ДЕКЕМВРИЙСКОТО човече става батко/кака вече!!!

  • 12 994
  • 291
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 987
здравейте, момичета    love001
аз от кормуване , четене на закона  и решаване на листовки не мога да стигна до компа.
ние утре заминаваме за морето. така както си мислех , че тази година ще ни се размине морето и вчера взех , че запазих стая в един хотел на АЛБЕНА. ей , така инпулсивно стана - докато се ровех из сайта им. после чак казах на яно каква сьм я свьршила , ама той даже ме похвали и така - утре заминаване. супер сьм щастлива , да знаете .
Валент, момиче , я да се стегнеш.  Naughty какви са тези работи с напускането на темата. успокой се и те чакаме отново при нас.  може даже да ни дойдете "на гости" на албена. нали сте близо до там. ще ти пратя телефоньт си на ЛС. , ако решиш да звьннеш.
Йоанка, как сте днес. ти поуспокои ли се малко. знам , че докато нещата не се оправят напьлно ще ти е притеснено , но все пак....
Неви, и ние миналата седмица ходихме до шумен с влака. това обаче ми е последното качване на влак , докато сьм жива  ignore2  измьчих си децата по всички параметри. ако някой от БДЖ-то ми се беше изпречил на пьтя , щеше яко да го отнесе. обаче и на марто много му хареса на влака и сега само ми повтаря : " иска на пуф-паф". ще ви пусна по кьсно и снимки на мушу и борко и на дани на ангелчето.
Янче, тькмо щях да ти се обаждам да се видим вьв варна и ти взе , че се прибра  Weary    много сьм тьжна - да знаеш.
Криска, Вики добре , че  се е пооправили вече.  а за работата ти - както каза неви , щом отиваш на обучение , означава ли , че са те одобрили. ако е така - честито и ще разправяш после.

# 61
  • Мнения: 951
О,Мини,виж как те надушихххххх!Зна4и на моренце,а?Спонтанната ми!
Валентинова,недеи така бе,трябва ли да ни напускаш заради няколко по-различни мнения?Защо?
Ние с Дани се връщаме от Несебър,там открихме една супер голяма детска площадка,т.е. те са няколко,а самото пространство е добре поддържано,с окосена трева,дървета.,,а наи-вайното е,4е морето е отдолу и е наблизо ,вижда се и е страхотно красиво!Днес бях без фотоапарат,защото маика ми е решила да се прави на папарак Crazy и не мовах да снимам,за да ви покажа!

# 62
  • Мнения: 987
Марси, стискам и аз палци за понеделник  thumbsup  всичко да мине успешно за малката буболечка

                                     

          мила раичка, честито ви бебче. много весели моменти с малкият мьж.

мила деси, много се зарадвах и на добрите новини около твойта браменност. лека и спокойна от тук нататьк.


Юле, може на врьщане да минем и през тебе , ако не се замотаме много.  smile3508
  hahaha   а моят мартин преди малко взе , че си изми рьцете в гьрнето с пишото . и идва доволен при мене , потьрквайки мокри рьце и ми вика ухилен : " мий-мий"   hahaha  щях да падна от смях  -  чистникьт ми той.

ето снимките от шумен : http://www.snimka.bg/profile.php?view_album&album_id=57446

Последна редакция: пт, 25 авг 2006, 20:21 от minimo

# 63
  • Мнения: 6 390
Марси
стискам палци за буболина в понеделник...

Монка
много са готини хлапетата  Heart Eyes Grinning

Валент
не виждам да причина да не пишеш повече тук, размисли си, главно се успокой и пак заповядай!
Цитат
Чувствам се обидена, унижена, разкъсана...
Това е защото не четеш и не искаш да помислиш какво искат да ти кажат момичетата в онази тема, знам че за себе си си НАЙ правата, обаче това не ти дава никакво право да съдиш или да обиждаш и унижаваш, така че е напълно нормално след това да ти отвърнат с подобен тон, но така е и в живота... не само във форума...

# 64
  • Мнения: 2 657
валент,не се излагай NaughtyВсеки мисли разли4но,но това не озна4ава,4е трябва да приемаш изказванията толкова ли4но WinkСъвет от мен-ако отсреща виждаш лицемерие,то отвърни и ти със същото Mr. Green


Ние от в4ера сме зна4ително по-добре GrinningЛюби запо4на да си се харни и да дивее с пълна сила.Снощи толкова много дивя,4е имах 4увството,4е си наваксва за тези два дена.За да му разнообразим ску4ните няколко дни,в4ера с баща му му купихме колело от тези с дръжките.

