Всичко за всички марки гел лакове - 30

  • 30 810
  • 774
  •   1
Отговори
# 525
  • Paris, France
  • Мнения: 14 082
Момичета, може ли да ми препоръчате ултрабонд , нещо лакът ми взе да издава багажа на 9-10ти ден , а ми се иска поне две седмици да изкарва! Благодаря!

Sensationail primer, че му е много хубава четката и лесно се работи с нея.  Kodi ultrabond е много добър, но четката е отвратна. Моята я подстригах 🤐.  Gelish probond  има разкошна четка. Честно казано на лош не съм попадала. Всички вършат това, което трябва да вършат. Грабвай първия, който ти попадне! Няма гаранция, че ще помогне, но не пречи да опиташ.

Редакция - По принцип съхнат на въздух, но ако не ти държи и пак се отлепя, изчакай да поизсъхне (те оставят лепкав слой) и сложи втори слой, изчакай и махай с ръце няколко секунди и изпече 2 минути в лампата!

Последна редакция: ср, 29 юли 2020, 01:21 от Nevena Virolan

# 526
  • Мнения: 4 872
При мен ултабонда /Коди/ не оказа влияние върху издръжливостта на лака. Но започнах да нанасям праймер и май спасява положението при моите нокти. Имам го от стартовия сет и е на Silcare. Гледах, че е наличен в makeup
https://makeup.bg/product/425358/
Цената е символична.Количеството изглежда малко, но нанасям с едно топване и изцеждане на четката върху всички нокти на едната ръка Blush

# 527
  • Пловдив
  • Мнения: 5 120
Невена, може ли линк съм продавача от Полша?

# 528
  • Мнения: 28
Здравейте, момичета. Благодаря за безценната информация, която споделяте, благодарение на нея вече имам небелещ се лак за седмици. Сега ми се иска да пробвам и разни неща за декорацията. В тази връзка искам да ви помоля да ми предложите хубав матиращ топ лак.

# 529
  • Всеки ден трябва да се инжектираме с малко фантазия, за да не умрем от реалност: Рей Бредбъри
  • Мнения: 4 327
Мат на Kodi съм имала и не ми хареса, след 3-4 дни не изглеждаше на нищо маникюра. Имам и ползвам сега мат на Oxxi Cashmir - харесва ми. От маникюристка - мат на Sicretly - бил страхотен, но не съм ползвала.

За декорации - водни стикери ползвам и фолио или комбинация от лак и 1-2 пръста брокатени. Но последните 2 пъти ... нещо се повредих Simple Smile и много, много ми харесва едноцветен лак без никакви декорации и така ще си карам май, докато пак ми дойде музата Simple Smile

Отказах се да поръчвам от коди.про ... то за база и топ не си струва чакането. Поръчах ръбър база и топ на Sikretly от Емокозметикс, бяха ги пуснали на промоция за по 16 лв. от продажна цена 33 лв. Мисля, че ще са добър избор Simple Smile Както е видно Алесандрото свърши и не ми се занимава с издирване на друга белеща се база ...

Последна редакция: ср, 29 юли 2020, 10:11 от Почти безобидн@

# 530
  • Мнения: 1 798
При мен ултабонда /Коди/ не оказа влияние върху издръжливостта на лака. Но започнах да нанасям праймер и май спасява положението при моите нокти. Имам го от стартовия сет и е на Silcare. Гледах, че е наличен в makeup
https://makeup.bg/product/425358/
Цената е символична.Количеството изглежда малко, но нанасям с едно топване и изцеждане на четката върху всички нокти на едната ръка Blush
Аз имам праймер на блускай, слагам го на два слоя, но няма кой знае какъв ефект ,затова си мисля да пробвам и с ултрабонд!

# 531
  • Paris, France
  • Мнения: 14 082
Невена, може ли линк съм продавача от Полша?

€ 14,45  28%OFF | Nail Art 120W photothérapie Machine Induction lampe sèche vernis à ongles colle séchage rapide Machine lampe à LED outil de manucure
https://a.aliexpress.com/_BPJvAh

Не мога да вляза е сайта, иьпраща ме обратно в приложението. Има го и това, че съм във Франция и не гарантирам, че има доставка фо държавите, в които сте и в частност България. Позната поръча същата с фостаека от Франция към Франция. Доййде след 3 дни. 25€ и излезе общо. Има ги и в амазон с доставка на следващия ден, но трябва абонамент prime.

