РУСКИ филми и сериали - тема 18

  • 56 241
  • 735
  •   1
Отговори
# 75
# 76
  • Мнения: 3 230
Предстои премиера с много добри артисти:
Роман Маякин, Александра Никифорова, Иван Стебунов, Артём Ткаченко, Андрей Соколов, Татьяна Лютаева, Сергей Жарков, Роман Полянский, Сергей Чирков и др.
реж. Дмитрий Черкасов (Вольня грамота, Небо в огне, Степные дети)






16 серии от 31.08.

# 77
  • София
  • Мнения: 6 094
А аз с нетърпение очаквам Оптимисты 2 Харесвам и Боярская, и Безруков. Първият сезон на сериала не беше лош.

# 78
  • Мнения: 2 375
Търся интересен боевик/криминал за ММ. Предложете нещо.
Без превод.

# 79
  • Мнения: 3 230
Търся интересен боевик/криминал за ММ. Предложете нещо.
Без превод.

Без гаранция, че на твоя ще му хареса, но по мой вкус:
ШЕФ
НЕВСКИЙ
ОТДЕЛ
МЕРТВ НА 99%
БАЛКАНСКИЙ РУБЕЖ
АПОСТОЛ
ВОЗМЕЗДИЕ
БЕГИ
МУЖСКИЕ КАНИКУЛы
ЛУЧШИЕ ВРАГИ
Под прикрытием
ОДИНОЧКА с Данила Козловский
Охота на пиранью
ОТДЕЛ
БУМЕР, БРАТ, МЕЧ, СПЕЦНАЗ
НАЛЁТ
ТРАССА СМЕРТИ
МАЖОР
и много други...
Повечето имат повече от един сезон. Приятно гледане!
Между другото, има много руски филми, които не са боевик, но са интересни, има разследване, полицейски, криминални и пр.

И да използвам случая да споделя за още една премиера с Кирилл Рубцов, Никита Панфилов, Роман Маякин и др.
ПРЕЗУМПЦИЯ НЕВИНОВНОСТИ
https://vk.com/mirrussiancinema?z=video-8274666_456239894%2F38f2 … l_wall_-118910383

# 80
  • Варна
  • Мнения: 300
Тень звезды.
След многообещаващ трейлър, успях да дочакам и филма, качеството - средна работа, става, гледа се. Прилучный, разбира се, е харизматичен, тоз път обаче, не успя да ме убеди, че е героя си. Лека забележка и към сценария, откъде им растат ръцете на тези снайперисти, че цял филм не могат да уцелят. Рапърът Нигатив, чийто песни са във филма, обаче успя да се обзаведе  в мое лице с още един фен.
Онлайн тук, без превод : https://kinokrad.co/340379-ten-zvezdy.html



# 81
  • Мнения: 3 230
Пуснаха по две серии от снощните премиери Презумпция невиновности

https://www.1tv.ru/movies/prezumpciya-nevinovnosti/prezumpciya-n … nosti-1-i-2-serii
http://seasonvar.ru/serial-26957-Prezumptciya_nevinovnosti.html

и Давай найдем друг друга
https://russia.tv/video/show/brand_id/65199/

Поздрав за всички в темата! Приятно гледане!

# 82
  • AMS
  • Мнения: 6 416

МАГОМАЕВ
бг превод - Василиса

в замунда, мастерс и субс.саб. бз

Муслим Магомаев. Име-легенда.
Талантлив музикант, чаровен мъж, благороден човек с широка и щедра душа.
Кумир за милиони, обожаван от публиката, Муслим Магомаев успява да разкъса желязната завеса и да пее по най-престижните световни сцени.
Да пее не само песни от съветски автори, но и италиански канцонети, шлагери на известни западни певци.
В концертния му репертоар има над 600 произведения (арии, романси, песни).
Автор е на повече от 20 песни, на музика към спектакли, мюзикъли и филми.
Също така, e автор и водещ на цикъл телевизионни предавания за звездите на световната оперна и естрадна сцена, написал е книга за американския певец Марио Ланца.
През 1997 г. в негова чест е назован астероид, 4980 Magomaev.
Милош Бикович признава, че допреди снимките на сериала, нищо не е знаел за Муслим Магомаев.
Навярно има много млади хора, които също като него не са чували за великия певец и не са слушали вълшебния му глас.
Сериалът „Магомаев” разказва за кратък период от живота на популярния певец, 1969 – 1974 г.
Среща ни с много герои – както измислени, така и реални личности.
И ни дарява много прекрасна музика...


Реална личност, под друго име в сериала -
Людмила Карева (Анжелика Ларина) –
музикален редактор - продуцент на Магомаев,
дългогодишна негова неофициална жена.
Тя казва за него:
„Муслим беше прекрасен във всяко едно отношение:
фантастичен певец, талантлив артист, добър приятел,
разкошен любовник, каквито повече няма, и гениален мъж."


# 83
  • Мнения: 3 230
Момичета, много се ядосвам, че свалиха от ефир Презумпция невиновности, приказките за нисък рейтинг са явна лъжа. На негово място обаче излъчиха Тонкие материи, хареса ми. Особено едно младо момче, Константин Белошапка, род. 1992 г. и вече женен.
8 серии, но явно ще има още.





Плавно следваме поколенията. Красавците от 70-те години леко поостаряха, възхищаваме се и на родените през 80-те, а вече настъпват най-младите, от 90-те години. Дай Боже, да се радваме дълго на хубави филми и красиви актьори!
За да бъда честна, много харесах и актрисите. Млади, красиви, талантливи.

Анастасия Талызина


Наталья Бергер


Софья Лебедева


Мария Порошина

# 84
  • Мнения: 7 848
Тъкмо днес се канех да питам дали някой не гледа Тонкие материи.
И аз съм във възторг. От млади актьори, от пресъздаването на онова време, от операторска работа. Всичко!
Москва през лупа.
Софья Зайка преди да отслабне. Този филм го промотираха мин. година и не го пуснаха.
Днес до осма серия, и още осем, 16 серии са. Другата седмица ще се наслаждаваме също.
Вече започвам да си мисля, че е вярно това, което пишат за Порошина. Че последното ѝ дете е от някакъв влиятелен депутат.
Ням филм без нея.
Аз я харесвам. Даже много. Просто ме напъна за малко жълтини.😂
Пп да се поправя: сериите наистина били осем. Някак в нищото свърши. Или ми се иска още.

Последна редакция: пт, 11 сеп 2020, 17:17 от Билян@

# 85
  • Най-красивата страна
  • Мнения: 12 281
Гледах ,,Давай наидем друг друга.,,
Семейна драма-любов,изневяра,престъпление,предателство,интриги..
Интересен е,неангажиращ...

# 86
  • София
  • Мнения: 6 094
Гледах ,,Давай наидем друг друга.,,
Семейна драма-любов,изневяра,престъпление,предателство,интриги..
Интересен е,неангажиращ...
В момента гледам последната серия. Лютаева и Ткаченко играят много добре, но сценарият малко ми издиша.

"Тонкие материи" ме заинтригува. Сигурно ще го започна тази седмица.

Освен "Оптимисты", за които писах, предполагам, че "Зови меня мамой" ще е интересен. Поне рекламите за него го представят така.

# 87
  • Мнения: 3 230
"Давай найдем друг друга" е просто една мелодрама въпреки букета добри актьори и интересния сценарий.

"Тонкие материи" е по-добър. Според мен завърши съвсем ясно и логично, което не изключва втори сезон.

Сериала «Зови меня мамой» още не съм гледала.

Тази вечер започна 2-ри сезон на Шифр.
http://seasonvar.ru/serial-27164-SHifr-2-season.html

Надявам се да бъде интересен като първия.

Данила Козловский е начело на топ-50 актьори на Русия за последното десетилетие, съставено от «Бюллетень кинопрокатчика». В сравнение с другите претенденти Козловский има най-много главни роли за 2010–2019 години, плюс един холивудски проект — «Академия вампиров».

На второ място е Александър Петров, след него Петр Федоров, Иван Ургант, Владимир Машков, Дмитрий Нагиев и Константин Хабенский. В десятката най-добри актьори попадат също Федор Бондарчук, Сергей Светлаков и Милош Бикович.


# 88
  • Мнения: 474
от тази вечер 18 09 започва легендарния руски сериал Бригада по бнт.Всяка делнична вечер от 22 ч

# 89
  • София
  • Мнения: 6 094
За съжаление е дублиран и то ужасно. Така ми  се губи актьорската игра.

Общи условия

Активация на акаунт