ДЕКЕМВРИЙСКОТО човече става батко/кака вече!!!

  • 12 972
  • 291
  •   1
Отговори
# 240
  • Sofia
  • Мнения: 6 947
Нищо не намеквам,но си мисля,че е свързана с теб.Някакво предложение...

# 241
  • Мнения: 1 568
 Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked
Кво става тука бе, мацки? Кви са тия залагания, кви са тия 5 лева??????????
Кристиноооо, не дърпай лъва за опашката да не ти се случи случка.  Joy Joy Joy Joy
Я чакай аз от тебе да започна, че ти само пускаш разни теми за размисъл, объркваш ни и после нищо не казваш. Хайде отговори точка по точка изчерпателно да не те шамаросвам, че както съм ти набрааалааааа ...
1. Как е Виктор?
2. Записа ли час при хомеопат?
3. Ти как си и какви са тия проблеми със жлези, метаболиами и т.н.?
4. Какво стана с работата, обучението ...???

Раичка, миличка, няма ли от къде да намериш Инфакол за коликите на Калоян? Спомням си как на Дарата й помогнаха точно като с вълшебна пръчка. Имах преди връзка, чрез която доставих на няколко пъти от Лондон, но сега контактите ми се разсъхнаха ...
Лелелее къв ад бяха тия колики ... не искам да си спомням.

На някой ходи ли му се на концерта на Chambao на 23-ти септември? Страхотни са. Ужасно ми се ходи и съм на косъм да си купя билет пък нищо, че пак ще съм сама.

Янче
, не беше ли срещата на Слона бе скъпа?
Маймунка, много се радвам да те видя тук, а хайде ела и живо ако може с Ежко.  Hug Последния път не можахме много да се видим.

# 242
  • София
  • Мнения: 2 493
Т'ва за Яга го написах преди да се разберем за Слона. Та срещата последно е на СЛона за да може да поскачат на надуваемия замък децата Simple Smile

Бях досега на кафе с мкп и Ванеса. Имате много поздрави всички. Мислим тея дни да направим среща в тяхната Казабланка.

# 243
  • Мнения: 6 390
Здрасти Банда  Grinning

Смайли
тъкмо щях да ти честитя голямата новина - а ти си я разобличила вече  Wink Crazy Mr. Green

Янче
голямо си калпазанче  Mr. Green така да ни тормозиш - тц тц тц - хайде чакаме, ама да знаеш че умираме от любопитство  Party

Браво на малките- големи декемврийчета  Party за бибероните и яслите - супер сте  Wink как ги правите тези неща незнам... аз след р.д. то ще се боря  Crazy

Вчера за пръв път ходихме в гимнастическо дружество Сокол - това нещо като фит център- но от по- миналия век  Mr. Green и се записахме на на нещо като тренировки с децата - игри разни играят, пеят песни, стихчета, а втората половина на часа се гониха, скачаха, мушкаха, лазеха и тн под формата на игри пак - и така 2х в седмицата ще ходиме  Wink Grinning беше супер

Днес отиваме в един Майчин център му казват, те са почти винаги в съседство на детските градини - можеш да ходиш когато си искаш през деня, но винаги с придружител е детето, и там ще има разни игри - състезания - за откриване на учебната година един вид, и после ще има лагерен огън и ще печем вурстове  Party Laughing така че пак приключения ни чакат Wink

шоши
четох, четох... много тъжно  Sad

Валент
добре дошла отново сред нас!

# 244
  • Мнения: 772
Янче, Смайли,
ОК - ние ще минем първо през Яга да видим как е там, а после ще гледам да стигнем и до Слона!

