Всичко за всички марки гел лакове - 30

  • 30 869
  • 774
  •   1
Отговори
# 510
  • Мнения: 1 846
Здравейте, момичета някой дали може да ми помогне с информация? Трябва ми магазин или дама, която да продава керамични накрайници за ел. пила в гр. Пловдив? Благодаря предварително.

# 511
  • Мнения: 4 872
Бежово и глитер
Скрит текст:

# 512
  • на брега на морето
  • Мнения: 2 488
Марсия, супер е! Hug Кой е глитерът?

# 513
  • Мнения: 4 872
Глитера е на Bel london- обикновен лак, поставен върху черен гел-лак.

Скрит текст:

Така е без черно отдолу
Скрит текст:

# 514
  • Мнения: 2 653
Моето ново творение. Но камъните ми дойдоха малко прекалено. Ще пробвам да поправя кича като лепна още някоя ваденка около камъните, да видя как ще се получи.



# 515
  • Мнения: 4 872
Не са в много! Нежно се е получило Simple Smile

# 516
  • Пловдив
  • Мнения: 1 009
Здравейте, момичета! Не обичам да "нахлувам" в темички ,без да съм изчела всичко предварително,ама вие много пишете, пък мен мерака ме е хванал.Преди време се бях навила да си правя гел-лак сама, но се отказах. Сега пак ми влезе "мухата" в главата. Бях изчела доста от темите, но то много информация,много нещо... Сега попрегледах пак, но ще съм благодарна, ако ми препоръчате някоя конкретна лампа(че май вече има и разни нови модели).Ще я поръчам от бг, че от Али-то не ми се чака. Инъче съм се насочила евентуално към продуктите на Коди и ми се ще да пробвам с белеща база,че свалянето ми е много досадно. Ще видя и тях от кой сайт да поръчам. Пък в последствие ще се сдобивам и с други неща. Ще се върна да прочета пак и за обезмаслители, ултрабонд-ове и всичко останало, което в момента ми е каша в главата Simple Smile Благодаря ви предварително! Безценни сте със съветите си! Хубав ден!

# 517
  • Мнения: 381
Part_Of_Me, ALMIRRA - страхотни творения. От къде са лепенките?

# 518
  • Мнения: 533
Part_Of_Me, ALMIRRA - страхотни творения. От къде са лепенките?

От 1 станица във фб си пазарувам всичко, но не знам дали няма да ми се скарат за реклама. Който иска да ми пише на лично и ще кажа от къде са Simple Smile

# 519
  • Всеки ден трябва да се инжектираме с малко фантазия, за да не умрем от реалност: Рей Бредбъри
  • Мнения: 4 327
Я, да попитам нещо, дето ме "гложди" още откакто спряха германците да произвеждат самостоятелно белещата се база Алесандро и я сложиха в цветовете и с това направиха марката 3в1 или one step ... Гледам в нета, като изключим китайчетата (ама, ако имате данни и за тях няма да е зле) доста марки продават такава система. И OneDor, SmartPolish, CristaLac, Sally Beauty, Sensationail ... Та, ползвали ли сте система 3в1. Колко време издържа, как се маха? От китайчетата, които аз ползвам гледам, че Elitte99 също имат такива лакове ... Изобщо какво мислите за лаковете 3в1? Благодаря Simple Smile

# 520
  • Мнения: 2 653
Part_Of_Me, ALMIRRA - страхотни творения. От къде са лепенките?

Тези са ми от едно намаление в Амазон, но същите ги има в Али експрес. Сега съм си поръчала сумати нови от Алито. Във фейс бук групата са скъпи. Продават един лист за 1 лв, а аз купувам 50 листа за 2 долара от Алито.

# 521
  • Варна
  • Мнения: 7 715
Sensationail щерката беше довлякла от някъде два лака. Въобще не и държаха,а на нея и обикновен лак и стои по седмица.На моите нокти въобще не съм и опитвала.

