Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Отговори
Здравейте преди месец и половина имах ужасни кисилини и отидох на доктор във Враца да ме прегледа на ехограф и той ми каза че има съмнение за цероза но дробат ми не е много засегнат и изпаднах в депресия за месец и половина свалих драстично тегло ходих в София да ме прегледат и ми казаха че имам стеатоза хепатис и от тук мисля дали не ме лъжат с съгласието на брат ми забравих да спомена че не обичам алкохола кръвта и във Враца и във София ми казаха че е добра в София се прегледах на ендоскопия и ми намериха полип на ректум което ми казаха че са го махнали и прегънат жлъчен мехур и в експертиза та ми пише не добре изчистен десен колон а мойте симптоми са имам жълти фекалии но сега ям много кисело млеко банани и картофи не знам това дали е причината а никога не съм изпитвал болка от дясно да ми се вие свят или да повръщам болката ми е от ляво подребрието казах на докторката тя ми каза че може да е оголемен далак и той ще си спадне сам и наистина от 10 дни почти не ме боли но има лека подутина а епикризата ми пише нормален далак дадоха ми да пия хапчета санохепатик флора и пробитор а за родители те ми са починали маика ми от инфаркт а баща ми от рак на белия дроб ще бъд

# 1
Само в заглавието си имаш няколко правописни грешки.Отказах се да чета на 2 ред още.Чувала ли си за точки,запетайки и т.н.?
И много филми гледаш.Как ли да не тръгнат да ти дават фалшиви експертизи.

# 2
Няма такова нещо, не дават фалшиви епикризи, камо ли да тръгнат да се сговарят с брат ти.
Затова дават нещата писмено, че да може и личния лекар, но и ти да си прочетеш какво ти е състоянието на спокойствие. Те като ти говорят, си в стрес и не винаги си в състояние да осмислиш какво изобщо са ти казали.

Кажи едно голямо БЛАГОДАРЯ на брат ти, че те придружава и  че има грижа и разбиране за състоянието ти.

Моля и аз, понякога слагай запетайки, но на края на изреченията - точка. Сега не е твърде разбираемо.

# 3
О, има фалшиви епикризи. Разполагам с такива. И са за дете.

# 4
  • София
Роти, че има фалшиви експертизи, има. Аз също съм получавала такива. Но пък чак със съгласието на близък роднина - не ми се вярва. Звучи параноично.
И алкохол не е задължително да се приема, за да имаш подобна диагноза. Има абсолютни трезвеници с цироза, както и непушачи с емфизем.
Авторе, защо подозираш брат си, че участва в подобен заговор? Каква полза би имал?

# 5
Да съм самия аз по спокоен защото бях изпаднал в голям стрес и защото си имат със заместник директора на болницата и може така да са решили че е по добре за мен

Общи условия

Активация на акаунт