Секс без презерватив

  • 24 548
  • 407
  •   1
Отговори
# 360
  • Бургас
  • Мнения: 12 815
mariqivanova799, според мен, заради ментовите презервативи ще да е това сгодяване на гадта за друга Joy
Нормално,то с ментов презерватив ти минава меракът за секс.Joy

# 361
  • Мнения: 3 757
Вкусове да искаш - ананас, боровинка, кокос, киви, сладолед, шоколад, мента, bubble gum..., зазяпвала съм от интерес по кондомите на пазара.
А ментовия интимен гел Лакдацид го изхвърлиха след първа употреба, не се търпеше.

# 362
  • Мнения: X
Някой писа за гъби.
Има специални гъби за онези дни. Даже смятах това да си взема, накрая взех чашка. И съм правила секс даже с поставена чашка. Вие сте много скучни.

# 363
  • София
  • Мнения: 11 497
Някой писа за гъби.
Има специални гъби за онези дни. Даже смятах това да си взема, накрая взех чашка. И съм правила секс даже с поставена чашка. Вие сте много скучни.
Нищо не разбирам, какви гъби? Халюцюгенни ли? И как секс с чаша?
Наистина, аз съм от задръстените, така че проявете снизходителност, и обяснете, моля.

# 364
  • Мнения: X
Печурки и кладници...
Гъби. В същия сайт има и чашки. Чашките ги препоръчвам с две ръце, ако някоя още се чуди.

# 365
  • Мнения: 6 622
За пръв път чувам за гъби 😲
По едно време се чудех за чашка, но идеята, че на всяка смяна трябва да си бъркам там ме отказа и тампони не ползвам.

# 366
  • Мнения: 2 204
Чувствам се нов човек.
Откъм познания.
Благодаря Ви.

# 367
  • Мнения: X
Ама всяка смяна е сутрин и вечер - 2 пъти на денонощие, а не 5 пъти денем и 3 пъти нощем, не трепериш от течове, не лепнеш, не омирисваш тоалетните на пот, цикъл и ползвани санитарни материали  Simple Smile

# 368
  • Мнения: 3 159
И аз се преродих с чашката. За бъркането - в началото е малко странно, гадно и т.н., но се свиква. Просто забравяш, че си в цикъл.

По темата има специални чашки и за правещите секс през това време. Аз не отказвам секс никога, само през време на цикъл не правим, но няколко дни преди цикъл определено нямам много желание и е по сухо долу.

# 369
  • Варна
  • Мнения: 5 328
Някой писа за гъби.
Има специални гъби за онези дни. Даже смятах това да си взема, накрая взех чашка. И съм правила секс даже с поставена чашка. Вие сте много скучни.
Ох, недей така, че ще се засегна...
Ти не писа ли преди някокло страници, че би правила секс без презерватив само след брак? Grinning Не знам кой е по-скучен.

Бас държа, че мъжете биха предпочели да чукват 23/30 на голо, от колкото 30/30 с гуми, чашки, гъби и не знам какво още. Grinning

# 370
  • Мнения: X
Май писах Simple Smile
Но моето съображение не е толкова здравно, колкото да ми се докаже този човек. Според мен има нещо адски сбъркано в приоритетите на хора, които в 2021ва правят секс без кондоми, а не са женени. Нали за доверие, а-у се говори.

# 371
  • Мнения: 19 160
Печурки и кладници...
Гъби. В същия сайт има и чашки. Чашките ги препоръчвам с две ръце, ако някоя още се чуди.

За гъбите съм много резервирана. Тази от съдебен спор си личеше, че е с един куп болести, ама и по принцип в неща, които задържат влага, се развиват много бактерии. Още повече, че гъбите - за миене на чинии и всякакви, обикновено се ползват и се почистват след това с топла вода - не студена, не вряла, а топла и идеална за развъждане на микроорганизми. Затова и се препоръчва гъбите за чинии да се сменят много често, което хората рядко правят, защото няма начин да се унищожат чрез обикновено запиране на чешмата тези бактерии. Та гъба не бих си пъхнала навътре във влагалището, да ми плъзнат разни бактерии из матката и пр.

Чашка също ми изглежда гадно по време на секс. Представям си как блъскат и лопат по чашката с онуй нящу. Като цяло и в дни без цикъл пропускам секс, изобщо не виждам защо трябва да си го причиня по време на секс. На мен тогава и кожата ми е много чувдтвителна, повече усещам болка и много мразя да ме докосват дори, какво остава да ми се потят върху мен и да блъскат по някаква чашка.

# 372
  • Мнения: X
Защо си бутате някакви гъби, като може да минете с най-обикновено фелацио?
Тази гъба не си представям каква смрад прави.
Извратена работа Grinning

# 373
  • Варна
  • Мнения: 5 328
Май писах Simple Smile
Но моето съображение не е толкова здравно, колкото да ми се докаже този човек. Според мен има нещо адски сбъркано в приоритетите на хора, които в 2021ва правят секс без кондоми, а не са женени. Нали за доверие, а-у се говори.
Хубаво е, че уточняваш според теб, че иначе би звучало доста брутално. Има двойки против брака и цял живот си живеят на семейни начала. Те кога трябва да да свалят гумите? Писала съм много пъти - за мен един подпис е последното нещо, което би ми дало доверие у мъжа. Други неща са ми важни.
А и с годините бракът все по-често се смята за отживелица и статистически много двойки избират да не се женят. След още няколко години сватбите направо ще са си рядкост.

кукумицинка, напълно споделям мнението ти по този въпрос.

# 374
  • Мнения: X
Бракът дава имотна, финансова и като цяло материална сигурност. Сори, но преди да съм модерна, предпочитам да съм сигурна. То и семейното планиране е съвременна концепция, ама нещо не виждам да са го прегърнали от модерната напредничава младеж.

Общи условия

Активация на акаунт