Най-добре влез в али, напиши nail lamp в търсачката, цъкни на филтър, който е нарисуван като купа за шампанско -триъгълник с връх надолу и пръчка от върха. Там има опция "доставка от" и излизат държави. Избираш Полша и гледаш какви лампи има. Пишеш на продавача да уточните, че наистина лампата е това, което търсиш и че в момента има в наличност в Полша, но може и Германия, Чехия, както ти излиза по-евтино и бързо. Внимаваш като избираш щепсел да е EU и:

1. Ако искаш тази като диамант, с 39 лампи, да знаеш, че има и с 24 лампи 🥵, все пак си е Китай, хей 🤩.  F6 моделът е с 39 лампи, F5 с 24. Направо питаш колко лампи има вътре и колко волта и ампера пише на щепсела . Отговарят.

3. Sun 5X Max питаш колко волта и ампера пише на щепсела, защото има 2 вида. Ако я искаш супер мощна трябва да е 24V и 6А. Това го пише на щепсела.

Моля някоя по-технична съфорумка, която пазарува от България в али да сложи линкове.

Марсия, пробвала ли ди 2 пъти да нанесем праймер? А откъде почва беленето?

злокоте, добре дошла. Чакаме снимки, разказва и ти пожелаваме приятно гел-лакиране на наличните, мяу 😻🐈. И по-малко дране и закачане на дрешки с ноктаците. И Аз съм кръгла нула в декорациите.

# 532
  • Мнения: 4 872
Цитат
Марсия, пробвала ли ди 2 пъти да нанесем праймер? А откъде почва беленето?

Към момента нямам белене. Нося до сваляне, което с новата ми база и топ е много трудно. Замислям се да взема течност, защото ацетонния лакочистител не се справя.
Праймера го нанасям само по свободния край, защото оттам започваше беленето.

# 533
  • София
  • Мнения: 4 325
Как ви се стори белещата се база на Neess? Принцесата, ти я пробва предните пъти. Как се държа гадинката?
Установих, че като я ползвам като каре само, без да мажа върху целия нокът, хубаво съхнене поне 10 мин. и после каучукова база, та тогава се държи по-прилично и дълго лака. Но все така миризлива и точеща се на конци ми е.

# 534
  • София
  • Мнения: 10 324
Как ви се стори белещата се база на Neess? Принцесата, ти я пробва предните пъти. Как се държа гадинката?
Установих, че като я ползвам като каре само, без да мажа върху целия нокът, хубаво съхнене поне 10 мин. и после каучукова база, та тогава се държи по-прилично и дълго лака. Но все така миризлива и точеща се на конци ми е.

На мен ми допадна, при нея имаш инструкция, че се нанася на два слоя. Тънък първи и по-дебел втори, на втория слой, четката се потапя на всеки нокът за да не се точи.

При мен 2 слоя изсъхнаха за 10ина минути, маникюра, само с нея издържа 2 седмици и цветния гел беше на Неесс.

# 535
  • Мнения: 166
Цитат
Марсия, пробвала ли ди 2 пъти да нанесем праймер? А откъде почва беленето?

Към момента нямам белене. Нося до сваляне, което с новата ми база и топ е много трудно. Замислям се да взема течност, защото ацетонния лакочистител не се справя.
Праймера го нанасям само по свободния край, защото оттам започваше беленето.

Кои са новите ти продукти Simple Smile

# 536
  • Мнения: 4 872
Neo nail professional - hard base и hard top.

# 537
  • Варна
  • Мнения: 457
Момичета, преди месец се оплаквах, че лака ми издържаше 1 седмица до 10 дни макс, а сега, благодарение на ценните ви съвети, да се похваля вече 3-4 седмици не съм го сменяла. В момента съм с база, 2 слоя лак и топ, всичко на Елит 99, купувани от олх за 25лв общо, преди да разбера, че от Алито щяха да ми излязат под 10лв,  но здраве да е, тайната се оказа в продължителното печене. Предните пъти започваше да ми се надига лака, да ми закача и като го дръпнех, буквално се белеше като люспа целия, сега изглежда много различно, даже ще видя зор като започна да го махам, имам течност за сваляне, която до сега не ми се е налагало да ползвам, явно ще я пробвам скоро. Успех на всички начинаещи!

# 538
  • Мнения: 166
Neo nail professional - hard base и hard top.

Благодаря ти. Те имат и хубави цветове, но не съм ги пробвала.

# 539
  • Мнения: 7 577
Момичета, гледах, че е коментирано назад в темата, но не можах да разбера съвсем доволни ли сте от продуктите на Silcare и ако да, от кои? Гледам, че са супер евтини, което леко ме притеснява, но пък марката е полска, не китайска. Моля споделете кои от продуктите им се струва да се пробват. Гледам, че имат хибридни гел лакове, което идея си нямам какво е и дали е добро, защото не са 3 в 1, имат си база и топ Rolling Eyes
Гледах, че и Евелин имат хибридни гел лакове в makeup bg.
Общо взето споделете от кои марки лакове от там сте доволни, видях, че се коментира и Фокс.

Общи условия

Активация на акаунт