Гоблин - нестандартна и вълнуваща фентъзи драма с корейски финес

  • 26 595
  • 729
  •   1
Отговори
# 495
  • вятърничава
  • Мнения: 1 859
В това хладно време ей такъв пуловер искам,да ме стопли Wink
Продължавам бавно и славно с Slave Hunters / Chuno / Ловци на роби.
Хубав е,харесва ми,но нямам много време за гледане.

# 496
  • България
  • Мнения: 6 211
За малко минавам на китайски филми.
Разбира се, фентъзи или исторически. Grinning
В правенето на сериали са далеч по-добри, но ще изгледам няколко набелязани заглавия.
Или пък ще пускам между два сериала.
Два дни разчиствах планирани сериали с тъжен финал, имам обаче още.
Но по време на чистката попаднах и на такива с щастлив.


Handsome Siblings (2020)
Този коментар ми привлече вниманието към сериала:
" 11/07/20 xiiiua
Это просто нереально, конец идеальный, сценаристы не из Китая 100% иначе бы порешили всех в конце" Joy
Права е рускинята, сигурно сценаристите не са от Китай, след като не са избили героите на финал. Sweat Smile

# 497
  • DE
  • Мнения: 9 068
Историята за братята близнаци бе много интересна. Финала бе супер. Гледах го преди няколко седмици.

# 498
  • при най-добрия мъж...
  • Мнения: 888
Този много му се чудех и все го отлагах заради вероятността от кофти край. А пък е с любимеца ми Yi Tian. Така че сега със сигурност ще се гледа.
Тъкмо приключих Poisoned love. Малко измислен и на моменти нелогичен сценарий, но пък лек за гледане и с добра динамика. Много сладка главна двойка.Младежа го гледам за първи път, но определено ми хареса. Особена физиономия, доста по-различна от стандартния китаец. Въобще не мога да си изкривя душата, китайците много красиви мъже вадят. И корейците са хубави, ама и тези. Естествено стайлинга на главната беше умопомрачителен. Стилиста да бъде уволнен незабавно! И фризьора също! От къде ги намират тия дрешки като от списание "Модели сезона" 1992 година? Кой по ягодите ги произвежда??? Аз такива чудеса в Алиекспрес не съм видяла!
Сега почвам да се чудя кой ще е следващия сериал...

# 499
  • Мнения: 9 197
От къде ги намират тия дрешки като от списание "Модели сезона" 1992 година? Кой по ягодите ги произвежда??? Аз такива чудеса в Алиекспрес не съм видяла!
Аз ще ти кажа Joy Джоу Фан от Love Designer вероятно е дизайнера Joy
Обаче не го гледай не си заслужава.

# 500
  • при най-добрия мъж...
  • Мнения: 888
След не много дълга чуденка покарах поредния китаец "My girl" и О! Чудо! главния пак много сладък Simple Smile Малко ми е объркана историята в началото, но ще влязат в релси, надявам се. Разбира се главните се познават от деца, има история между тях, въобще клишета много, но пък е лек и приятен за гледане. Чакам да стигна до култовата сцената с целувката, при която сринаха къщата. Очертава се и поредния нуна-романс между психиатърката и невинният асистент на шефа. Предвиждам, че ще изгори този елф Simple Smile

# 501
  • България
  • Мнения: 6 211
Как чудо, от 111 харесани актьори имам 1 кореец и 1 японец.
Всичко друго е "произведено в Китай". Joy
Страхотни, бели, високи, тънки кости, слаби, стегнати тела, страхотни очи и често любимите ми орлови носове.
Не харесвам чипоноси картофи и тип горилоподобни, анаболни мачовци.
Още първите кадри на започнатия Handsome Siblings (2020) има радост за душата:

О, да. И устните. Страхотни, плътни устни при повечето актьори.
Мисля си, че китайците отдавна пипат гените на зародишите. Как може да имат толкова красиви актьори на фона на общата маса.

# 502
  • Мнения: 6 776
................. Как може да имат толкова красиви актьори на фона на общата маса.
Е, от над милиард и триста милиона все ще намерят 1000 красавци Joy.

# 503
  • Мнения: 9 197
И ги пипват тук и там,оправят зъби,избелват кожа,прическа,грим и готово.
Дори да играят като Christmas Tree нмя значение.
Но има и бонус с талант.
Аз не обичам плътни устни.

# 504
  • България
  • Мнения: 6 211
Аз не обичам плътни устни.
Супер, значи няма драми, ако си заградя Бин Бин. Grinning

# 505
  • Мнения: 9 197
Като актьор го харесвам.Ако ми дойде до вратата няма да го върна.
Обаче предпочитам

# 506
  • България
  • Мнения: 6 211
Е, то и аз си имам фаворит.

# 507
  • при най-добрия мъж...
  • Мнения: 888
Ох, той списъка ми с любими актьори става все по-голям. Но последно това съкровище ми хвана окото. Такъв един сериозен, мълчалив, потаен. Все такива ми харесват
Ao Rui Peng


И Simon Gong, и Eden Zhao, разбира се.




А Hu Yitian води класацията. Ще изчакам Моарейн да сподели мнение за сериала с него и после да се пробвам и аз на фентъзи.

# 508
  • Мнения: 9 197
Мислех,че говоим за устни Scream а то си показвате  любимците Joy

# 509
  • България
  • Мнения: 6 211
Мислех,че говоим за устни Scream а то си показвате  любимците Joy
Ами покрай устните и целият актьор. Кой пропуска шанса да си погледа фаворита.


Ще изчакам Моарейн да сподели мнение за сериала с него и после да се пробвам и аз на фентъзи.
Дотук три изгледани серии.
Първи епизод е тъжен, после явно нещата ще се оправят.
Все пак китайци - ако не убият някого няма да е интересно. Sweat Smile
Фентъзито май ще е само в летенето, така че го пиша по-скоро тип исторически с романтика.

Общи условия

Активация на акаунт