Почивка в Сапарева баня

  • 17 520
  • 93
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 198
Някой, който е бил в 103° и в Петте елемента? Да направи съпоставка и да каже кой от двата хотела е по-хубав, с по-топли басейни, СПА, храна и пр.? Бих била много благодарна 🌷

5 елемента

# 46
  • Мнения: 198
някой мнения за рила рокс?

# 47
  • Мнения: 96
Здравейте, ще почиваме на Паничище и търся мнения за закрит минерален  басейн подходящ и за деца, който до посетим в Сапарева баня.
Моля за препоръки Simple Smile

# 48
  • София
  • Мнения: 17 283
Я как навреме се съживи тази тема, че да ме подсети да питам - ще ходим на Сапарева баня другия уикенд, но ще е по повод и исках да питам за препоръки за ресторант. Мисля да направя още през седмицата резервации за една вечеря и един обяд, че последния път като ходихме уикенда, се видяхме в чудо без резервация.
Вечеряли сме в ресторанта на 103 градуса и много ни харесва, така че той ми е резерва, но е много скъп и бих избрала друг, ако има препоръки. Единственият ни каприз е да не е супер нагъчкано и шумно (например със силна музика и оркестър не ни се иска да вечеряме Wink).

# 49
  • София
  • Мнения: 1 247
Я как навреме се съживи тази тема, че да ме подсети да питам - ще ходим на Сапарева баня другия уикенд, но ще е по повод и исках да питам за препоръки за ресторант. Мисля да направя още през седмицата резервации за една вечеря и един обяд, че последния път като ходихме уикенда, се видяхме в чудо без резервация.
Вечеряли сме в ресторанта на 103 градуса и много ни харесва, така че той ми е резерва, но е много скъп и бих избрала друг, ако има препоръки. Единственият ни каприз е да не е супер нагъчкано и шумно (например със силна музика и оркестър не ни се иска да вечеряме Wink).

При Радо, ходили сме преди две години може би, но страхотни неща правеха. Пици, паста, салати. Задължително с резервация. Не беше много голямо, макар че правиха някакво разширение.

https://www.google.bg/maps/place/Pizza+Rado/@42.2886503,23.2619665,15z/data=!4m5!3m4!1s0x0:0x5c041bd141f83517!8m2!3d42.2886503!4d23.2619665

# 50
  • София
  • Мнения: 17 283
Точно При Радо гледах вчера в Гугъл и си го бях харесала, много благодаря за мнението! И благодаря за информацията за резервация, мислех, че там ще можем да минем и без.

# 51
  • Мнения: 19 485
Ползвала съм услугите на пицария Радо за приготвяне на храна за вкъщи  - много доволни останахме от ризотото, бързо и коректно обслужване.

# 52
  • Мнения: 41
И двата хотела -103 и петия елемент посетих тази година. Първия през седмицата от неделя до сряда, втория през уикенда. Втори път хотел петия елемент няма да посетя. Причините са няколко. Заблуждаващя оферта и при настаняване когато искахме да я сменим не пожелаха. Запазих две нощувки със пълно изхранване - закуска, обяд и вечеря. Изумлението ми при настаняване беше че ми се полага само един обяд. Поисках да сме тогава с офета само закуска и вечеря отговора беше НЕ може -така сте резервирали. В крайна сметка има платена услуга която не предоставят. Персонала не е обучен. Не се почиства стаята. СПА -то им е голямо с много предложения за всеки вкус и с няколко басейна. Обзавеждането в хотел е отлично, стаите са големи. Хотел 103 е по бутиков с превъзходна закуска. Има доста по малко СПА и работи само вътрешния басейн който не е много голям. Бих го посетила отново след като отворят и басейна на покрива.

# 53
  • Мнения: 9 152
Не знаех,че 103  има басейн на покрива.
Там не само закуската е првъзходна, а обяда и вечерите - също. Много добра кухня, прясна, разнообразна и гурме.
Ресторантът е стилен, обслужването е перфектно.

# 54
  • Мнения: 41
Да в 103, има басейн на покрива който се ползва в по топлите месеци. Допълвам че, хотел Петте елемента ме компенсираха днес при напускане на хотела и платих цена на оферта със закуски и вечеря. Благодаря за което, впечатлиха ме.

# 55
  • София
  • Мнения: 17 283
Басейнът на покрива е малък и е по-скоро бар  с басейн, но е много приятно де, с гледките и всичко, стига да успеете да си намерите свободен шезлонг.
Иначе аз също много харесвам хотела и особено кухнята, ресторантът е уникален.

# 56
  • Мнения: 19 485
Момичета, колебая се между 103 Сапарева баня и 103 Алпин - този средният, не най-новият в Паничище. Търся добър СПА център, хубава храна и да може да се наеме апартамент. В 103 в Сапарева баня как е уреден въпросът с паркирането? Периодът на настаняване ми е края на март - вероятно тогава Сапарева баня ще е по-подходящ като локация?

# 57
  • София
  • Мнения: 17 283
103 в Сапарева баня имат паркинг от другата страна на улицата.
От Алпин се интересувам и аз, ако някой иде, да сподели Simple Smile

# 58
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 185
Бърди, и от мен едно За за Радо. И определено с резервация.

# 59
  • София
  • Мнения: 17 283
Бяхме в Радо, Ели, много ни хареса Blush
 Благодарности на милитана!

Общи условия

Активация на акаунт