Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Разлика между ПМС и ранна бременост.

• 15 824
  • 126
  •   1
Отговори
# 120
Здравейте момичета Flowers Rose
Нова съм тук и предварително се извинявам ако въпроса ми не е за тук 🙂
Моята история е такава
С ММ правим опити за бебе от известно време но все не се получава.
Не съм от жените които си следят БТ, а О следя с мобилно приложение..
Миналия месец ми подрани с 2 дни трябваше да ми дойде на 24.10 а ми дойде на 22.10.Цикъла ми е на 34 дни
Този месец още не ми е дошло днес ми е 4 ден от закъснението. Правих тестове на 2 и 3 ден от закъснението и двата отрицателни на 2 различни марки Престо и шуър чек.
Въпроса е в това че ми се гади от 1 седмица, мн ми е изнервено, като запаля цигара ми е гадно и малко след това почва да ме боли главата. Днес си чувствам странно яйчниците нещо между напрегнати, мравучкащи и наболяващи с тъпа лека болка, плюс болки в кръста.
Нямам зацапване, но имам жълтеникаво течение, не ме болят гърдите, а лека щипеща болка около пъпа нещо като при слънчево изгаряне...
Вие като минали по този път как мислите, на какво може да се дължи?
Или може би аз се побъфквам вече не знам....
Извинявам се ако не е тук мястото

# 121
Болеше си ме няколко дни като все едно че ще ми идва, други симптоми не съм имала, след 6 дни не появяващ се цикъл си направих тест и той беше положителен.

# 122
  • Prades-le-Lez
Здравейте момичета Flowers Rose
Нова съм тук и предварително се извинявам ако въпроса ми не е за тук 🙂
Моята история е такава
С ММ правим опити за бебе от известно време но все не се получава.
Не съм от жените които си следят БТ, а О следя с мобилно приложение..
Миналия месец ми подрани с 2 дни трябваше да ми дойде на 24.10 а ми дойде на 22.10.Цикъла ми е на 34 дни
Този месец още не ми е дошло днес ми е 4 ден от закъснението. Правих тестове на 2 и 3 ден от закъснението и двата отрицателни на 2 различни марки Престо и шуър чек.
Въпроса е в това че ми се гади от 1 седмица, мн ми е изнервено, като запаля цигара ми е гадно и малко след това почва да ме боли главата. Днес си чувствам странно яйчниците нещо между напрегнати, мравучкащи и наболяващи с тъпа лека болка, плюс болки в кръста.
Нямам зацапване, но имам жълтеникаво течение, не ме болят гърдите, а лека щипеща болка около пъпа нещо като при слънчево изгаряне...
Вие като минали по този път как мислите, на какво може да се дължи?
Или може би аз се побъфквам вече не знам....
Извинявам се ако не е тук мястото
Здравейте,
мен тестовете ме ловят чак след десетина дни закъснение. Изчакайте още и или щеви дойде, или ще имате положителен резултат, ходенето на лекар иначе веднага ще разкрие загадката Stuck Out Tongue

# 123
  • София
Много пъти ми се е случвало да ме заболят гърдите 2 семдици преди М без да съм бременна.Прибоцквания в яйчниците също. И двата пъти, когато съм забременявала гърдите започваха да ме болят от датата на очакваната М, болките в яйчниците също от тогава. Но имах един явен симптом и двата пъти и това беше и причината и двата пъти да си направя тест около 5 дни преди очакваната менструация- и двата пъти тестовете бяха положителни. Симптома беше будене посред нощ, наспала се, към 2-3 примерно и сънуване на странни сънища. Свръх нервност също - трепери ми нещо от вътре и съм готова с всеки да се скарам ( аз по принцип съм така, преди М, но когато съм бременна, това е на 10 та степен.)

# 124
Здравейте! Знам, че си има тестове и специалисти по темата, но ми се ще да чуя мнение. В средата на месеца получих зацапване с тъмно кафяв цвят и доста оскъдно, при което посетих гинеколога си и той ме успокои, че е овулационно и ми предстои овулация. Приложението, което използвам ми показваше настъпила такава, но аз по принцип я усещам и този месец беше по-късна овулация. Обикновено седмица преди менструация изпитвам силни болки в гърдите, а сега липсват. Имам леки болки ниско в корема и в кръста. Цикълът ми трябваше да настъпи на 22.01.2021 г. С приятеля ми не правим опити, но и не използваме предпазни средства, а само прекъснат полов акт. Не съм правила тест, понеже са минали само два дни от закъснението. Дали пък не ме чака нещо друго...

# 125
  • София
Щом О ти е била по-късна, то и М ще е по-късна. А дали си забременяла - ами кристалната ми топка е на автомивка Simple Smile

# 126
Щом О ти е била по-късна, то и М ще е по-късна. А дали си забременяла - ами кристалната ми топка е на автомивка Simple Smile

[/quote

Еми добре, като я измият я погледнете. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт