С какво отблъскваме мъжете в началото и как да поддържаме траен интерес?

  • 23 874
  • 674
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 920
Отблъскващи за мъжете са жени с нарцистично поведение, жени които си служат с манипулации за своя изгода, арогантни егоистки, които възприемат мъжа единствено като средство за постигане на целите си.
Всъщност, противно на всякаква логика, подобни жени са като магнит за 99% от мъжете. Мъжете обичат кучки, както се казва.
Агресивни, самоунижаващи се, пълзящи в краката на мъжете нарцисистки аз лично не ги свързвам в едно с ''кучките''.  Явно не всеки е разбрал правилно мнението ми.

# 31
  • Мнения: 4 611
Няма универсален отговор. Казвате за увереността - ами, има доста момичета, включая и аз, които сме срамежливи и с не много високо самочувствие, пък не е да не са ни харесвали и да не сме имали дългогодишни гаджета. По-скоро ще се присъединя към клишето, че за всеки влак си има пътници и даже най-странните птици си намират половинки (например Илн Мъск и Граймс, хаха). Наистина важното е да сме себе си, да се отпуснем и да сме искрени. С номера, тактики и схеми не върви. Ще се съглася, обаче за прилепчивостта.  Остави ги в началото те да те търсят повече или го прави ти ако виждаш взаимност. Не се унижавай да звъниш постоянно ако няма явен интерес отсреща.
Гал е много права - някой път не сме ние виновни, а обектите, към които си насочваме интереса. Имам една много красива приятелка, ама е по-повърхностна и много се кефи като я заглеждат (готини) момчета. Все се хваща с някакви, които главно се впечатляват от външния й вид. И после се чуди защо са кофти, защо не искат нищо сериозно и т.н. Та, замисли се и за това.

Последна редакция: пн, 25 май 2020, 21:30 от Уейв

# 32
  • Мнения: X
Ще се съглася, обаче за прилепчивостта.  Остави ги в началото те да те търсят повече или го прави ти ако виждаш взаимност. Не се унижаваш да звъниш постоянно ако няма явен интерес отсреща.
Това е така, но аз имам малко по-различен начин на действие. Ако съм харесала човека, гледам в рамките на 3 дни да го потърся за разговор и втора среща. Това, нали, ако той хем не ме потърси, хем аз съм силно заинтригувана; за някой, дето не ми е направил впечатление, не си правя труда. Някои се навиват, други не се навиват. Втората група понякога ги търся трети път - и ако го направя, е примерно 2 до 5 дни след втория - не съвсем веднага, но не и след месец - за да не изглеждам лепка или нямаща нещо по-интересно за правене от гонене на стари свалки. Ако пак откаже мъжът - ясно, няма реципрочен интерес, повече не го търся.
Накратко, опитвам се да хвана момента, докато впечатленията - и неговите, и моите - са още пресни, без обаче да ставам досадна.
Е, има някои, дето и това търсене им идва в повече, ама такива снежинки могат да го...

# 33
  • Мнения: 866
Авторке качи една снимка в цял ръст и ще ти кажа дали съм отблъснат и как може да задържиш вниманието ми Smile

Сигурно повечето са го написали, че това е доста индивидуално, НО не всичко е така и все пак си има общовалидни стандарти. Мисля не е нужно да казвам за хигиената, зъби, но тези случаи ще са някакви изключения. То трябва да е някоя наркоманка, че да е много зле в това отношение. Пушенето също може да е фактор, ако мъжа е непушач, както е и при мен.

В интерес наистина, тази тема и въпроса ме накараха разсъждавам. По-принцип ние хората не се замисляме за тези неща, всеки си има някакъв стандарт и според него си преценява. Ще опитам да конкретизирам, ако мъжа е много ниско ниво, по-простоват с нисък интелект той съответно ще има и много по-ниски критерии.

Докато ако мъжа е в другата крайност с висок интелект, култура, поддържан, той ще има много по-високи критерии като цяло и в този случаи повече неща биха го впечатлили негативно и отблъснали. Най-важно е човек да бъде себе си, да не преиграва, защото дори и да направи нещо което е чул, че е добре, ако то е извън неговата същност, възможности и мироглед така да го нарека. Ако се стигне до нови срещи и връзка след това с даденият  човек (и за мъже и жени важи), той ще види истинската същност и ще остане много разочарован (освен ако вече не се е влюбил Heart Eyes)

Надявам се схващаш мисълта ми. Примерно ако ти кажа, че много от мъжете харесват забавните жени, които имат чувство за хумор, а ти примерно да нямаш и да почнеш да преиграваш на някоя среща, което няма как да е вечна заблуда и може (даже не може, а със сигурност) ще бъдеш разкрита. За това да опитваш да следваш някаква конкретна формула не е начина просто, няма как да се получи.

