Всичко за всички марки гел лакове - 30

  • 31 023
  • 774
  •   1
Отговори
# 495
  • Варна
  • Мнения: 631
Здравейте, момичета. Отдавна не съм писала, идвам да похваля един цвят на Beautilux 062 -неон диня, прилича на gd coco 805, но с лек розов оттенък. Не излиза добре на снимка, но е невероятен!

# 496
  • Мнения: 1
Здравейте! Искам да попитам някоя мама поръчвала ли си е от евтините комплекти (от сорта на 70,80лв.) с лампа,  гел лакове, всичко за изграждане и т.н. Дали е доволна и има ли смисъл да се пръскат пари за скъпи лампи и лакове щом има по-евтина алтернатива за маникюр в домашни условия? Благодаря предварително!

# 497
  • Мнения: 166
На мен всички китайски ми стоят на черти. Обожавам GD Coco 811 и 810, но ми стоят на черти.
Искам да попитам Kamilfo и Gelure от сайта на kodi.pro как с а като качество, трайност и наситеност? Плътни ли са и стават ли на черти. Искам да поръчам няколко цвята и още неща, но малко ме е страх, защото доста пари се получават.

# 498
  • Мнения: 7 609
Здравейте! Искам да попитам някоя мама поръчвала ли си е от евтините комплекти (от сорта на 70,80лв.) с лампа,  гел лакове, всичко за изграждане и т.н. Дали е доволна и има ли смисъл да се пръскат пари за скъпи лампи и лакове щом има по-евтина алтернатива за маникюр в домашни условия? Благодаря предварително!

Тези евтини комплекти в ибей са по 20-30 евро. Аз лично не бих купила такъв, защото нито лампите, нито лаковете в тях са добри. Ако искаш комплект, погледни тези на Bluesky и на Mylee, по-скъпи са, но си заслужават.

# 499
  • Paris, France
  • Мнения: 14 283
Здравейте! Искам да попитам някоя мама поръчвала ли си е от евтините комплекти (от сорта на 70,80лв.) с лампа,  гел лакове, всичко за изграждане и т.н. Дали е доволна и има ли смисъл да се пръскат пари за скъпи лампи и лакове щом има по-евтина алтернатива за маникюр в домашни условия? Благодаря предварително!

Отговорът на всички тези въпроси,  но и много други е в първия пост, на първа страница. Изчети няколко пъти цялата информация! Важно е. Не се хвърляй да купуваш първия евтинджос, защото в момента, със същите пари, можеш да си събереш качествени и маркови продукти.

Тази тема е за лакиране с гел-лак. За изграждане с гел има друга - Домашна ноктопластика се казва. Потърси с търсачката! Имай предвид, че за да държат гела и акрила трябва да са наистина качествени, подходящи за ноктите ти и начина на живот и трябва набита ръка. Не съветвам никого да си удължава собствените или нечии други нокти преди да е изработил поне 20 цели изкуствени ръце.

На мен всички китайски ми стоят на черти. Обожавам GD Coco 811 и 810, но ми стоят на черти.
Искам да попитам Kamilfo и Gelure от сайта на kodi.pro как с а като качество, трайност и наситеност? Плътни ли са и стават ли на черти. Искам да поръчам няколко цвята и още неща, но малко ме е страх, защото доста пари се получават.

За да не ми седи ма черти гел-лак, който не се самоизравнява правя леко по-дебел втори слой обръщам пръстите с нокът към пода след всеки слой. Гравитацията го изравнява 😎🥳.

Komilfo са силно пигментирани (повечето) покривни и много трайни. Плътни????? - ако имаш предвид гъсти, определям ги като средно гъсти. Не са ГДКОКО (на мене те не ми харесват като консистенция), но не са и IBD just gel polish или Гелиш, примерно. Някъде по средата са. Нещо като Венализа в 7-8мл шишета, които се самоизравняват. Някои серии леко прозират - термолаковете, примврно, но биват (в сравнение с китайските и тези на LeChat). Комилфо ми харесват много. Всичко тяхно за гел-лак, което съм видяла, тествала и пробвала много ми харесва - каучуковоте бази, камуфлажни и прозрачна, топът без лепкав, базата на Ника Землянкина, цветните лакове. Да предупредя, че каучуковата им база е по-рядка от сопола на Коди 🥳, Не съм впечатлена от акригеловете и геловете им, но може би не мога да работя с тях??????? Не им познавам помощните материали.

Не съм виждала нищо на Gellure.  Някой (май Почти безобидна или Дани) похвали топът им без лепкав.