При мен мързелът надделя над фобията към маникюристките. Преди десетина дни отидох на маникюр. Като изключим ужасът от апаратния и препечената кожа в SUN X5 нещата дооста са се подобрили от да речем преди 5 години когато последно съм си го причинявала. Ще видим колко ще го изтрая и какви ще са щетите след свалянето.
 Мацката обаче хич не се шегува. Два слоя каучукова база с изравняване нокът по нокът на втория и два слоя топ. Марките са ми мега непознати затова няма да ги коментирам,но 10 дни топът не е мръднал блести си като Гелиш.

# 522
  • Мнения: 217
Привет! От няколко години се лакирам предимно в домашни условия с гел лак. В търсене съм на лампа, не мога да се ориентирам от първа страница, моля за препоръка. Бюджета ми е до 100 лв. В момента съм с най-евтината, но тия 3 мин. на слой вече ме бавят много.

# 523
  • Paris, France
  • Мнения: 14 160
Я, да попитам нещо, дето ме "гложди" още откакто спряха германците да произвеждат самостоятелно белещата се база Алесандро и я сложиха в цветовете и с това направиха марката 3в1 или one step ... Гледам в нета, като изключим китайчетата (ама, ако имате данни и за тях няма да е зле) доста марки продават такава система. И OneDor, SmartPolish, CristaLac, Sally Beauty, Sensationail ... Та, ползвали ли сте система 3в1. Колко време издържа, как се маха? От китайчетата, които аз ползвам гледам, че Elitte99 също имат такива лакове ... Изобщо какво мислите за лаковете 3в1? Благодаря Simple Smile

Алесандро 3в1 е жесток и твърд любимец. С ултрабонд държи докато реша да го избеля или 7-8 дена, което за мене е добре. Ще ти държи колкото ти държи Стриплак с техни си цветни лакове. Без ултрабонд ми се бели от втория ден, но може и по-рано 😎. Кеф.

3в1 на мене не ми държат без база, а много трудно се махат. Пробвала съм Lacquit, 2 тукашни марки, на които сега не се сещам имената. Китаец 3в1 не съм поемала да сложа без база, защото и с база и каре трудно се свалят. Имам на елит99, но ги слагам над белеща се база.

Повечето 3в1 се свиват върху мазна база или нематиран нокът. Махам лепкави от базата и първия слой го слагам тънко. Другото е да сложа тънък слой подобен, но нормален гел-лак и над него 3в1.

Розалинд имат белещи се гел-лакове 3в1, но не знам доколко наистина се белят, а ако наистина са меки не ми трябват.

Оле, принцесата, изтръпнах. Надявам се не даде да ти матират ноктите и ти сложиха каре. И мене ме мързи, и аз ходя да ме лакират, но си нося такъмите и ако не се съгласят да не пипат кутикули, да не матират и да слагат ларр направо си излизам. Рускините, колкото и да са за тежка артилерия,  се съгласяват като им се обясни, макар че предупреждават, че няма да държи. Аз минавам след 2 седмици да им покажа, че държи и вече съм "обучила" няколко да ми угаждат.

Издавай топа, дето блести след 10 дена!

Привет! От няколко години се лакирам предимно в домашни условия с гел лак. В търсене съм на лампа, не мога да се ориентирам от първа страница, моля за препоръка. Бюджета ми е до 100 лв. В момента съм с най-евтината, но тия 3 мин. на слой вече ме бавят много.

Sun 5X max е най-мощната, "86W 39 lamps nail":е също хубава. Под 50 лева са и двете с доставка от Чехия и Полша и без митница в али. Първата е по-бърза, но пари на кожата.

# 524
  • Мнения: 1 798
Момичета, може ли да ми препоръчате ултрабонд , нещо лакът ми взе да издава багажа на 9-10ти ден , а ми се иска поне две седмици да изкарва! Благодаря!

Общи условия

Активация на акаунт