Професионални серии за коса 137

  • 37 621
  • 740
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 431
Благодаря за новата тема Simple Smile

Напоследък забелязвам, че косата ми цъфти по дължините и реално е доста накъсана. Като хвана един кичур и прокарам пръсти надолу, по цялата дължина изскачат накъсани косъмчета. Не знам дали стана ясно. Каква е оправията за това според вас? Айде, долу редовно подстригвам, но нагоре?

# 76
  • Мнения: 1 666
Подстригва на пластове или молиш фризьорката ти да ти обере само цъфките по дължината на косата. Маракеш за връхчета  мисля, че също би ти помогнал след като подстрижеш.

# 77
  • Мнения: 369
Искам да похваля балсама на Керастаз за блондинки. Не издържах и вчера си го купих Joy. С него взех и малко шишенце от коприната на Чи. От балсама съм впечатлена - ароматът е страхотен, ефектът още повече! При нанасяне усетих моментално омекване, но когато дойде време да отмия, усетих косата някак една идея по-твърда, никакъв лигав ефект и дори си помислих, че ще е суха на финала. Сякаш беше изпила балсама. След като изсуших обаче, нямаше такава подвижна коса! Жалко, че ароматът не се усеща и след нанасяне на финиш... Което значи, че ще е добре да си взема и термото за блондинки Rolling Eyes
От коприната на Чи съм много доволна и мисля, че ще ми е фаворит занапред. Много добре се отрази на косата, а ароматът е супер траен, което при мен си е цяло чудо!

Последна редакция: сб, 23 май 2020, 22:01 от Mini Me

# 78
  • Бостън
  • Мнения: 13 524
От коприната на Чи съм много доволна и мисля, че ще ми е фаворит занапред. Много добре се отрази на косата, а ароматът е супер траен, което при мен си е цяло чудо!
Toчно! И мен това ме втрещи!

# 79
  • Мнения: 2 256
На мен ми пристигна балсама Genesis и маската Chronologiste (нея съм я ползвала и преди).
Сърце не трае и веднага като се прибрах, влязох в банята да пробвам балсама.😄
Мирише приятно, но чак невероятно за мен не е. Измих с ДПШ, за да проследя какво ще се случи след балсама по-лесно.
Като сложих балсам, може би количество колкото орех, може и повече, не усетих разплитане, разлигаване и малко се притесних с каква кошница ще съм на главата😄
Подсуших, спрей за обем на Balmain (друг продукт, за който не се говори, а аз обожавам), коприната на Чи и това е резултата след четка и сешоар:


Засега не съм ултра впечатлена, ще му дам още шансове. Обаче за мен е неикономичен продукт и може би не му е сега времето за косата ми.
Ще пробвам и след други шампоани, за да видя какво ще е действието му.

# 80
  • Мнения: 1 397
Писах на Арлен дали имат мостри На Генезис,за да мога при следваща поръчка да се възползвам и вижте какво ми отговориха:



Бъркам ли или част от вас,момичета,точно от Арлен имат мостри на тази серия?

# 81
  • Мнения: 1 227
Писах на Арлен дали имат мостри На Генезис,за да мога при следваща поръчка да се възползвам и вижте какво ми отговориха:



Бъркам ли или част от вас,момичета,точно от Арлен имат мостри на тази серия?

Не бъркаш, аз от тях си получих моите мостри. Подозирам са заредили в началото и повече не са получили. Макар че и аз им бях писала да ги питам дали ще имат една терапия на Oway, те казаха че не зареждат продукти предназначени за салони и точно след седмица въпросната салонна терапия беше налична в сайта... малко лъжат според мен.

# 82
  • София
  • Мнения: 1 746
Моите мостри бяха от златна рибка

# 83
  • Мнения: 1 397
Може и да са свършили,но поне да не отговарят,че вносителя не предоставя! Да кажат,че нямат налични  и толкова!
Сега ще пиша на Рибата. А на Арлен ще отговоря,че мои познати са получили именно от тях. Да им стане неудобно за лъжата,но едва ли!

# 84
  • Мнения: 2 256
Хората, които се занимават с подбор и внос на продуктите, определенл не са тези, които отговарят и реално вътрешната комуникация им куца.

# 85
  • Мнения: 3 415
Може да са имали ограничени количества,може да получават мостри спорадично и не са ви казали, за да не се надявате. Или може да са получили еднократно при първата доставка на серията.
И аз исках преди време мостри на Филорга, не ми изпратиха, а знам, че преди са давали на съфорумки. Ми може да са свършили!

Последна редакция: нд, 24 май 2020, 08:00 от РуСа-Мамма

# 86
  • Мнения: 1 397
Може да са имали ограничени количества,може да получават мостри спорадично и не са ви казали, за да не се надявате. Или може да са получили еднократно при първата доставка на серията.
И аз исках преди време мостри на Филорга, не ми изпратиха, а знам, че преди са давали на съфорумки. Ми може да са свършили!

Така е! Ама да кажат, че са свършили. Защото иначе другото е лъжа и остана един горчив послевкус... Както и да е!

Да похваля маската Елексир Ултим. Косата е напоена,обемна и много лъскава (последното при русата ми коса трудно се случва). Но това,което много силно ме впечатли, е аромата! Всички продукти усещам като ухание до няколко часа след измиването. След тази маска, вече втори ден аромата се задържа и то все така силно!

# 87
  • Мнения: 4 246
Peach, готина косичка. Sunglasses
Може ли някой да сравни термото Напура и коприната на Чи?
Чи е много гъсто олио, Напура течно. Напура термото съм купувала само веднъж, изразходих го с кеф. Но тогава открих Тиджи Ес фактор термото, което повече ми допадна (вече е спряно и не го намирам). Помня мекотата и блясъка след изправяне и Напура.
Ако се колебаеш ти предлагам да взимаш Термото и мини опаковка от коприната 😁😁
Руса мама, колебанието е дали да взимам коприната, защото имам Напура и на черната ми "грива" придава топ блясък. Trollface
Някой боядисвал ли се е с черната боя на Koleston perfect me+? Yellow Heart

# 88
  • Варна
  • Мнения: 7 702
Ей ще ме накарате пак да купя пустата коприна Grinning. Хич не я долюбвах едно време когато косата ми беше зле.че и най голямата бях извлачила.
Дразнещи са БГ магазините с тия мостри да,но явно наистина зависи от вносителя и тъпата му политика. Да не са мостри,травъли да внесат/спеиално Генезис има на всички продукти/пак ще е полезно.
 Аз продължавам да се радвам на Спрейчето за плажни къдрици Солей.
 Вчера след спане с масла по скалпа и Еластисайзър по дължините сутринта измих с Лалга Ш и М и завърших с крема Солей и след него спрейчето на влажна коса. Духнах само корен  и после влажна я смотах на кок,че имах работа в къщи . Когато я пуснах по обед беше с разкошни къдрици и много обем.

Крема след реформулирането хич не е лош да ви кажа. Няма блестящи частици,но е довоно хидратиращ и след него спрейчето ми се отрази супер.

 Рових назад в старите теми,но не намирам коментар на   
Shu Uemura Satin Design https://www.bellaffair.at/shu-uemura-satin-design а знам,че е коментиран и той и крема....
Колебая се кой от двете. Ще поръчам Шуши слийк маската и вероятно тая за боядисана коса,че едната я приключих,а от другата имам за две три ползвания и искам да добавя и финиш техен.

# 89
  • Някъде там
  • Мнения: 4 830
Принцеса , спрейчето солей втвърдява ли косата като повечето подобни продукти ?

Общи условия

Активация на акаунт