Отговори
# 15
  • Мнения: 124
Не сте ли чували за фалшиви епикризи? Целта са клиничните пътеки.
Занесете снимката ма друг специалист за разчитане.
Държали са ви наужким в болницата, за да вземат едни пари. И за да оправдаят парите, им трябва фалшиво заключение.
Не можете да му вярвате, търсете второ мнение.
Проблема е,че снимките ги задържат в болницата.Как да си ги взема.

# 16
  • Мнения: 6 186
Изисквате си ги. Ако не ги дават пишете официално искане до директора на болницата и му слагате входящ номер. Никой няма право да не ви даде документите. Знам че по принцип не искат да ги дават, но пък ако трябва правите панаир и влизате и при директора на болницата, освен входираното искане. Ако прецените може да го изпратите и с куриер, който да е ангажиран с взимането на входящ номер. И споделям не какво бих направила на ваше място, а какво вече съм правила когато не ми даваха медицински документи на детето.

# 17
  • Мнения: 124
Изисквате си ги. Ако не ги дават пишете официално искане до директора на болницата и му слагате входящ номер. Никой няма право да не ви даде документите. Знам че по принцип не искат да ги дават, но пък ако трябва правите панаир и влизате и при директора на болницата, освен входираното искане. Ако прецените може да го изпратите и с куриер, който да е ангажиран с взимането на входящ номер. И споделям не какво бих направила на ваше място, а какво вече съм правила когато не ми даваха медицински документи на детето.
Те епикриза не искаха да ми дават даже.Питам ги,кога да дойда за епикризата и те ама трябва ли ви епикриза.Викам да.Ами добре.Ама като гледам какво е писано,нищо общо с истината.Въпроса е,че ако искам второ мнение и нося епикриза с нереална диагноза,всъщност въобще не ми върши работа.Всъщност доктора беше много мил и отзивчив,докато не ме убеди фиктивно да вляза в болницата,за да ми направи всички изследвания безплатно.После вече като ходих един такъв едва ли не,че симулирам че ме боли.Е с тия изследвания няма да си много болна де.Ти нямаш ли друга работа,младо момиче по доктори да ходи без причина.Оф,всички са един дол дренки.Вече нямам надежда да попадна на нормален доктор,но който целта му не е само да вземе пари от мен.

Общи условия

Активация на акаунт