а тогава, ако е по-материална изненадата - Янче, да не би да се сдобиваш с онази кола най-сетне? ама аз така си предполагам, че да поддържаме съспенса Wink

# 245
  • Мнения: 6 390
Маймунка
 Party Party Party Party бинго за Янчето  Party

# 246
  • София
  • Мнения: 3 699
И ние да се похвалим - Виктор е без биба от 2 седмици
Подари я на жената от кварталния КЛЕКШОП
Тя пък му подари близалка и работата стана Не, че не си я търсеше, дори и ревеше, но каквото е било-било Mr. Green
Освен това всеки път като му мия дупето - а това става на всяка смяна на памперса, пишка в мивката Дори вчера след следобедния сън памперса беше напълно сух, и пак пишка в мивката Сега пък ще се боря да махнем това пишкане само в мивката, но той не иска да сяда на гърне, нито на тоалетната, нито в чашка, все нещо ще измислим Thinking

Янче, казвай бързо новината Аз освен, че ми мина мисълта за близнаци, нова кола, се сещам, че може и да се омъжваш Хайде не ни дръж в напрежение Praynig

Ох клавиатурата ми издаде багажа и пиша без точки, но вие ще ме разберете

# 247
  • Мнения: 4 195
rai4ka майче зайче много ми е мъчно за вас, как искам да ви видя,особенно двамата юнака - дръж фронта и ако имаш нужда от помощ само ми звънкай.
въх не е Смайли, жалко....нищо, ша стане Смайли споко, ша стане, с тож мъж окован във вериги - къде да бяга човека.
Виктор е по-добре, на хомеопат сме другата седмица, аз трябва да стигна някога до генеколог, защото цикъл неам никъв, подувам се като плондер и съм се окистозила жестоко май - та по тоя повод искат да ме резнат ама ще почакат да си вкарам в релси чавето. Не започнах работа щото съм патица - тръгна Дамян да ме кара, аз ревнах за Виктор, той за мен, оказа се че заплатата въобще няма да е 400 лв и на мен точно толкова малко ми трябваше да не започна, на пролет - до тогава ще се справим ,не е толко страшно положението.
ние сме по-добре, следя с интерес другата седмица ако се виждате някъде - там съм
Янче съсипа ми живота с поне 10 години да го мисля каква е новината, моля те, смили се над моята крехка любопитна душа и ми кажи поне на личнии Praynig
asa хахахах за кенеф ли имаш предвид че го е оставил биберона, хахах паднах от смях
Ели на вас ви блазая за готините центорве които имате по чешко, хубаво да се наскачате и наиграете Hug

# 248
  • София
  • Мнения: 2 493
Не ме тормозете щото нищо няма да кажа. С времето ще разберете. Simple Smile

аса, да си минавал скоро през любимия магазин за детски обуща на Пиротска?

Кажете в коя част на общината трябва да подам жалба с/у нарушаване на личното ми спокойство и това на детето ми? Тея от Хепи днеска сериозно ме амбицираха наистина вече да почна с жалбите. Ама сега като почна няма да спра. Разбрах от дежурния, че подала ли съм жалба и викам ли полицаите при нарушаване на реда следва по-солена санкция - т.е. по-солена глоба.  И всеки път все повече Simple Smile Този път наистина си го изпросиха. Особено една дебела свиня! Дано да й ги удържат от заплатата. Изрично обясних на управителя коя е особата.

# 249
  • София
  • Мнения: 3 699


аса, да си минавал скоро през любимия магазин за детски обуща на Пиротска?


В края на минали месец минах. Имаше доста моделчета за момиченца. Човекът чакаше и преди 15 септември още едно зареждане. Тези дни ще се поразходя натам.

# 250
  • Мнения: 166
Янчеее, да си казваш Сичко, защото сега и заради теб Диля няма да може да спи, ша знайш! Аз обаче, по пътя на логиката, също си мисля да не си се натоварила "двойноооооооо" newsm78
Момичета, я дайте малко акъл, защото от вчера не мога да стигна до консенсус със себе си и съпруга. Да давам ли Диля на ясла? Почвам да си мисля, че болестите, които ще ми прихване там, никак няма да ми се компенсират с научаването на някои нови думички, или ходенето на гърне, яденето самичка и спането без приспиване? Tired Още повече, че смятам да е само за два месеца - Октомври и Ноември, и ефектът може да клони към зироу. Има и една друга работа - ами ако се разстрои още повече това ми чедо и почне да реве и през деня, а да не говорим за още през нощта!?