# 500
  • Мнения: 261
На мен всички китайски ми стоят на черти. Обожавам GD Coco 811 и 810, но ми стоят на черти.
Искам да попитам Kamilfo и Gelure от сайта на kodi.pro как с а като качество, трайност и наситеност? Плътни ли са и стават ли на черти. Искам да поръчам няколко цвята и още неща, но малко ме е страх, защото доста пари се получават.
Много плътни и пигментирани за мен са лаковете на luxton, пак от коди.про. Имам няколко цвята, много ми харесват.
Комилфо са много хубави, и серията им Делукс имат невероятен аромат. Фокс къщи са хубави. Имам купен и на окси, пак от същия сайт, но нямам спомен да съм го пробвала...
Аз не съм фен на китайчетата, имам 20-тина, рядко стигам до тях. Купих ги в началото, после си поръчах от сайта на Коди няколко марки, и си карам с тях. Всички ми харесват.

# 501
  • Мнения: 166
Много Ви благодаря, дами за включването Simple Smile Ще ги разгледам тези luxton.

Ще я пробвам тази техника с обръщането на ноктите.

# 502
  • Мнения: 145
Още един глас за Лукстон и Комилфо. По добри са от Окси, той е малко претенциозен при нанасяне.

# 503
  • Мнения: 2 184
Вмъквам се с мнение за курсовете - да,Интеркозметика са име, но то не винаги отговоря на качеството, предлагано от преподавателя.

# 504
  • Paris, France
  • Мнения: 14 283
Вмъквам се с мнение за курсовете - да,Интеркозметика са име, но то не винаги отговоря на качеството, предлагано от преподавателя.

Така е, но когато тръгнеш да си търсиш работа е по-добре дипломата ти да е от CND, отколкото от школа в Сусурлиево. Нищо не пречи маникюр и още един модул да се изкарат в Интеркозметика, а след това всичко останало да се учи другаде.

Кой знае какво не се учи на тези курсове. Ако човек е сръчен в ръцете бързо се научава да работи красиво. Доста момичета се записаха на курс заради тапията и сега работят.

На човек, който се е занимавал любителски или професионално с нокти не му трябва много извън хигиена, закони, оформяне и регистриране на фирма или еднолична търговия, кое и кога е по-удачно и малко практика.

Ако аз ида на курс и ме занимаят с праймери и клензър, потупване на акрил и леене на гел ще си умра от скука. На мене биха ми били полезни декорации и особени форми като едж, стилети, че и посмъртно не мога да ги направя.

А ако имаш поглед над курсовете и имаш предвид конкретен, направо казвай кой е и разкажи повече за него!

# 505
  • Мнения: 2 184
Разказвала съм вече - карах курс маникюр именно заради документа и собствен кеф.
Аз не научих нищо ново като техника и тънкости,ако си мега нов в нещата може и да ти е полезно, но аз не научих дори почистването на кутикули от курса. Пак казвам - от инструктор до инструктор - Балкан разлика...просто си проучете нещата Simple Smile

# 506
  • Всеки ден трябва да се инжектираме с малко фантазия, за да не умрем от реалност: Рей Бредбъри
  • Мнения: 4 327
Помагайте, моля Simple Smile Ръбър база и топ ... на Комилфо, Лукстон или Реферма? Комилфо съм ползвала цветни лакове и съм доволна, другите марки не съм ползвала ...

# 507
  • Paris, France
  • Мнения: 14 283
Помагайте, моля Simple Smile Ръбър база и топ ... на Комилфо, Лукстон или Реферма? Комилфо съм ползвала цветни лакове и съм доволна, другите марки не съм ползвала ...

А какви са качествата, които търсиш? На Комилфо ми харесва много, защото е с една идея по-рядко от Коди и държи. Другите две не ги познавам. Топът и той ли трябва да е каучук? С лепкав, без лепкав?

# 508
  • Всеки ден трябва да се инжектираме с малко фантазия, за да не умрем от реалност: Рей Бредбъри
  • Мнения: 4 327
Топът да е без лепкав, не държа да е каучуков, но искам да са база и топ на една марка. Имала съм от небелещите Коди, ползвам на един пръст цветна каучукова на полската марка Клареса, когато си слагам ваденка. От две години, когато искам небелеща се база ползвам тази на Дама арт. И трите споменати марки са гъсти като база и по-редки като топ ... Имам цветове на Комилфо и ги харесвам като нанасяне и пигментация Simple Smile Искаше ми се да сменя Дамата и да пробвам някоя друга база, а след като ще поръчвам от коди.про си харесах трите - Комилфо, Реформа и Лукстон, та се чудя на коя да заложа Simple Smile

# 509
  • Мнения: 534


Цикламеното е на Jessie 101 Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт