ДЕКЕМВРИЙСКОТО човече става батко/кака вече!!!

  • 12 973
  • 291
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 951
ЯНче,кога ще изплюеш камъчето бе?Може ли така да интригуваш хората и да си траеш?ТЦ-тц-тц-тц!
Шоши,може и аз да имам нужда от тия капки,ако не намеря по аптеките,напоследък доста често давам на Дани Еспумизан,бая му къркори корема и спи кофти/и,моля те,не споменавай подобни трагични случаи с дечица,защото за мен,както съм споменавала, това е много,много,много болезнена тема,просто ми настръхва косата!/

Сега Дани как ни разсмя с тати!Нами ходи сам на гърне и му викам "Отивай на гърне,виж как тати пикае прав!"Дани отива,застава до тати и се  опитва да си вдигне пишока до нивото на тоалетната чиния,за да се изпишка!И почва да пикае като с маркуч,поливайки наляво и надясно Laughing Joy hahaha

# 256
  • Мнения: 1 568
Люси, съвсем не бих си дала детенцето, за да ми го научат в яслата на гърне, да се храни само или да го откажат от бибата. За всяко нещо си има време. За да не се подтискаш като ти говорят другите майки как техните двегодишни деца решават квадратни уравнения, ше ти кажа, че Дара все още яде САМО пасирана храна. Всичко се минава през пасатора, защото иначе повръща и то зверски. Тази вечер имаше троха нераздробен сухар в супата и я върна цялата на фонтан! После ядохме пак  Confused Не ме интересува, че още не съм я слагала на гърне, че заспива само с някой от нас, в нашето легло, но никога сама, че не яде сама, че има биба ... Не съм на състезание в крайна сметка. Това касае единствено моето дете, което е уникално и то само ще определи кога му е времето да порастне. А пък да я дам на ясла, за да я насилва някой да ходи на гърне - АБСУРД, да я взимам примряла от глад, защото там няма да има кой да й пасира храната и да я храни по 40 минути, да се скъсва от рев, защото няма да има кой да я приспи, да ми боледувапо три пъти на месец, само защото не се спазва елементарна хигиена като това да не им бършат нослетата с една и съща кърпа ... е няма да стане ... Шоши е права и за социалните контакти. Да си забелязала да играт дълго време на нещо заедно повечко деца на нашата възраст ... не! Даже Дара много по-добре си играе сама, без да има кой да я бута и да й дърпа лопатките, ако има и други деца игрите стават вече различни. Не вярвам и в идеята, че ще придобият имунитет като се наболедуват сега. Та всяка година се появяват нови вируси, все по-различни, как детето ще има имунитет към нещо непознато. Пък и е съвсем различно дали ще пият антибиотиците на такава крехка възраст или ако са по-големи и укрепнали.
Идеята да отмениш майка си за седмица-две е добра, но за яслата моето мнение е такова.
Оплеснах се, простете  Praynig

Дааа, утре ще ходим в Казабланка. Жалко, че Ели и Емма няма да са там  Cry

Райче, мога да питам нашата хомеопатка за кимиона. Има хомеопатична аптека на ул. Чаталджа 15.

Ванилийка, другия път да го снимаш Дани, за да се посмеем на негов гръб  Joy Между другото Дара всеки ден пита за него!

# 257
  • Мнения: 4 195
отплесвай по-често, много готини ги редиш, чак докато ги четях ми се прииска да съм ти дете и го казвам този път сериозно - нали си знаеш че си страшен пич.
което не значи че не искам да си бременна и да дебелееееееешшшшшшшш  bouquet

# 258
  • Мнения: 203
Люси, съвсем не бих си дала детенцето, за да ми го научат в яслата на гърне, да се храни само или да го откажат от бибата. За всяко нещо си има време. За да не се подтискаш като ти говорят другите майки как техните двегодишни деца решават квадратни уравнения, ше ти кажа, че Дара все още яде САМО пасирана храна. Всичко се минава през пасатора, защото иначе повръща и то зверски. Тази вечер имаше троха нераздробен сухар в супата и я върна цялата на фонтан! После ядохме пак  Confused Не ме интересува, че още не съм я слагала на гърне, че заспива само с някой от нас, в нашето легло, но никога сама, че не яде сама, че има биба ... Не съм на състезание в крайна сметка. Това касае единствено моето дете, което е уникално и то само ще определи кога му е времето да порастне. А пък да я дам на ясла, за да я насилва някой да ходи на гърне - АБСУРД, да я взимам примряла от глад, защото там няма да има кой да й пасира храната и да я храни по 40 минути, да се скъсва от рев, защото няма да има кой да я приспи, да ми боледувапо три пъти на месец, само защото не се спазва елементарна хигиена като това да не им бършат нослетата с една и съща кърпа ... е няма да стане ... Шоши е права и за социалните контакти. Да си забелязала да играт дълго време на нещо заедно повечко деца на нашата възраст ... не! Даже Дара много по-добре си играе сама, без да има кой да я бута и да й дърпа лопатките, ако има и други деца игрите стават вече различни. Не вярвам и в идеята, че ще придобият имунитет като се наболедуват сега. Та всяка година се появяват нови вируси, все по-различни, как детето ще има имунитет към нещо непознато. Пък и е съвсем различно дали ще пият антибиотиците на такава крехка възраст или ако са по-големи и укрепнали.
Идеята да отмениш майка си за седмица-две е добра, но за яслата моето мнение е такова.
Оплеснах се, простете  Praynig


Райче, мога да питам нашата хомеопатка за кимиона. Има хомеопатична аптека на ул. Чаталджа 15.



Е сега вече ме стегна гърлото.... и без това не мога да се отпусна вече седмица , че детето ми страда на тази ясла, ти ми разсея всякакви смели надежди , че там му е добре.......


Питай за тоз кимион, много ще съм ти благодарна, аптека я знам да.

И аз мога да дойда утре на Казабланката. Дори с татето.

# 259
  • Мнения: 1 568
Кристинке, прекаляваш ...

Ама просто не можеш да си представиш колко си права ... разнежи ме ужасно

много си ви обичам и затова въпреки всичките ми задъжки най-после ще изплюя камъчето

Вярно е

бременна съм
след десетдневно закъснение и два отрицателни теста миналата седмица вчера теста показа две черти
не исках да казвам преди да отида на лекар, не исках да знаят много хора, а тук четат не само декемврийки...

такива ми ти неща ...

райче, извинявай мила, не исках да подклаждам допълнително чувство за вина у тези, които ще пускат дечицата на ясла. При настоящото положение май и на принцеса Дара ще й се наложи  hahaha

# 260
  • Sofia
  • Мнения: 6 947
Кво ви стана бе хора ooooh!Това наистина май е заразно. Crazy

# 261
  • Мнения: 772
Ей, Смайлииии Hug Hug Hug

ама сега чакаме ли все пак новина и от Янче (Аса, и на мен ми хрумна това със сватбата), или това беше?  Wink

ами то дали е точно заразно не знам, но много удачно заглавие сме си избрали... казвам да не го сменяме известно време, да го запазим и за следващата темичка  Wink иначе утре трябва да измисляте друго  Wink

# 262
  • Мнения: 381
ии Смайли HugБраво на вас момичета/пак ще го кажа/аз нямам нито куража нито нервите за второ ooooh!
И аз се разстроих за яслата като прочетох изказването на Смайли.Но се успокоявам че Дани не плаче вече и е спокоен/за сега/.Все ще трябва да се мине от там дали днес или утре неизбежно е,но за случая Люси съгласна.По добре да си вземеш отпуска за да си почине баба и после с нови сили напред Peace

# 263
  • Мнения: 4 195
айде щото аз поведох хорото, а изчакаме до понеделник и после Смайли ще не ще ще ни черпи, но за сега да не го коментираме, а сладурчета.
понеже аз бях най-малко толерантна, сега ви моля да я изчакаме да иде на лекра и после джумборе ще правим Peace Peace Praynig
Чоча заразно е, не общувай с тез гадини ще те заразят Joy Joy

# 264
  • Мнения: 6 390
Лелелелелеллеееееееееееее
какво става тука бе   Party Party Party
Кристинке,
не мога да чакам ... сърбят ме ръцете просто да пиша  Mr. Green

Смайлиииии
хайде честито и на теб   bouquet  bouquet  bouquet  bouquet
Безпроблемно бременеене ти желая от сърце  Hug Hug Hug