Да кажа и аз браво на героите без биби!
Много съм смотана, защото снощи изкарахме две от трите ленти и днес забравих снимките вкъщи. smile3555 Всъщност на третата лента са най-интересните фотоси, дори си мисля да пратя и аз в някой конкурс. Ако са излезли де, виж как говоря наизуст... Заснех я как слуша морето от едно рапанче, а и как решава кръстословица! hahaha

# 251
  • Мнения: 2 567
Днес добре сме се разписали, супер!  Grinning
Раичка, Carum Carwi свещички или капки препоръчват тук всички мои приятелки, чиито деца са имали колики. Хомеопатични са и доколкото знам това е латинското име на кимиона  Thinking Само кажи и веднага щи пращам по пощата!
Асе, все забравям да напиша., че и аз сготвих прочутите кюфтета с бял сос и наситина са много вкусни, както и пикантните пилешки бутчета на Ели. Много благодаря за рецептите и идеите  Hug
Янче, вече тръпна и аз в очакване  Laughing
Люси, добре дошла при нас!  Hug Аз още вчера мислех да ти напиша, че категорично за някои научени навици и факта, че имаш баба на разположение НЕ бих си дала детето на ясла! Това, че ще се научи да се храни 3-4-5 месеца след другите деца или ще махне памерса хич не ме вълнува. Както Аса беше казвала ненаучено дете няма  Wink Все някога и те ще придобият тези навици, сигурна съм! Темата ЗА и Против яслата разбира се е безкрайна, не искам да всявам смут и предизвиквам спор, сами ще се решите. Мое мнение е това. Социални контакти едва ли й липсват по площадки и градинки, а и децата под 2,5-3г все още не са силно изразени социални същества.

# 252
  • Мнения: 166
Ох, Шоши, тенк ю!  HugИ мен точно тия неща ме възспират.... Обаче една от десетината причини е, че искам да дам на майка малко почивка.... Тя не е много добре със здравето, а и не се лекува...пък от седем месеца ми гледа детето по цял ден, докато аз съм на работа. Другият вариант е да си взема десетина дни отпуск - все пак си е половин месец без да я ангажирам. Не бих я поверила за определен период на свекърва ми, защото майка по-скоро ще се засегне. И така...
Загубила съм навика да си систематизирам мислите в един постинг и ето, че пак съм забравила нещо. Вече около 5,6 години съм блонди и от днес стартира кампанията по възвръщане на естествения ми интелект - брюнет. Спокойна съм, защото Диля ме познава на снимките с черна коса, а и аз ще се изменям постепенно. Айде, от утре съм по-умна! hahaha

# 253
  • Мнения: 203
Раичка, Carum Carwi свещички или капки препоръчват тук всички мои приятелки, чиито деца са имали колики. Хомеопатични са и доколкото знам това е латинското име на кимиона  Thinking Само кажи и веднага щи пращам по пощата!

Шоши аз дали да не проверя в тукашната хомео аптека??? Ако няма ще ми пратиш ли, ще ти дам паричките като си дойдеш или ти ще кажеш как докато си там.

# 254
  • София
  • Мнения: 2 493
Люска да пуснеш снимки като брюнет Simple Smile Искам да видя! Simple Smile

Шоши, ако ще пращаш на райчето за колики в същия колет пусни нещо с/у нечовешко гадене моля (ако има такова чудо!) Hug

Утре към 17:30 ще сме на Казабланката на Красно село. Аз, Смайли и чоча (засега). и мкп естествено Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт