: 1 393
Естествено, че само двамата, с кого друг? Wink
Празнувахме ето на това място (в Колорадо, САЩ). Бяхме на ваканция за 3 дни:








# 26
  • Мнения: 1 202
Ние първата годишнина  я празнувахме с кумовете на заведение . Peace

# 27
  • Мнения: 7 474
Първата поканихме кумовете в къщи. Следващите на заведение  Hug

# 28
  • Мнения: 6 390
Само двамата  Heart Eyes на кръчма  Whistling Grinning

# 29
  • Мнения: 449
Един ден преди годишнината от сватбата ни дойдохме в Канада. Отпразнувахме я в компанията на двама братя близнаци, наши приятели.

Общи условия

Активация на акаунт