Отговори
# 15
  • Мнения: X
И аз родих секцио и нямам грижи, когато ми дойде. Сега обаче ме боли корем два - три дни преди това Thinking, но далеч не е ситъацията от пред раждането Grinning

# 16
  • Мнения: 2 957
При мен беше същото положение-много силни болки,гадене,топли и студени вълни.След секциото - изобщо не усещам кога ми идва,дано така да е и занапред Praynig

И при мен е така.Имах много болезнена менструация,но след като родих (родих секцио) не усещам кога ми идва,като изключим нервните ми пристъпи:)

# 17
  • Мнения: 992
ох щастливки сте вие дето не ви корема , мен и след секциото продължава да ми идва болезнено , много се надявах да спре да ме боли ама нъцки

# 18
  • в града на младостта
  • Мнения: 136
При мен също изчезнаха болките. Но мензисът ми е много по-обилен за сметка на това, и по-продължителен. Та не е много за радост Confused
                                                                            newsm10

# 19
  • Мнения: 241
Мен след раждането(секцио) вече не ме боли като ми дойде. Много се кефя, понеже преди ме болеше до прилошаване.  Sick Продължителността е същата. За количество още не мога да преценя, различно...от потоп, до съвсем  капещо. Явно още не се е урегулирал цикъла.

# 20
  • средноголям град в България
  • Мнения: 145
Ако приемете и мнение от една КАКА: Като девойка имах много болезнена менструация, но още след първото раждане от болките не остана и помен. След второто дете - също нещата бяха чудесни. Сега, с третото, все още не ми е дошло. Когато това се случи, ще ви се обадя.  JoyА по отношение на обилността: Винаги оскъден и като момиче и сега, когато съм мама на три слънца.

# 21
  • София
  • Мнения: 290
Причината е самото раждане. Аз родих нормално и вече не ме боли като ми дойде newsm44, а преди беше кошмар. Като продължителност и количество си е същото.

# 22
  • Мнения: 3 122
Причината е по-скоро в раждането, а не цезаровото сечение.


Причината е самото раждане. Аз родих нормално и вече не ме боли като ми дойде newsm44, а преди беше кошмар. Като продължителност и количество си е същото.

Ама аз изобщо не съм имала раждане. Секциото беше планирано, нямах започнала родова дейност, почти нямах и подготвителни контракции в последните седмици, нямах разкритие изобщо, само съвсем малко изтъняване. Затова така се учудвам, защото и аз бях чувала че само след нормално раждане се оправя, а то нямаше раждане въобще, само операция. Та се чудя какво е обяснението и стискам палци и занапред да не ме боли. Има ли някой с планирано секцио без да е имал раждане и да се е оправил болезнения цикъл?

# 23
  • Мнения: 3 447
Ами когато ме оперираха, се оказах с 2 см разкритие, но не съм го усетила изобщо. Може да се каже, че и при мен не е имало "раждане". Има логика в това, което питаш, защото имам някакъв спомен, че болките се дължат на едрите съсиреци, които трудно преминават през шийката. След нормално раждане шийката е разширена и преминават по-лесно, но след секцио... newsm78 На мен също ми е интересно да разбера на какво се дължи. Факт е, че година и нещо нямам болки и предполагам, че така ще е и занапред. Пропуснах да кажа, обаче, че овулацията ми стана доста болезнено-неприятна, може би заради сраствания Rolling Eyes

# 24
  • Мнения: 1 951
Причината е по-скоро в раждането, а не цезаровото сечение.

Няма значение нормално раждане или секцио. Причината е бременноста  и промяната в хормоналния статус Peace

# 25
  • Мнения: 248
И при мен секциото беше планирано и нямах никакво разкритие, но преди операцията ми разшириха шийката с ръка, за да "изтичат лохиите" - така ми обясниха.

# 26
  • Мнения: 182
Това силно ме обнадеждава!

# 27
  • София
  • Мнения: 3 408
Причината е по-скоро в раждането, а не цезаровото сечение.

Няма значение нормално раждане или секцио. Причината е бременноста  и промяната в хормоналния статус Peace

Peace

# 28
  • Мнения: 1 949
При мен първите 3 бяха безболезнени, последната тоя месец беше болезнена, ама не чак както преди да родя. При всеки е различно. Дано твоите болки да са изчезнали, че като чета май си е било голям зор всеки месец  Shocked

# 29
  • Бургас
  • Мнения: 537
И аз мисля, че е от хормоните. Докато се нормализират менструациите ми бяха безболезнени, но от 6 мес. насам въобще не е така - и силни и болезнени

Общи условия

Активация на акаунт