Отговори
# 165
  • Мнения: 7 914
ДиДОлиНКа МанДАриНКа,
страхотна новина, че кърмата пак е тръгнала... ти докога кърми Вики? newsm78
оЩе ли те понаболява зъбчето...чувала съм че ако има дупка чесън се слага и минавало newsm78...
Че чак до другата седмица изтрайва ли се... Sad


nadq
,
 добре дошла   bouquet

# 166
  • Мнения: 5 183
Привет, моми4ета.
Гледам седми4ната ни тема никаква я няма  newsm78, което иде да ре4е, 4е вси4ки сте нанякъде и се забавлявате. Какво по-хубаво от това?!  Sunglasses Wink Тук днес беше прекрасно време. Аз бях на ба4кане по-голямата 4аст от деня, но все пак усетих и аз слън4ицето!

Някой знае ли дали Тандури е родила?  newsm78

# 167
  • Мнения: 2 959
Привет, Момичета!

Добре се завърнала на доня Лусеринда дел Алба! Чакаме разкази от красива Загора, моля! Честит Ти нов подпис, Чаровна Поетесо! Hug

nadq, добре дошла и от мен в нашата седмична темичка. Тук всички са страхотни Момичета и много интересни неща се споделят! Дано по- често си сред нас!

Джорджа, надявам се от понеделник да имаш достъп до комп=тър така че Ти желая едно страхотно и незабравимо довършване на ваканцията!

Зайченце, на аватара Ти е най- страхотната Ви снимка от БГ пътуването. Целувки за Криската!

Тали Дан, честит Ти нов аватар. Желая Ти по бързо минаване на дните до посрещането на скъпите Ти съкровища!

Звездичката, очакваме отново една страхотна нова седмична темичка, Ти знаеш как да придадеш вкус на нещата, нали?! Hug

Амейка, оправи ли се настроението вече, надявам се че да, не си заслужава да се поддаваш на временни емоции, започна ли разделното? Hug

Дидолинке, аз за есенна депресия не съм чувала, но съм чувала за носталгия. Но знам че ако не й се поддадеш, живота ще е много по- хубав. Усмихни се, все пак остават броени дни до голямата тръпка. Как е зъбчето? Hug

Мамо Щтрумпф, целувки за Вас с Тони и приятни мигове с баба и дядо! Hug

Чаровна Сонитке, Майчето напредва ли с организирането  на посрещането на красивата си щерка? Hug

Майка, как сте с малкият Си чаровен принц- Томасчо- Елмазчо, как Ви мина неделята, чухте ли се с Румянката?Hug А за Тандори, не знам, последно обеща когато стане голямото събитие 1/2та да Ни съобщи, но още нищо няма.

Мистично Потайниче, приятни моменти и мигове в обкръжението на роднините Ви желая. Те нали са виждали вече Лени, или сега ще им е за първи път? Hug

Ели, отново към кулинарията си насочила будното си око. При Теб място за чудене няма, винаги нещо ново Те грабва. Hug

Свети, как с Филип и Манзана? Hug

Карилиус, Ти взе вече книжката и изчезна. Кога ще се връщате по Холандско с Алексчето? Hug

Маймунката, как върви ученето, а гребането осъществи ли се?

Татянката, поздрави и на Вас с Миленката!

Мамо Б, лека работна седмичка Ти желая. До къде стигнахте с Майчето и Гогата през почивните дни? Hug

Ирамира, успех с стягането на багажите. А 1/2-та с Теб ли ще пътува или Той е вече в Испания? Hug

Наничка, Ти вече сигурно си в тръпка пред големият ден. Последно уточни ли къде ще бъде събитието в къщата на двора или на друго място? Hug

Лека и приятна неделя Ви желая, и лека и успешна нова седмичка!

# 168
  • Мнения: 5 476
Ето ме и  мен!  Hug
Мнооого ми липсвахте. Heart Eyes
 Peace Имам доста да разказвам,но ще е след 2 септември,защото все още имам гости.
Видях се със Зайченце и съм и много благодарна за гостоприемството!  Heart Eyes Hug
Мноого целувки и благодарности на Дидка за чудесното писъмце!  Heart Eyes Hug

И до скоро!

Лека неделя на всички!   bouquet

Последна редакция: пн, 28 авг 2006, 13:12 от Giorgia

# 169
  • Мнения: 1 110
Еи Калидка, тъкмо се за4удихме какво става с теб и къде за4езна  Hug

Ние от няколко дни сме ве4е в холандско и даже ве4е успя Алекс4ето да се разболее та сега се гледаме в къщи.

# 170
  • Мнения: 2 959
Джорджа, ама Ти да не си сменила нещо цвета на косата? Много щастливи и хубави снимки си показала, дано сте изкарали наистина едно незабравимо пътуване. А защо не си показала и някоя снимка на Мама и Тати, предполагам и Те са били доста щастливи? Hug

Карилиус, а Тати прибра ли се от Алжир? От какво Ти е болничко малкото БТР-че? Hug Бързо да оздравявате, чули?! Hug

# 171
  • Мнения: 1 110
 Ми да прибра се, ние затова сме по холандско. Маи някакъв грип ни хвана, 4е на това наи прили4а. Утре ако докторицата ни е на работа и има 4ас ще го заведем.

Джорджа, а апартамента боядисан и готов ли е ве4е?

# 172
  • Мнения: 11 322
!

Някой знае ли дали Тандури е родила?  newsm78

Славе, Тандури е родила на 24 август. Току що попаднах на една нейна тема в Кърменето.
Бебата е голяма - 3,700 кг и 49 см.
Да и е жива и здрава!

# 173
  • Мнения: 7 430
Здравейте, много ми е драго да ви сваря тук на сладка приказка!
Дидонка, да ти е честито малкото мишленце и бързо да отминат коликите!


  Наде, радваме се, че се присъединяваш в нашата банда Wink
Благодаря за пожеланията на теб и всички други относно кърмичката - за сега се появи отново и се надявам да не привършва Praynig

Звезди, Вики до 6м беше само на цица Mr. Green а до годинка го кърмех Peace
Много ще бъда щастлива и ако с Мишлето е така

Гери, много ми харесаха снимките, както и ти Hug
Днес прочетох тази статия за Венеция Наистина  ли е така newsm78

Майка, лека последна августова седмичка ви пожелавам Heart Eyes

Мама Б пак ни изостави Sad Дано сте добре тримката Hug

kariluis - да се оправяте бързичко Wink

Вечернице - как сте вие - радвам се, че емоциите ти от Бг не са само отрицателни Hug

вики е на главата ми, а аз кърмя...до после

# 174
  • Мнения: 7 914
Момичета отворих Нова тема
  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт