Всичко за всички марки гел лакове - 30

  • 30 759
  • 774
  •   1
Отговори
# 540
  • Всеки ден трябва да се инжектираме с малко фантазия, за да не умрем от реалност: Рей Бредбъри
  • Мнения: 4 327
Silcare един цветен имам от 9 мл.  -  серията the garden of colour - добра, четка, нанасяне и покривност. Утре или в понеделник ще взема 7 бр. от 4,5 мл. серията Flexy и ще пиша как са...

# 541
  • Мнения: 166
Аз ще се включа сега в общата поръчка от Kodi pro, но от толкова гледане и мислене тотално се обърках. За сега съм се спряла на неутрални цветове като бяло, черно, много тъмно червено на kamilfo.
Ще рискувам с котешко око на luxton. Иначе харесах техни брокатени цветове, но ще са за коледната поръчка.

# 542
  • На плажа
  • Мнения: 1 107
Момичета, гледах, че е коментирано назад в темата, но не можах да разбера съвсем доволни ли сте от продуктите на Silcare и ако да, от кои?
Скрит текст:
Гледам, че са супер евтини, което леко ме притеснява, но пък марката е полска, не китайска. Моля споделете кои от продуктите им се струва да се пробват. Гледам, че имат хибридни гел лакове, което идея си нямам какво е и дали е добро, защото не са 3 в 1, имат си база и топ Rolling Eyes
Гледах, че и Евелин имат хибридни гел лакове в makeup bg.
Общо взето споделете от кои марки лакове от там сте доволни, видях, че се коментира и Фокс.
Три лака имам от малките-много са покривни,гъсти и не се набръчкват при по -дебело нанасяне.Харесват ми.

# 543
  • Мнения: 13 929
Малките на Фокс или Силкеър?
Имам само един лак на Фокс от сайта, доволна съм, но не е за основно лакиране а ефект, другите не знам какви са.

# 544
  • Варна
  • Мнения: 7 702
Моите Фокс са от Коди про,но не мисля,че са различни от тия в Макеъп. Прилични лакчета са,нямам забележки. Силкеър имам белещата база-тотал щета и два цветни лака. Покривни са биват.

# 545
  • Мнения: 1 105
Момичета имам няколко въпроса. Simple Smile
Дойде ми Спайдър гела. Той се поставя върху цвета, нали така? Пече ли се преди да се сложи топ? Също така си поръчах едни малки кръгчета като конфети, те също върху цвета ли се слагат и с какво се залепват отдолу, база?
Благодаря!

# 546
  • София
  • Мнения: 470
Момичета имам няколко въпроса. Simple Smile
Дойде ми Спайдър гела. Той се поставя върху цвета, нали така? Пече ли се преди да се сложи топ? Също така си поръчах едни малки кръгчета като конфети, те също върху цвета ли се слагат и с какво се залепват отдолу, база?
Благодаря!
Спайдер гела го пека 1мин.,преди да сложа топа, и върху изпечен цвят. Конфетите върху топ или база, накрая пак топ.

# 547
  • На плажа
  • Мнения: 1 107
Малките на Фокс или Силкеър?
Имам само един лак на Фокс от сайта, доволна съм, но не е за основно лакиране а ефект, другите не знам какви са.
За тези на Силкеър говоря,но имам и на фокс-от сайта на коди.про обаче.Много си ги харесвам,миришат готино и се работи лесно с тях.

# 548
  • Пловдив
  • Мнения: 1 007
Момичета,а зпродължавам да чета и разглеаждам.Ето на тази лампа май ще се спра https://www.aliexpress.com/item/4001296982608.html?spm=a2g0o.pro … oJFHayTSupRwHVZpQ Ок ли е според вас?

# 549
  • Варна
  • Мнения: 7 702
Бива лампата. Всичко над 30 лампи няма да ви остави с недопечени нокти.

На мен ми хареса тая красавица https://aliexpress.ru/item/4001296490538.html?spm=a2g0o.productl … ,searchweb201603_

има и дъно за разлика от вашата и е с още малко диоди.

Притеснението ми е обаче да не ми гори кожата като SUNX5

# 550
  • Всеки ден трябва да се инжектираме с малко фантазия, за да не умрем от реалност: Рей Бредбъри
  • Мнения: 4 327
Принцесата, показаната от теб е готина и аха да я купя, че моето SunOne-че е вече на 2 и 1/2 години (нищо му няма, ама нали новичко Simple Smile) и гледам - няма нито една продажба и отзив, та се отказах Simple Smile

# 551
  • БГ
  • Мнения: 735
Здравейте момичета, пробвам да си направя лак у дома . Сложих и акрилна пудра както гледах по клиповете след базата, но не се получи равно. Пробвам с база на Ness, няма махане. Вие кога слагате акрилна пудра за укрепване?

# 552
  • Light of Zartha
  • Мнения: 1 745
Запили ли след поставянето на акрилната пудра?

# 553
  • Мнения: 1 797
Момичета, преди време показахте маникюр с един червен лак с брокатени частици, мисля че беше Born prety 08 , но не съм сигурна, та ако може някоя от вас да ми даде линк ! В алито не мога да го открия! Благодаря!

# 554
  • Варна
  • Мнения: 7 702
Принцесата, показаната от теб е готина и аха да я купя, че моето SunOne-че е вече на 2 и 1/2 години (нищо му няма, ама нали новичко Simple Smile) и гледам - няма нито една продажба и отзив, та се отказах Simple Smile

Това въоще не ме притеснява. Мерцедеса като излезе и него така го поръчах. Нов модел е лампата и е нормално да няма отзиви още. Единственото ми притеснение е дали ще ми гори пръстите. Аз си иман класиката SUN3 и не гледам за лампи освен ако някой не пита. Имам и мерцедеса наказан в шкафа. Ако някой я окъса да свирка 😁.

Общи условия

Активация на акаунт