Отговори
# 45
  • Мнения: 6 390
Сонитка, исках да попитам, а теб виждали ли сме те newsm78
Ако си поствала снимки, значи аз съм ги пропуснала  Wink Представям си те с дълга черна, чуплива коса - висока, с женствени черти.... newsm78

Познах ли Mr. Green

да допълня само
черни гарванови очи  Flutter
и красив бюст  Flutter

Сонче
Познахме ли  Mr. Green

# 46
  • Мнения: 1 526
Хелоу!!!
Сонитка, а каква музика свири аморето?
Ели, аз пак да питам- покажи резултати от опитите с фото шопа. И аз си падам по моторите, едно време даже ходихме по рокер сборове и преходи на шир и длъж, но много лошо катастрофирахме- резултата моя милост 4 мес. в гипс...
Нана, златни ти ръчички, браво! Такива красоти си спретнала!
kariluis ще стискаме всички палци- горни, долни... Laughing
Мамо В и аз съм на мнение, че спорта укрепва и аз ще търся на мойте- каката е запалена по танците, ще видим какво ще избере малкото...
Калида най- накрая стигнахме до IKEA и се сдобихме с двуетажното креватче- супер е и  има опция да става на две еднакви нормални при желание. Само дето дечица ще си дойдат на 29.08. Ще ги доведе една приятелка, не мога да си взема отпуска, а не искам да пътуват сами- мънички са ми още..

# 47
  • Мнения: 6 390
Цитат
Ели, аз пак да питам- покажи резултати от опитите с фото шопа. И аз си падам по моторите, едно време даже ходихме по рокер сборове и преходи на шир и длъж, но много лошо катастрофирахме- резултата моя милост 4 мес. в гипс...
Тали
аз упорито не отговарям  Mr. Green поради това че нямам Фото шоп, и не мога да работя с него  Wink, инфото не е от мен  Thinking
Правя само коляжи с онази програмка дето бях пускала тук... но това беше май когато я свалих... мина ми мерака  Crazy Grinning чакам пак някоя муза  Wink Grinning

Еиии колко моторджиики изведнъж открих  Wink Hug Hug Hug
Знаех си аз, от смяната на аватарите ми  Party, подобни вкусове  Heart Eyes Grinning

# 48
  • Мнения: 2 959
...Еиии колко моторджиики изведнъж открих  ...
Ели, специално при Тали Дан, моторите са голяма тръпка. Дори за рожденият Си ден си мечтаеше за нещо свързано с мотор! Hug

Тали Дан, честит Ти нов аватар/ може би пък наистина да си просто щастлива, а?! Hug/ и нова придобивка. Сега наистина ще има с какво да изненадаш Вик и Мади! Hug

...днес имаме work shop вечер, като се прибера ще ви досаждам пак ...
Пепеляшчице, ние чакахме, чакахме, но Ти не ни огря, дано утре имаш повече време за нас! Hug

Мамо Штрумпф, как сте с нощното спане на Тони, по- добре ли спинка при баба в БГ? Изкара ли зъбчето вече? Hug

Румянка, оздравяхте ли вече с Татито? Как върви захранването на Габи? Hug

Маймунка, къде сте с Иваната? Много дълга почивка в БГ си направихте? Hug

# 49
  • Германия
  • Мнения: 8 106
Ей, страхотна вечер беше!
Танцувахме салса и меренге, малчо се скъса да върти пируети, да търчи между двойките и да пляска с ръце. Такъв подивял отдавна не е бил  Sunglasses Освен това правихме малки фигурки от вълна. Не знам как се казва на български, ако някоя от "немските" мами знае какво е filzen моля да разясни. Резултата от ръкоделието е едно вълнено гарванче. Една от участничките в курса направи калинка и Мартин естествено не пропусна да я поноси, да и се порадва, накрая не знам как я отстъпи доброволно. Само едно не ми допада от цялата работа, утре ще се става рано, а отсега имам мускулна треска Crazy  дано ми стигнат 6- часа сън тази нощ.

# 50
  • Мнения: 378
Привет Симпатяги!!!! Hug

Тези дни нещо не ми остава време да седна на копма...

Както винаги тук се е яяяяяло и пииииило.....!!!

Честит втори месец на малкото Мишле!!! Да стане голям юнак и да слушка мама! И ние празнуваме всеки мини рожден ден, че и торти купуваме, от което резултата е – за 6 месеца, нашия тати е с + 5кг. Затова 6-тия ни мини рожден ден го отбелязахме с фото сеанс. Снимките ще са готови в четвъртък, но не да са дигитални. Ще видим как ще ги качим на копма.

При нас захранването върви добре за сега. Хапваме си оризова каша и картофено пюре. Габи е толкова сладка. Още като види лъжичката си, очите й светват и милото, такава голяма уста отваря, а понякога с такава засилка се устремява към лъжичката, че ми се струва, че й я пъхам чак до гърлото. Днес обаче й дадох морков и милото никак не беше въодушевено. Чуди се какво ли е това, което яде и преглъщането е последвано от притреперване – толкова ми беше смешна. Смесих пюрето с оризова каша, но пак нещо не й хареса. Утре ще го смеся с картофено пюре.


# 51
  • Мнения: 1 017
Добро утро, сладурки  Hug

Нямате си представа как се изненадах като разбрах, чЕ в крайна сметка съм успяла да пиША тук...то не бяха прекъсвания и рефреШвания на сайта, изобЩо форумът ми прави номерца  Rolling Eyes

Тали, ами то не остана вечЕ  Hug Скоро ЩЕ сте си заедно  Heart Eyes И Гого е поискал двуетажно легло, обяснявам, чЕ това е необходимо като има сестричка или братчЕ, а той ми казва: ти купи леглото, сестричката е лесна  Laughing
Ръси ги такива бисери моят син, чЕ няма скучно. ВчЕра купихме колело, и в 9 вечЕрта сме ходили до езерото да обикаляме...

МАйчЕ, какво стана с работата?  Hug

Звезди, къде си??  Heart Eyes  bouquet Heart Eyes

КАри, аз като теб тук 2 години в езера не стъпвах, мръсно ми беШе, обачЕ тази година се "прежалих"  Hug И да ти кажа не съжелявам  Heart Eyes

Благодаря, момичЕта, за съветите за Гого и плуване...ЩЕ ходим, реШила съм го, само да видим кога Ще успея да се организирам...

Дидка, и ти скоро Ще си бъдеШ у дома  Hug  bouquet Само мога да си те представя как се вълнуваШ  Hug А майка е идвала тук 4 или 5 пъти  newsm78Голям пътник ми е тя  Grinning Само ми е много тъжно, чЕ татко не успя да види къде живее детето му  Sad Ама аз все си казвам, чЕ от някъде ме вижда...

МомичЕта, изпраЩАм ви прегръдки, слънчЕви поздрави (тук все оЩе е "лято") и ви каня на зелен и бял чАй  Hug  bouquet Hug

# 52
  • Мнения: 3 388
Ето ме и мен, станахме, закусихме и аморето отиде на работа. Тук се очертава слънчев и хубав ден, вече си мислих, че лятото окончателно ни е напуснало тук в северна Италия ...

Сонитка, исках да попитам, а теб виждали ли сме те newsm78
Ако си поствала снимки, значи аз съм ги пропуснала  Wink Представям си те с дълга черна, чуплива коса - висока, с женствени черти.... newsm78

Познах ли Mr. Green


Хихихи, направо супермодел ме описахте  Grinning  Дидолинка с дълги и кестеняви чупливи коси съм-така че тук улучи  Wink височка само 171  Sunglasses

Сонитка, исках да попитам, а теб виждали ли сме те newsm78
Ако си поствала снимки, значи аз съм ги пропуснала  Wink Представям си те с дълга черна, чуплива коса - висока, с женствени черти.... newsm78

Познах ли Mr. Green

да допълня само
черни гарванови очи  Flutter
и красив бюст  Flutter

Сонче
Познахме ли  Mr. Green


чудна италаинска хубост лъха от това описанийце  Heart Eyes  А моите очички за пъстри, към зелено  newsm03   
а пък бюста, че е красив, красив е, какво да скромнича сега  Laughing  де да беше и малко по-голям  hahaha

Честно казано не помня дали съм поствала снимки
........  newsm78 ...........

, затова по-късно може да пусна нещо тук или на мейл

Цунки и много усмивки от мен



.......... Tali Dan  аморето и неговата група сиреха рок-предимно мелодичен  Peace

# 53
  • Мнения: 7 605
Привет и от мен,

ееее, жива съм оЩе  Mr. Green  но неЩо не ми се пиШеШе много последно време  Embarassed

Дидка, кога минаха 2 месеца, бре  Crazy  А Мики как прили4а на Вики, не е истина. Вики свикна ли с новата роля като батко?

Руми, като по4на zахранването Ще се обърна към теб, ти Ще си спец  Wink

Хайде да ви се похваля малко  Mr. Green  От 9.9. тръгваме на плуване, всяка събота така 4е и татито може да дойде с нас  Grinning  Имам и поводи да по4ерпя. В4ера не само ни беШе годиШнината от сватбата, но СаШо бе повиШен в работата  Laughing Laughing Laughing  В таzи професия това е голяма работа zаЩото там е up or out т.е. който не е повиШен, Ще бъде иzгонен  Sad  а само 10% някъде ги повиШават. И сега имаме и 10.000? пове4е zаплата  Money  Money  Money

Моми4ета, да zнаете 4е Мистик не само на вънШен вид е 4аровна  Wink

Приятен ден ви желая, аz отивам да се среЩна с приятелки и бебетата  Mr. Green

# 54
  • Мнения: 6 390
Здрасти банда
Звезди
няма те нещо  Wink Grinning

Tatjana
страхотни новини край вас  Party
Браво на Сашо, да му е честита новата позиция   bouquet

Сонче
аз те описвам според аватара  Wink Grinning
Давай снимки, не си ни пускала  Hug

Пепе
 ти ме шашна с тези танци-манци  Shocked Party
Браво на вас,  на курсове ли ходите  newsm78

# 55
# 56
  • Мнения: 3 388
Eli_cz знаех си аз, че е такава работата с аватара  Grinning

Ама големи вкусотии си ни постнала ... мммммм .....  smile3534

Сега ще видя къде имах малко снимки

# 57
  • Мнения: 3 388
Ето това са снимки от сватбата  Heart Eyes

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=39274&photo=3

# 58
  • Мнения: 3 388
А тук съм публикувала скорошни снимки от Пиза и Швейцария. Ето 

http://it.pg.photos.yahoo.com/ph/sonia.more/my_photos?urlhint=ac … n,del%3as,1%3af,0

# 59
  • Мнения: 2 907
Ах Сонита, видях снимките и се заме4тах.... Аз с удоволствие бих се оженила там с Роберто ( с моя Роби  Laughing ), прекрасно! Това е то4но моят вкус! Оххх, кога ли ще се оженя? В Италия....

Общи условия

Активация на акаунт