Секс без презерватив

  • 24 716
  • 407
  •   1
Отговори
# 345
  • Мнения: 6 186
Мента с шоколад има ли Grin
А, баш, и аз това дойдох да питам Grinning

# 346
  • Мнения: 6 622
Братане, тебе какво те интересуват вкусовете? Да не си решил да минаваш на другият бряг 😂

# 347
# 348
  • München, Deutschland
  • Мнения: 6 852
FlameV, знаех си, че изпускам аз с хапчетата, кви неща имало Grin

Как мента с шоколад, дюрекс бяха пуснали преди някакъв гел - масажен и за други неща съответно, загряващ ли, охлаждащ ли, ама миришеше на мента. Ааа, че гаднооо! Не миризмата, ами усещането след известен брой минути... Изхвърлих го собственоръчно!

# 349
  • Мнения: X
На един гръцки остров тогавашното ми гадже взе презервативи с коноп от един уийдшоп. Не знам какъв вкус имат, ама и такова има.

# 350
  • München, Deutschland
  • Мнения: 6 852
Те са с притъпяващо действие. Доколкото знам, заради съставка в тревата, притъпяват усещанията с  цел по-бавно свършване на мъжа, та тези са ми в др категория.

# 351
  • Мнения: 3 044
FlameV, знаех си, че изпускам аз с хапчетата, кви неща имало Grin

Как мента с шоколад, дюрекс бяха пуснали преди някакъв гел - масажен и за други неща съответно, загряващ ли, охлаждащ ли, ама миришеше на мента. Ааа, че гаднооо! Не миризмата, ами усещането след известен брой минути... Изхвърлих го собственоръчно!

Аз някакъв такъв, ама с черешка, си бях купила Grinning . Хубаво миришеше, ама подобно на твоя - бързо замина в кофата Joy

# 352
  • Мнения: 6 186
Аз го помня този ментовия гел, охлаждащ беше .. много странно усещане. Замина и при мен набързо в кофата.

# 353
  • Мнения: 6 622
Има и интимен гел с мента, на лактацид зеления. Не е лош, но първият път като се измих с него подскочих. Направо ме стресна 😂

# 354
  • Мнения: 6 186
Различно е, Лимонче, едно е само външно да се измиеш и да ти стане свежо, а съвсем друго да те шпиковат все едно с лед отвътре.

# 355
  • Мнения: 6 622
Мдаа, сигурно е по-гадно, не искам да пробвам. Щом това ме стресна не искам да си представям какво ще е.

# 356
  • Варна
  • Мнения: 5 419
Аз го помня този ментовия гел, охлаждащ беше .. много странно усещане. Замина и при мен набързо в кофата.

Малее и аз съм го пробвала това ментовото с бившия ми. Няма такава гадост. Най-зле похарчените пари в живота ми. И една провалена вечер...

# 357
  • Бургас
  • Мнения: 12 815
Ооо,когато бях студентка имаше само ментови презервативи по магазинчетата около общежитията.
Бях си понакупила,пробвах един и...изхвърлих останалите.Много неприятно усещане.И на момчето(леле каква любов ни тресе с него четири години,накрая гадта се сгоди за друга) не му беше приятно.

# 358
  • Мнения: 3 044
mariqivanova799, според мен, заради ментовите презервативи ще да е това сгодяване на гадта за друга Joy

# 359
  • München, Deutschland
  • Мнения: 6 852
Различно е, Лимонче, едно е само външно да се измиеш и да ти стане свежо, а съвсем друго да те шпиковат все едно с лед отвътре.

Страхотно го формулира. Joy Ама точно така си беше, само дето и после си оставаше усещането, не само по време на секса.

Общи условия

Активация на акаунт