Ама тази тема найстина за братчета и сестричета стана  Party Party Party
Ако има още някой бързо да си признава, че не остана място в темата  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 265
  • Мнения: 5 790
Люси, съвсем не бих си дала детенцето, за да ми го научат в яслата на гърне, да се храни само или да го откажат от бибата. За всяко нещо си има време. За да не се подтискаш като ти говорят другите майки как техните двегодишни деца решават квадратни уравнения, ше ти кажа, че Дара все още яде САМО пасирана храна. Всичко се минава през пасатора, защото иначе повръща и то зверски. Тази вечер имаше троха нераздробен сухар в супата и я върна цялата на фонтан! После ядохме пак  Confused Не ме интересува, че още не съм я слагала на гърне, че заспива само с някой от нас, в нашето легло, но никога сама, че не яде сама, че има биба ... Не съм на състезание в крайна сметка. Това касае единствено моето дете, което е уникално и то само ще определи кога му е времето да порастне. А пък да я дам на ясла, за да я насилва някой да ходи на гърне - АБСУРД, да я взимам примряла от глад, защото там няма да има кой да й пасира храната и да я храни по 40 минути, да се скъсва от рев, защото няма да има кой да я приспи, да ми боледувапо три пъти на месец, само защото не се спазва елементарна хигиена като това да не им бършат нослетата с една и съща кърпа ... е няма да стане ... Шоши е права и за социалните контакти. Да си забелязала да играт дълго време на нещо заедно повечко деца на нашата възраст ... не! Даже Дара много по-добре си играе сама, без да има кой да я бута и да й дърпа лопатките, ако има и други деца игрите стават вече различни. Не вярвам и в идеята, че ще придобият имунитет като се наболедуват сега. Та всяка година се появяват нови вируси, все по-различни, как детето ще има имунитет към нещо непознато. Пък и е съвсем различно дали ще пият антибиотиците на такава крехка възраст или ако са по-големи и укрепнали.

Евала Смайли! Изпълни ми душата с този пост! Ще си го принтна, за да го показвам на всички, които ме гледат очудено, защо не искам да дам Виктория на ясла.  Hug Между другото, принцесата също яде само пасирана храна, приспива се с нас, не ходи на гърне, има биберон. И смятам да я изчакам с всичко, докато си покаже сама, че е готова.

Люсил, добре дошла отново! Радвам се, че се върна. Беше скучно и пусто без теб. Направо си ми лиспваше!

Янче - калпазанче, казвай бързо, че ще умрем от любопитство!

Момичета, що винаги има бебешки срещи, когато съм на работа.... А мамешка среща?  Mr. Green Само се гласим и нищо не става.
Вчера с мъжлето имахме годишнина от сватбата - цели 2 години станаха, а баща ми имаше РД. След като се разбрахме с Ицето без подаръци тази година, той така ме изненада - голям букет и парфумче... А аз не му бях взела никакъв подарък и ми стана кофтииии.... Откарахме до 2 часа, а аз станах сутринта в 4.45, за да се довлека в 5.15 на работа и ми се спиииии...
Ох, и да ви се оплача малко, че няма на кой. Съ-изживявам аз една драма на едно близко приятелче наше, много готино момче, какво му дойде до главата, такива проблеми му се струпаха само за един ден! Дано се оправи всичко бързо, да мине и да забрави!

И да питам - трябва ми учител, в училище в Младост и в Детска градина - да помогне да запишем едни сладки дечица на една бедна мама, че има само още 3 дни до началото на учебната година, а тя иска и трябва да започне работа и малкото няма кой да го гледа!

Хайде, после ще пиша пак!

# 266
  • Мнения: 2 657
Бясна съм
В размисли да си спра детето от яслата,заради тапите му крави.
Помолих да го оставят цял ден,поради при4ината която ви казах.Отговорът бе-НЕ МОЖЕ,ТАКАВА НИ Е ПРАКТИКАТА.КАКВО КАТО ВИ РЕВЕ У ВАС,АМИ ТУК ЛИ ДА РЕВЕ НА ВСИЧКИ.
Идеше ми да я хвана оная и да омета с нея коридора,а моя мъж понеже му падна пердето излезе извън сградата.Обясних още веднъж,4е невиждам какъв е проблема.Разбирам да пла4е когато е там,а той бил кротък по думите им.Ами тогава какъв е проблема?

Имам ли право,да пойскам от директорката да го премести в другата група?Там поне имам позната лелка.
Другия вариант е в краен слу4ай-Мога ли сега да го преместя в друга ясла?

Моля ви искам да ви,4уя мненията до обяд,защото няма да оставя нещата така?Явно ще си променят и отношението към детето А как искам да разбира и да говори,та да ми докладва какво правят там

# 267
  • Мнения: 2 657
При4ината съм я изтъкнала в темата която пуснах в ''Нашите деца''-малкия пла4е слетобяд за децата Cry

# 268
  • Мнения: 4 195
Алекс в Млладост има детска градина за социално слаби семейства и мами, а тя защо сега се е сетила,как да го измислим за три дни.
в Младост ли трябва да е училището newsm78

# 269
  • софия
  • Мнения: 181
Алекс за колко годишни деца става въпрос?И в коя Младост?

Общи условия

Активация на акаунт