тема за викането

  • 2 285
  • 53
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 4 969
..всичко ми правят с упойка, а преди да ми сложа упойката, ми пръскат лидокаин ,з да не усетя иглата. Не търпя на болка !
Същото.Ходя само при една зъболекарка, и винаги ми слага упойка

# 16
  • Мнения: 4 053
аз май предпочитам да раждам пред зъболекар-викам я Embarassed

# 17
  • Мнения: 11 004
Искам, но не мога да викам, докато някой ми чопли в устата. Само сумтя, кривя се и се въртя на стола. Болка на зъб не мога да търпя   #Crazy

# 18
  • Мнения: 3 042
Не викам. Naughty  Изобщо нямам проблем с болката по време на зъболечението.
Зъб още не са ми вадили, та не знам в този случай как ще реагирам,  Naughty но едва ли ще викам.

# 19
  • на село
  • Мнения: 3 926
Не, не викам, доста търпя на болка.

# 20
  • Мнения: 4 187
Не ! Аз съм много добър пациент  Grinning!

# 21
  • Мнения: 1 616
Не викам, по-скоро скимтя... И аз никак не търпя на болка. Все пак се старая да не преча на зъболекаря да си върши работата. И се чудя как се оправят с малки деца - голям човек ако е, все някак ще се стегне, ама как да обясниш на едно дете, че трябва да търпи, въпреки че го боли? newsm78

# 22
  • Мнения: 730
Понякога се чува едно :"Ъ!" и подскачам!

 Peace

# 23
  • Мнения: 5 622

И аз така  Embarassed

И като седна на зъбарския  Crazy стол, си взимам салфетка в ръцете. КАто стана, салфетката е мокра от стискане  Confused

Винаги влизам вътре с мъжа ми, ако поне викам, да знае защо  hahaha

# 24
  • Мнения: 515
И аз търпя много, но като стане непоносимо се чува едно "Ъ-Ъ-Ъ-Ъ" - да се сети поне човекът да починем малко Mr. Green

# 25
  • Бу-у-урга-а-ас
  • Мнения: 2 708
С моята стоматоложка сме се разбрали, като ме заболи, да си вдигам ръката или да и дам знак с пръсти  Mr. Green

# 26
  • София
  • Мнения: 2 958
Стринка ми, а сега и братовчедка ми са стоматолози. Ако някой ги пита дали са имали по-лош пациент от мен едва ли ще отговорят с ДА. Викам, а първо се уговаряме като на битака колко време може машинката да ми е в устата и т.н. Аз даже като ми чистеха зъбния камък пищях, пък си представете какво остава за кариес  Confused

# 27
  • София
  • Мнения: 2 958
Забравих да кажа, че имам една приятелка, която като седне на стола и докато не и погъделичкат нерва нищо не усеща  Crazy Даже, ако и работят повече от 40 мин в устата и и се доспива. Един стоматолог и е свиркал, за да не заспива  Laughing докато и пилел зъб!

# 28
  • Мнения: 6 417
Викам:" Помооооооооощ" и обикновенно като изляза, пред кабинета вече не чака нито една друга жертва Mr. Green

# 29
  • 1st floor
  • Мнения: 9 112
Аз не викам, зъболекарката вика Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт