Отговори
# 90
  • Мнения: 1 110
Добър ден моми4ета  Hug Hug Hug

Бързам да ви се похваля първо на вас - ВЗЕХ СИ ИЗПИТАААА!!!!! Остава само да си подам документите за да ми издадат книжката  Peace

# 91
  • Мнения: 7 914
Chestito i bezawariino patywane ( sorry nqma kredor  Rolling Eyes )

# 92
  • Мнения: 7 430
Честито и от мен - пожелавам ти безпроблемно каране и да си Цар на пътя Wink


....аз днес съм много тъжна - май кърмата ми нещо е на привършване и ....ми се плаче.
Не знам какво стана, но просто вече почти няма нищо Cry

Лек и прекрасен ден момичета  bouquet

# 93
  • Мнения: 3 388
sonita ,
 мм не смао бирата, ама и какъв хляб правят   chef Crazy нямам думи.. и от към архитектура има какво да се види... Mr. Green

и аз така съм чувала  Peace  била съм с Брюксел, ама преди много години и наскоро в белгийски  градчета  на германо-холанската граница

# 94
  • Мнения: 3 388
kariluis честито и от мен за книжката! Безпроблемно каране  Peace

# 95
  • Мнения: 7 914

....аз днес съм много тъжна - май кърмата ми нещо е на привършване и ....ми се плаче.
Не знам какво стана, но просто вече почти няма нищо Cry

Лек и прекрасен ден момичета  bouquet[/tt][/size]

Ей Дидка, недей така...може да е само за моментче Hug Hug
 Hug Hug

# 96
  • Мнения: 3 388
Честито и от мен - пожелавам ти безпроблемно каране и да си Цар на пътя Wink


....аз днес съм много тъжна - май кърмата ми нещо е на привършване и ....ми се плаче.
Не знам какво стана, но просто вече почти няма нищо Cry

Лек и прекрасен ден момичета  bouquet


 Cry ..... доста рано е Дидинка ... може да е временно, както казва  зездичка ..... то с това щуро време ....

# 97
  • Мнения: 7 430
Дано да е така както казвате - сега го кърмя по-честичко, от 3 дни, от както го има този проблем съм напълняла 2кг от ядене и сокове ooooh! ама това да ми е проблема Wink

Благодаря Ви за успокоението   bouquet

# 98
  • Мнения: 7 914
Нали знаеш ако ти трябва приятелско рамо... с каквото може помагаме Hug  bouquet
 Цунки на двете братчета  bouquet

# 99
  • Мнения: 7 430
ЗвездОлинке, вчера като ядох мандаринки и ме осени идеята да съм и МандаРИнКА Mr. Green

Напоследък от кърменето, недоспиването, плача на малките, работата в къщи и какво ли още не - изкрейзвам

# 100
  • Мнения: 1 110
Мерси моми4ета.

Дидката, не се натъжаваи и стресирай, наистина може от хранителния режим и постоянно недоспиване да намалява. Може да се консултираш с диетолог как да се храниш наи-пълноценно за слу4ая, а и ако те оставят да се наспи6 ка4ествено още по-добре.

# 101
  • Мнения: 7 605
....аз днес съм много тъжна - май кърмата ми нещо е на привършване и ....ми се плаче.
Не знам какво стана, но просто вече почти няма нищо Cry

Дидке,

не се предавай. Остани един цял ден в леглото с Микито, гуШнете се, кърми го преz 2 4аса максимум. Дори и само малко да цока, от 4естото поставяне на гърдата Ще се увели4и кърмата. Хем и ти да си по4инеШ малко. Когато той спи, спинкай и ти. Неко Миро иzлиzа с Вики, да е тихи4ко у дома.

Успех  Hug

# 102
  • Мнения: 1 860
 Здравейте, момичета!
 Минавам на бързо да видя как сте. Heart Eyes

Дидка, не се трввожи за кърмата, може наистина да е само временно, а и сигурно притесненията които са те обхванали покрай връщането си казват тежката дума. Ако има как да си починеш и да се наспиш, но предполагам е доста трудно. Tired
 
 Звезди, нашеното време противно на всякаква логика се оправи и е топло. Е, поне доколкото може да е топло тук. Обаче след още един месец като започнат големите ветрове не се виждам.

 Преди малко получих смс от Майкъл, че ще дойдат на 8-ми септември. Пак ми стана едно такова тъпо, но няма как.

# 103
  • Мнения: 2 959
Слънчеви и усмихнати привети, Момичета по света!

Карилиус, честито и от мен, знаех си аз, че ще успееш! Целувки за Алксчето- малкото БТР-че и бабите! Hug

Звездичката, благодаря за чайчето, дано да е харесало и на Мама Б, толкова ароматно и красиво аранжирано, точно както само нашата Марсианска Чаровница може да го поднесе, изискано и със стил! Hug

Зайченце, поздрави и от мен на Джорджа и Масимо, приятна оставаща ваканция Им желая, много романтика и хубави емоции. А на Криската, весело изкарване с новият си гледач- Дядото Ви, а на Теб по- здрави нерви и не му се връзвай! А с какво му дава да си играе, нали отричаше куклите, само на колички ли разчитат и плажа? Hug

Сонитка, а днес с какво ще изненадаш своята 1/2? Пак ли сте на разтоварване?

Наничка, а за колко време плануват Майкъл и бабата и дядото да Ви гостуват?

Дидолинката, за кърмата, не я мисли. Там където е текло, винаги ще има. Ако сериозно искаш да кърмиш, колкото се може по често слагай Миката на гърдата, а Ти хапни малко овесени ядки, пийни малко лайков чай и се успокой, наслаждавай се на кърменето и не мисли за друго когато сте с Миката в блаженият момент, той е само Ваш. Наслаждавай му се! Hug

Татянка, целувки за малката Ти бубка? Подава ли се вече зъбче на Миленката?

Амейка, що така днес? Не му се давай на гадното настроение, усмихни се, важното е да сте здрави, Шоки да е добре, другото е поправимо. Успех и повече усмивки, моля, желая ти една страхотна и приятна вечер, пълна с хубави изненади! Hug

Пепеляшчице, къде сте днес с Мартинката, разказвай за танците, моля! Hug

Ели, целувки и за Емка- Бадемка! Heart Eyes

Мамо Щтрумпф, поздрави и на Вас с Тони в далечна и любима БГ! Hug

Мистик, как сте днес с Лени? Как върви дискусията за спец. книгите, намерили вече свой сродни души? Hug

Майка и Румянка, поздрави и на Вас в НЗ, и целувки за Вашите малки съкровища- Хитрошкото Томасчо- Елмазчо и красивото малко цветенце- Габи! Hug

ИраМира, стягаш ли вече куфарите, появили се специфичната тръпка пред скока в новото и неизвестното вече? Hug

Маймунка, успех с ученето и поздрави за Иваната и баба! Hug

Мери, прибрахте ли се вече от БГ? Поздрави за Жорката и Ели! Hug

Лек и хубав остатък от срядата Ви желая!

# 104
  • Мнения: 1 860
 Калида, предполагам че до понеделник ( 8-ми е петък). Така или иначе аз му бях написала, че не желая той да е тук за повече от 2 дена, а бабата и дядото могат да стоят колкото си поискат. Все някога трябваше и до този момент да се стигне, а аз май никак не съм подготвена за тази среща. Tired

Общи условия

Активация на акаунт