Дори факта, че ако една жена е много висока класа, с висок интелект и постигнати успехи, само по тази причина може да отблъсне някои мъж, даже бих казал повече които са и под нивото. На мен ми е интересно, защо пусна тази тема, дали не е защото си набелязала някой готин мъж и искаш да го "оплетеш в мрежите" си. Хайде признай си, няма лошо в това  Smile

# 34
  • Мнения: 16
Авторке качи една снимка в цял ръст и ще ти кажа дали съм отблъснат и как може да задържиш вниманието ми Smile

Сигурно повечето са го написали, че това е доста индивидуално, НО не всичко е така и все пак си има общовалидни стандарти. Мисля не е нужно да казвам за хигиената, зъби, но тези случаи ще са някакви изключения. То трябва да е някоя наркоманка, че да е много зле в това отношение. Пушенето също може да е фактор, ако мъжа е непушач, както е и при мен.

В интерес наистина, тази тема и въпроса ме накараха разсъждавам. По-принцип ние хората не се замисляме за тези неща, всеки си има някакъв стандарт и според него си преценява. Ще опитам да конкретизирам, ако мъжа е много ниско ниво, по-простоват с нисък интелект той съответно ще има и много по-ниски критерии.

Докато ако мъжа е в другата крайност с висок интелект, култура, поддържан, той ще има много по-високи критерии като цяло и в този случаи повече неща биха го впечатлили негативно и отблъснали. Най-важно е човек да бъде себе си, да не преиграва, защото дори и да направи нещо което е чул, че е добре, ако то е извън неговата същност, възможности и мироглед така да го нарека. Ако се стигне до нови срещи и връзка след това с даденият  човек (и за мъже и жени важи), той ще види истинската същност и ще остане много разочарован (освен ако вече не се е влюбил Heart Eyes)

Надявам се схващаш мисълта ми. Примерно ако ти кажа, че много от мъжете харесват забавните жени, които имат чувство за хумор, а ти примерно да нямаш и да почнеш да преиграваш на някоя среща, което няма как да е вечна заблуда и може (даже не може, а със сигурност) ще бъдеш разкрита. За това да опитваш да следваш някаква конкретна формула не е начина просто, няма как да се получи.

Дори факта, че ако една жена е много висока класа, с висок интелект и постигнати успехи, само по тази причина може да отблъсне някои мъж, даже бих казал повече които са и под нивото. На мен ми е интересно, защо пусна тази тема, дали не е защото си набелязала някой готин мъж и искаш да го "оплетеш в мрежите" си. Хайде признай си, няма лошо в това  Smile
Не точно. Искам да си дам насоки. Не смятам да оплитам никого в рибарски мрежи. Имам тенденция. Харесват ме готини и не толкова готини мъже. Харесам ли ги аз- отключвам кутията на Пандора. Ставам една нервна, стресирана, премислям всичко до крайност, търся потвърждения за сигурност. Резултатът, предполам, е ясен. Не заживяваме дълго дълго и щастливо. Господинът бяга като антилопа от гепард. Или в по-лошия случай-бих могла да стана лесна мишена за еднократна авантюра. Слава богу, в тази насока се контролирам доста добре.

# 35
  • Мнения: 166
Мъж ми е признавал какво го е привлекло в мен. Че съм била себе си и ми личало от километри.
Пробвала съм да се правя на нещо  което не съм, личи си много, и отблъсква.
Така че, лесна работа! Успех

# 36
  • Мнения: 866


Скрит текст:
Не точно. Искам да си дам насоки. Не смятам да оплитам никого в рибарски мрежи. Имам тенденция. Харесват ме готини и не толкова готини мъже. Харесам ли ги аз- отключвам кутията на Пандора. Ставам една нервна, стресирана, премислям всичко до крайност, търся потвърждения за сигурност. Резултатът, предполам, е ясен. Не заживяваме дълго дълго и щастливо. Господинът бяга като антилопа от гепард. Или в по-лошия случай-бих могла да стана лесна мишена за еднократна авантюра. Слава богу, в тази насока се контролирам доста добре.
Mнението ми е, че колкото повече мислиш за това нещо и търсиш някакво съвършенство и безгешие в действията и поведението си, толкова по-лош ще е резултата. Ще ти го кажа по-най простият начин, идеята е (поне аз така ги разбирам нещата) да срещнем човек, в който да НЕ искаме да променя нищо, да го харесваме и обичаме такъв какъвто е !

Това са и най-успешните и щастливи връзки по-принцип. Когато срещнеш такъв човек, който ще те хареса и обикне със всичките ти кусури и недостатъци, това е твоя човек. Може би на теб ти е повлияло някоя неуспешна връзка и ти вярваш, че вината е в теб и искаш да разбереш причините.