# 65
  • Мнения: 1 568
Марси, успех пожелавам от цялото си сърце за предстояштите изследвания. Ако имаш нужда от нешто се обади непременно.
Лелелее какво се слуцва тук? Отивам да цета онази прословута тема. Пинка, милицка, даже не си и спомням да сме се дърпали... този малък спор явно не се е отразил на приятелското ми отноШение към теб  Hug
Ние утре летим обратно за българия и аз съм много шастлива от този факт. Сигурно ше е много банално да кажа, це едвам се изтрайваме със свеки, но това е самата истина  Joy Колко много искам да съм си в къши, в моята си къша, в нашия дом. Там никой не може да ми каже в коя тенджера да готвя, с коя лъжица да ям, кога да спя и кога да сера /с извинение/, как да говоря на детето ми и как да му крешя. Баси. Не съм и предполагала, це може да има такава досада  Close Не искам да влизам в подробности, ужасно прагматицни са. Свеки може и да е свястна по принцип, нооо това не е живот - две семейства под един и съШ покрив. Ужас  Shocked
Валент, не съм цела темата, не знам как са се развили там нештата, но аз не издържах и две седмици пък камо ли две години под един покрив независимо дали става въпрос за моите или за родителите на мъжа ми. Бих се изнесла на секундата дори и да се наложи да ям боб през ден.
Приятен уикенд. Много ми липсвате. Искам да се видим оше в понеделник с вас  Hug Организирайте нешто. Нямам телефоните веце на никой, заШтото ми откраднаха телефона малко преди да дойдем тук. Вие обаце имате моя. Цакам предложения  Heart Eyes

# 66
  • 42.016399,23.101179
  • Мнения: 259
Ей момичета, благодаря за подкрепата!!!  bouquet
Не знам как ще сме в понеделник след снимката и  дали ще останем в София и следобяд, но определено ще имаме нужда от голямо глезене след това, така че ако имаме време  и възможност ще звънна на някои от вас. Имам телефоните на Смайли и Маймунка.
Йоанка радвам се че сте добре вече. Разбрахте ли от какво се е получило това възпаление. newsm78
Смайли ммного трябва да се радваш че свекито ти е толкова далече. То и моето по принцип не е  лош човек, ама понякога едвам я изтраявам. Валент поне е щастлива че мъжа и я подкрепя и че скоро ще се изнесат, защото моя не би се съгласил да живее на квартира. Sad
Цитат
Извиняваи за любопитството,но какво точно изследване ще правят на бомбона,нещо за цветна снимка е едното маи (или бъркам) Embarassed
pinka, ще и правят микционна цистография. Пак е цветна снимка само че контрастнот вещество се вкарва отдолу с катетър през уретера, пълнят и мехура и снимат докато пишка. Онази с вкарването на контрастното вещества през веничката отпадна поне за сега. Но и това е страшно неприятно и болезнено, прави се без упойка, но ни обещаха да и дадат някакво успокоително, което според други майки сблъскали се с този проблем нямало кой знае какъв ефект. #Cussing out
Опитвам се да не мисля за понеделни  доколкото  е възможно. Днес сутринта се заливах от смях като гледах как си играе малката. Разглеждаше албуми (едно от любимите и занимания) и сочейки един по един хората на снимките си говореше "КОЙ ТОА", "ТОА ТАТЕ ЕНЦИ", "КОЙ ТОА""ТОА БАБА НАДЕ"и т. н.

# 67
  • Мнения: 381
Марси успех в понеделник PeaceДано мине всичко бързо Hug
Моето свеки е в същия град в който живеем,но гледам да нямаме много чести срещи/макар че ако се замисля два пъти най-малко се виждаме в седмицата/Доскоро живяхме в тях,но свършихме с многобройните ремонти и сега сме си в къщи.Така е по-добре всеки да си знае къщата.

# 68
  • Мнения: 772
здравейте,
Марци, и аз стискам палци за понеделник, наистина страшничко звучи, дано сладурката бързо забрави, и най-важното - да бъде добър резултатът! ако остане кога, звънкай!

Смайлиии, чакаме ви! аз тези дни съм пак много заета, но бих опитала да се включа, ако има някаква уговорка, или дори да създам такава, макар че може би по-скоро ще е без Ежко тези тези дни! Съжалявам за телефона.

