От една бъдеща мама

  • 1 519
  • 31
  •   1
Отговори
# 15
  • Стара Загора
  • Мнения: 671
Лека и безпроблемна бременност ти желая . Laughing

# 16
  • Мнения: 3 456
Добре дошла и от мен, макар, че и аз съм тук съвсем от скоро, въпреки, че дъщеря ми е вече на 2 години . Лека и приятна бременност и хубаво, здраво бебче!

# 17
  • Мнения: 216
Добре дошла при нас, Bibbi  Hug!!!
Пожелавам ти само хубави емоции през бременността  preggoи щастливо посрещане на тоето пухкаво бебче  newsm32 1crib!

# 18
  • Марс
  • Мнения: 439
Леко и безпроблемно бременеене, и едно хубаво и здраво бебче  bouquet

# 19
  • София
  • Мнения: 2 044
  bouquetЛека бременост и живо и здраво бебенце newsm32

# 20
  • София
  • Мнения: 5 079
Добре дошла и от мен!   bouquet
Тук наистина ще намериш отговор на всичко, което те интересува по въпросите на бременността и майчинството!
Щастлива и лека бременност и най - сладкото бебче, като "резултат" когато му дойде времето! Hug

# 21
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
Леко бременеене и леко раждане!
  bouquet

# 22
  • София
  • Мнения: 3 390
Лека бременност и чети често форума!

# 23
  • София
  • Мнения: 3 407
Добре дошла и от мен!   bouquet
Тук наистина ще намериш отговор на всичко, което те интересува по въпросите на бременността и майчинството!
Щастлива и лека бременност и най - сладкото бебче, като "резултат" когато му дойде времето! Hug
Hug

# 24
  • Мнения: 1 104
 PeaceОЩе един път добре дошла!Тук наистина е страхотно. Има много информация и мами, готови да помагат. И на мен ми е първо бебче и аз като теб съм много доволна от форумите тук.
А сега ти пожелавам леко бременеене, здраво и красиво бебче и много успехи!

# 25
  • Мнения: 1 029
Лека и безпроблемна бременност ти желая . Laughing

  bouquet

# 26
  • Мнения: 666
Благодаря мили мамчета за топлото посрещане и милите пожелания, които ми стоплиха сарцето.  Hug   bouquet И на вас пожелавам лека бременност и хубави слънчеви бебенца, а на вече мамите много здрави и усмихнати дечица, да са ви живи и здрави.  Heart Eyes

# 27
Zdravei az sa6to kato teb sam dale4e ot bg ,i otkakto sam bremenna ot 3 meseza otkrih tozi sait i vseki den uznavam mnogo razlki4na informazia i stra6no mnogo mi pomaga ..blagodaria

# 28
  • София
  • Мнения: 100
Здравейте Bibi и herrera!  Лека и прекрасна бременност  Hug
Пишете и споделяйте във форума, не само да четете  Laughing
И по някое време сладки бебешори да се появят bouquet

# 29
  • Мнения: 156
Леко бременеене и безпроблемно раждане

Общи условия

Активация на акаунт