Навън е жега, пот се лее, коя ли тази седмица ще забременее /21.08-27.08/

  • 4 865
  • 109
  •   1
Отговори
# 15
  • Русе
  • Мнения: 526
   Привет, момичета!
   Не знам дали ме помните, ама миналата година по това време бях от редовните членове на този форум. Сега вече съм горда мама, но винаги, когато имам време навестявам и вашите темички и днес специално искам да поздравя АУА и МАНГО! Много се радвам за вас момичета, а и за всички други, които виждам из форумите с променени лентички - като Хера например Grinning
   Успех на всички други бъдещи майчета! Стискам ви палци! Peace

# 16
  • Мнения: 3 376
днес специално искам да поздравя АУА и МАНГО!

Опааа, Манго за малко да я пропуснем (ами като не се е похвалила и тук Whistling)! Да ни е жива и здрава и тази нова бремелинка  bouquet

Миме, радваме се, че наминаваш, благодарим за пожеланията и дано да се сбъднат Praynig

# 17
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
Здравейте хубавици!
ДАРЕ, да оздравяваш сладурано, че този месец големи надежди таи сърцето ми за теб.
   Момичета, срам-не срам, но не знаех, че и Манго е бременна. Кажете къде да я поздравя, моля ви!

# 18
  • Враца
  • Мнения: 5 204
Добре завърнали се на отпускниците и дано не ви затрупат с работа от първите дни.

# 19
  • Мнения: 1 419
Малее, и аз съм пропуснала за Манго  newsm78  Embarassed
Но е супер новина де  Grinning - току що открих, че се е присъединила към мартенките в петък - а аз уж ги чета  Blush Срам-срам...

Манго, честито и да си пуснеш темичка  Hug Лека бременност ти желая и разпръсни с мен малко бременни флуиди тука, че да ги изпразним тоя форум  Crazy

# 20
  • Мнения: 1 951
Весела седмичка момичета и добре дошли на отпускарките  Laughing

При мен седмицата започна не много весело, с ходене на зъболекар  Sick

Angela, аз имам проблем подобен на твоя, и мен така все ме боли в ляво. Ходила съм на най различни лекари, но няма установен проблем. Ако не те боли непрекъснато а в определени дни е много верочтно да е ПМС (при мен е така).

Леа, много време е това, май трябва наистина  да отидеш на лекар.

# 21
  • Мнения: 415
Добре дошли на опускарките  Hug
Дара, бързо оздравяване  Hug
Марински, аз още от миналата седмица съм редовна при зъболекаря. Но и за мен имаше неприятна изненада, училищната стоматоложка ми е направила перфорация и тихомълком е замазала нещата. От тогава доста години са минали и сега последствията са меко казано неприятни  Sad То и при стоматолозите е както при гинеколозите, зависи при кого ще попаднеш. Добър стоматолог си намерих, дано да съм случила и на гинка  Mr. Green
Успешна седмица на всички   bouquet

# 22
  • Мнения: 1 441
Хайде, във вторник и аз да се намеся  Mr. Green Вчера нещо ме сдухаха с онази новина за зълва ми и нямах настроение за писане, ама днес съм на линия.
Аз няма да забременявам тази седмица.  Crossing Arms Ако сме я свършили таз работа трябва да е било миналата седмица в началото, затова към края на тази евентуално ще знам има ли нещо. Whistling
В началото на месеца изобщо нямах надежди, ама тук от два дни не знам защо някакво увеждение (подчертавам убеждение) започва да се прокрадва в главицата ми...  newsm78 Много тъпо, защото страшно ще се разочаровам като ми дойде и пак ще надувам гайдата...  Confused
Хайде лека седмица от мен   bouquet

# 23
  • Мнения: 3 376
БАНчо, стискам палци това убеждение да се окаже самата истина  Peace Понякога успехът идва заобиколен от куп неприятности...