Минимо, браво за морето, а Яна май е с нова прическа? а и двамата изглеждат доволни във влака, теб какво толкова те ядоса? закъснения? а Мушу как е?

Валент, ама не може ей така да напуснеш форума, или поне не и нашата тема - за онази какво да ти кажа: може би наистина не е добре да приемаш навътре казаното - явно форумът действително не е като реалният живот - т.е. общуването понякога е съвсем сериозно тук, но явно има и хора, които просто се забавляват по този начин, а и понякога изведнъж някой изчезва, което може да се дължи и на някаква проста техническа причина като скапан комп... и на мен тази несигурност на общуването не ми много харесва и някак се чувствам по-добре в такива теми, в които познават повечето хора... понякога се притеснявам дали не 'муфтя' малко форума така, след като не участвам пълноценно в него, но пък съм много привързана към пространството, в което се задържам повече; за да нямам такива угризения, а и по принцип, гледам да се включвам поне понякога в теми, в които мога да помогна с нещо, дори да е адрес на магазин... ама аз лично не бих отворила толкова лична тема пред по-непознати, но това не е мой плюс, разбира се... уф, оплетено стана май-май... с една дума - помисли дали да ни 'зарежеш' така, то и за нас ще е малко обидно  Heart Eyes

Пинка, и аз не помня да сте спорили за захранването със Смайли, ама то аз и самото захранване като процедура вече бегло си спомням Wink

# 69
  • София
  • Мнения: 2 493
Предлагам ви утре да си направим една следобедна среща в Борисовата или Южния парк? Може би Южния е по-добре за да е по-удобно на Райчето с 2та броя... Към 17 мисля вече трябва всички да са се наспали нали? Аз съм с колата така че мога да взема някой с мен на който му е далече и ми е срванително по път... Например аса (сещам се за нея, но ако има други желаещи да си кажат)

# 70
  • Мнения: 772
За съжаление понеделник следобяд няма да мога по никакъв начин  Sad ама ако се съберете, ще ви се радвам отдалеч!
ние до преди малко бяхме в Борисовата и търсехме едно влакче, за което аз уж си спомнях, ама така и не намерихме подобно...

# 71
  • Мнения: 4 195
НЯМАМ ДУМИ, СИЛИ, ЕНЕРГИЯ, ЧУВСТВА ВЕЧЕ - ВИКТОР ПАК СЕ ОБЕЗВОДНИ, ПАК Е С РАЗТРОЙСТВО, ПАК, ПАК,ПАК - със събран багаж за инфекциозна болница съм............немога повече - детето ми е болно, няма да мога да започна работа, аз не съм добре - май ми предстои операция............ако не развия някоя психодепресия ще се окаже че съм силен човек.
и аз скоро няма да влизам във темата - винаги съм с лоши новини и винаги забравям да ви честитя хубавите неща, които се случват
Марси - стискам палци Praynig

# 72
  • София
  • Мнения: 2 493
Криска, какво е това чудо, к'ъв е тоя ужас Sad Нали беше почнал да се оправя ?Sad Миличкия!!! Толкова ми е мъчно като чета Sad Незнам какво да ти кажа и дали мога изобщо нещо да кажа... Sad

# 73
  • Sofia
  • Мнения: 6 948
Здравейте,мацки!Ние се завърнахме от морето. HugГледам почнали сте нова темичка и явно има лоши новини SadСега ще изчета всичко и ще се включа по-късно.Ако ви се гледат снимки,ето го нашто море http://snimka.bg/album.php?album_id=57635
А тук изпратихме щъркелите за зимата http://snimka.bg/album.php?album_id=57654 Беше невероятно!Няма да го забравя до края на живота си!Бяха десетки хиляди!
Отивам да чета Laughing

# 74
  • Мнения: 2 657
Здравейте Hug
Криска,нямам думи CryКак така пак на ново се обезводни Вики #Cussing outАман от болести.Моля се по-бързо да се оправяте PraynigЗа каква операция говориш???Бъди силна/намерил се кой да ти каже де/ и не се предавай Hug

Марси,ще ви стискам палци утре Peace

Смайли,радвай се,4е свекито ти е дале4 Mr. Green

Ние сме добре,утре ще сме на лекар-та ще видим newsm78Да ви кажа 4естно от толкова инфо дето про4етох в нета и от разговори с няколко майки от тук,запо4вам да живея с мисълта,4е ще ни се появява периоди4но Cry

Общи условия

Активация на акаунт