Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 1 юни 2020, 12:00 ч.

Щур и цветен 1 юни с PEPCO

• 5 038
  • 311
  •   1
Отговори
# 45
Бих избрала плюшения еднорог. В момента сме на вълна еднорози и още един ще предизвика истински блясък в детските очи.

# 46
  • Велико Търново
голяма работа е тази косачка с балони Simple Smile Чак аз се замислям! а отделно, всякакви играчки с двигателна агтивност- топки, ластици и подобни

# 47
  • Перник
С две момчета съм на 7 и 2 години и по принцип предпочитам дрехи за подарък, тъй като играчки имаме в изобилие. Но все пак имат празник, а никое дете не се радва само на дрехи, затова бих съчетала дрехите и с някоя малка играчка за изненадата.

# 48
Аз бих взела етажерката за стена във формата на къща, защото ни предстои обзавеждане на детската стая Simple Smile

# 49
Моя избор е "БОДИ 100% памук или с високо съдържание на памук, за бебе, за момиче, с щампа Мини Маус, размери: 62-92 см" , в нашия случай, Размер 86.

# 50
бих взела косачката за балончета.

# 51
На детето ми вземам предимно дрехи и играчки от Вашите магазини. От новата Ви брошура избрах косачката за балончета, която ще е идеална за двора и колата с дистанционно за вкъщи.

# 52
Аз бих взела на най-малкият детската косачка със сапунени балони н синьо и червено. Сигурна съм, че много ще му хареса.

# 53
Харесах тези дрешки:

И тази играчка за балони:

# 54
Честит празник на всички малки, големи и още по-големи деца!
Една голяма торба подаръци от Пепко получиха за празника моите две принцеси Smile
От брошурата им харесах интерактивната маймунка и джапанките.

# 55
Бих взела Еднорога. Изглежда толкова пухкав за гушкане и за игра.

# 56
Не само избрах, ами и купих - лятна тениска с весела картинка.

# 57
Бих избрала предимно дрехи и малко играчки.

# 58
  • на последния етаж
Бих избрала дрехи, аксесоари и играчки.

# 59
Много неща си харесах! Редовно купувам дрехи и играчки за децата.Супер е PEPCO👍

Общи условия

Активация на акаунт