Аз снощи ходих на гинеколог (не Стаменов, при когото уж се лекувам, а една друга гинеколожка). Пуснах си микробиология и малко хормони. Имам здравна застраховка и би трябвало да ми излязат безплатни. Надявам се да ми свършат работа септември, когато, ако е рекъл Господ (и шефът на НЗОК), пак ще приемат документи за инвитро.

# 24
  • София
  • Мнения: 4 272
Здравейте и от мен Grinning
Марински, първо се обръщам към теб. Защо да е много това закъснение? Милена, която също беше с ендометриоза каза, че нейният цикъл дошъл 2 мес. и половина след последната инжекция. Е, при мен вече са 2 мес. и 16 дни, но все пак...може да почакам още нали newsm78 Почти съм сигурна, че не съм бременна. Щях да го усетя. Поне по гърдите. Ох, стига с моите Радини вълнения...
Гризка, пожелавам ти да са ти добри изследванията, за да започнеш инвитрото начисто.
И аз не знаех за Манго. Преди малко прочетох за нея в Зачатие, но искам да я поздравя тук.
Манго, честита дългоочаквана бременност! Да е пълна само с положителни емоции, а после ти желая леко раждане на здраво, сладко бебче!
Голди, какво става с теб, бе каке? Пишеш два реда и изчезваш Wink

# 25
  • Някъде там...
  • Мнения: 3 995
Здравейте и от мен  Hug Имам много работа пак  Sick

Леа и аз няма да съм от забременелите тази седмица, не ме брой и мене  Crazy
Хи хи и вземи направи един тест или ти харесва да ни държиш в напрежение, а?  Blush

Добре дошли на отпускарките. Надявам се да сте си починали добре  Peace

Рози присъединявам се към призива на Леа, пиши по-често. Изгубихме ти дирите  Mr. Green

Аз до края на тази седмица съм на волейболна вълна. Предстои ни обаче да избираме плочки за баня, дано не е много горещо събота и неделя че миналия уикенд се размазах - в Пловдив беше ад по обед в събота, буквално огън падаше от небето.

За Манго и аз не съм разбрала, тя май не пише в седмичната или се бъркам  newsm78 . Лека бременност й желая Wink

# 26
  • Мнения: 1 419
Само да отбележа - Тестовете НЕ хапят  Grinning
Леа- Леичке, айде да ни зарадваш, душицо  Praynig Гърдите не е задължително да те болят  Naughty - толкова премеждия си минала, сега от един тест ли те е страх?  Crossing Arms И да вземеш да идеш на лекар - каквото и да е - не е нормално и изисква преглед, зарежи кой какво е казал във форума - пък аз ще се  Praynig да те е сполетяло чудото  Heart Eyes Сама си написала, че има други неща, които те карат да си леко озадачена  Hug  bouquet

# 27
  • Мнения: 1 951
Леа, аз не изказвам професиоално мнение, а си мисля от моя гледна точка, каквито и лекарства съм взвмала и дори да знам че е възможно, пак бих се затичала към доктора след 2 месеца неидване... Ама аз съм си паника по принцип.
А иначе ми се струва че те подкокоросваме с надеждата да ни зарадваш с нещо  Laughing

# 28
  • София
  • Мнения: 4 272
Добре, добре...тържествено обещавам след работа да си купя тест. Не за друго, а за да не си мислите, че нарочно ви държа в напрежение. То и за мен си е напрежение, но тестът няма да ми даде никакви отговори. Като видя едната черта, какво? Няма да пише никъде кога ще ми дойде. Но поне тогава ще се хвана в ръце и ще си запиша час за гинеколог. Да видим каква е тая работа...
А темичката я пуснах ей така...просто с надеждата някой пак да ни изненада приятно Grinning А вие какво взехте набързо да се изключвате от списъка...чудеса винаги стават Flutter

# 29
  • Мнения: 3 715
Тази седмица тестовете показват две черти, не се притеснявай, аз вече проверих  Wink, така че поемай смело към аптеката.

Общи условия

Активация на акаунт