Много е хубаво човек да търси грешките и във себе си, но това не трябва да става някакъв фикс. При вас жените това много често го наблюдавам, много от вас все търсят грешката в себе си, като не се получи някоя връзка, да не говоря за жертвите на домашен тормоз.

Това което си написал е важно да уточниш, говориш за моментите на първо запознанство, евентуално среща, а не да си имала някаква връзка и човека да е решил да сложи край ? Винаги съм казвал в много теми, че ако има някакъв проблем е много важно да се разберат причините които го предизвикват, иначе няма как да се реши този проблем.

Ако ти изпадаш в някакви такива състояния, трябва да разбереш причината която те кара да се чувстваш така. Имам някакво съмнение, че може би става въпрос за напрежение от свръх очаквания. Някои хора много се притесняват дали ще бъдат харесани, дали ще се представят добре, страх от това да не се изложат и неща в тази посока.

Това е и характерно за хората без опит. Ако споделиш повече може да стигнем и до същината на проблема (ако въобще има такъв).

# 37
  • Мнения: 1 002
Според мен когато един човек е отчаян и му личи, това много отблъсква.. Дето се вика отчаянието се надушва като кофти парфюм Simple Smile

# 38
  • София
  • Мнения: 35 097
Отчаянието е нормална човешка реакция в някакъв момент на прелом. Разбираемо е.
Обесията клони към други дисциплини и може да е много плашеща за почти нов човек в живота ти.

# 39
  • Мнения: X
Едно време на това, което днес се счита обсесия, му викахме интерес към другия и харесване, а в някои случаи - влюбване.
Не знам какво наричате обсесия. Ако Х не харесва У, винаги ще вижда У като обсебен.
Хората нямат интерес, това е.

# 40
  • Мнения: 4 611
Под обсесия разбирам непрекъснати обаждания без реципрочност. Разликата е дали е споделено или не.
Сега, ако звънне 1-2 пъти през по-длъг период от време не го приемам като обсесия, даже при липса на взаимност.

# 41
  • Мнения: 4 949
Когато съм отблъсквала някой мъж,не нарочно,никога не съм занела защо.Пък и не съм задълбавала в тази тема.
Не може да се харесам на всички Simple Smile
Факт е обаче,че колкото повече съм харесвала даден мъж,толкова по-скована съм била в началото.Все се надявах,че ще отшуми с годините  ,но тц..Не стана.

# 42
  • Мнения: 3 044
Да ви развеселя си с моята нетактичност и как отблъснах 1 мъж преди 2 седмици? Grinning
Срещичка - всичко точно, говорим си общи работи..докато не реши, че трябва да ми обяснява как много искал сериозна връзка, жена, семейство, деца, не бил женкар, никога не си бил падал по ONS, той сериозно момче а-у, ама пък най-дългата му връзка била 7 месеца и с жена не е живяяял. Мрън. Той на 30 по настоящем. Слушах, слушах 30-40мин таз ми ти тирада за сериозността и понеже малко ми писна, а и всеизвестно съм лееееко..ъм..несъобразителна, се обърнах и го попитах "И що така си сам и не си имал връзки, като това гониш? Малко е странно. Какво ти има и мислиш ли, че проблемът е в теб? " и бааам Joy Joy . Мълчаливо изпращане до нас и повече (абс очаквано) не ми се обади хахахах. А, извинете - изпрати ми съобщение, че той не бил ненормален и не му харесвало, че съм го попитала така. Нямал бил проблем, просто нямал късмет!

Та..не бъдете несъобразителни Joy

# 43
  • Мнения: X
Че кво? След 30 мин крийпи тирада за брак, деца и остаряване заедно, и то на първа среща, и аз бих го питала. Точно с цел да го разкарам. Ти да не си го потърсила после?
Не му харесало - еми животът е гаден. Каза ли му, че ти пък не харесваш крийпи тиради?

# 44
  • Мнения: 3 044
Че кво? След 30 мин крийпи тирада за брак, деца и остаряване заедно, и то на първа среща, и аз бих го питала. Точно с цел да го разкарам. Ти да не си го потърсила после?

Не съм много ясно хахах. Но му отговорих на съобщението, в което ми се скара, че въпросът ми е абсолютно резонен и логичен, щото то..принципно, който търси - намира сериозна връзка в един или даден момент  Joy  и да не е толкоз тънкообидчив, че ептен никоя няма да намери с тая тенденция Simple Smile. Получих роман, че му било травма и му писнало да го критикуват постоянно хахах, драма ти казвам направи момчето. Бръкнах си аз в някаква рана. Трябвало спешно да се науча на такти да не критикувам така. И още 1 припомняне, че просто нямал късмет някога да има по-сериозна връзка и нищо му нямало - готвил, чистил, перял, деца щял да гледа. Чуудо. Как пък никой не го е взел такъв - не разбрах, не ми даде отговор Simple Smile)

Общи условия

Активация на акаунт