Интериорен и екстериорен дизайн по аматьорски - Тема 67

  • 31 654
  • 765
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 39 773
Танче, Вегас не го откривам аз.
http://ivelproduct.com/produkt-kategoria/%d0%bc%d0%b5%d0%ba%d0%b … 1%83%d1%80%d0%b8/
А Лагуната е с възглавници за гръб, каквито не понасям и не искам.

# 76
  • Мнения: 18 059
https://lampidea.bg/chandeliers/komplekt-metalni-pendeli-sad-za-voda

Тия лампи на кого бяха? Излязоха ми във фейса, така по отделно няма ли да осветяват по- добре?

# 77
  • Мнения: 2 934
На Танчето са лампите.

# 78
  • Мнения: 18 059

Тия зелени стени са страхотни!
Синята спалня също много ми хареса, много приятен цвят.

Обаче...аз май нямам смелост за такива цветове, все съм в някаква нюдова гама

# 79
  • Мнения: 5 832
Танче, Вегас не го откривам аз.
http://ivelproduct.com/produkt-kategoria/%d0%bc%d0%b5%d0%ba%d0%b … 1%83%d1%80%d0%b8/
А Лагуната е с възглавници за гръб, каквито не понасям и не искам.
Не знам защо не излиза в нета. Ето я мострата при нас. Всичко ъглово има и възглавници, с изключение на едни дивани на Галеро, които ще кача по-долу, но те са в съвсем друг ценови клас.
Вегас
Скрит текст:


Галеро
Скрит текст:

# 80
  • Мнения: 2 934
Рая и на мен много ми харесват, действай смело, все пак е само боя, ако не ви хареса на живо винаги може да боядисате в друг цвят Simple Smile.

# 81
  • Мнения: 39 773
Благодаря за труда, но определено не са по вкуса ни.

# 82
  • Мнения: 18 059
Рая и на мен много ми харесват, действай смело, все пак е само боя, ако не ви хареса на живо винаги може да боядисате в друг цвят Simple Smile.

Много е гадно, когато трябва да съобразиш със съществуващи неща. Това зелено ще ходи на секцията, зебрано и орех, ама дивана...кой цвят тогава да е....
https://videnov.bg/p-obrazen-divan-lorans-1
https://videnov.bg/p-obrazen-divan-lorans

Вторият не ми изглежда сив, по- скоро таупе, но няма къде да го видя на живо, не че първия има де

# 83
  • Мнения: 6 581
От видяните тук дивани, още веднъж ми се затвърди мнението че бг диван никога не бих си купила.

Maybach, прекрасно сте съчетали! Изобщо не си падам по синьо, но на вас се е получило. В какъв ценови клас би определила изпълнителя на проекта? (За да не питам директно за сумата, което не е редно)

# 84
  • Пловдив
  • Мнения: 5 042
И аз това установих преди няколко месеца като търсех диван - обиколих всички магазини, гледах кво ли не, и накрая си взех от Икеа. Ми родното производство не ми допада като дизайн и това си е. Не казвам, че са грозни, просто не са за мен. Лично мнение.

# 85
  • Стара Загора
  • Мнения: 937
Боже,изтъвах ви Anguished.Кога влязохме в нова тема и кога изписахте 6 страници.Grin
Цитат

Тия зелени стени са страхотни!
Синята спалня също много ми хареса, много приятен цвят.

Обаче...аз май нямам смелост за такива цветове, все съм в някаква нюдова гама
Рая и аз така мислех,но Natt e много убедителна с тези снимки в разкошни цветове. И сега не съжалявам.
Насоченото осветление над масата наистине не е подходящо за основно.Поне според мен,но пък и на мен все ми е тъмно. Такива са при мен:
Скрит текст:


Скрит текст:

# 86
  • тук и там
  • Мнения: 11 759
Аз съм от Ст.З. Ивел не съм ги чувала обаче,не ги намирам и в мрежата.Може ли линк към  техните продукти,предстои ни покупка на диван за вилата в някакъв момент.Миналото лято обикаляхме магазини за дивани,докато  си бяхме във БГ- ами  и да са качествени, яко им куца дизайна на Бг мебелите,поне  с такова впечатление останах аз .Харесах един диван само ,от аутлета за мебели, не беше български и цената му беше 2189 лв..Rolling Eyes

ПП.Намерих ги Ивел.Не ми харесват въобще диваните им.

Последна редакция: чт, 28 май 2020, 14:29 от Kaisia

# 87
  • Мнения: 5 832


ПП.Намерих ги Ивел.Не ми харесват въобще диваните им.
Аз съм фен на Камбо, но аз обичам изчистени и класически визии, може би затова техните дивани са ми екстра. А и вече се научих да давам предимство на комфорта и качеството пред визията. Хубавото е, че в днешно време има мебели за всеки вкус и бюджет.

# 88
  • Мнения: 2 923
Здравейте, и аз съм в търсене на диван за хола и почти нищо не мога да си харесам. Бях харесала един от Явор, но сега много от нещата им не са налични и в този цвят не се предлага. Ще ходя и до магазина им, да видя на място дали го нямат.

Имате ли впечатления от тях?

# 89
  • Варна
  • Мнения: 7 505
Взимали сме диванче от Явор. Много удобно и за 7 години не е мръднало, баща ми си го хареса да спи на него  : )))) и го ползва постоянно.
Бях го хванала на намаление, но модела вече е спрян от производство. Но като здравина и дамаска нямам забележки. Дамаската е запазена, но слагаме и покривало само в частта за сядане.

Модела е почти като този. Тъкмно кафява основа с капучино възглавници.


Оказа се , че подлакътниците са много удобни за под главата : ))) и много е удобно че може да си ги прехвърлите по средата и така да се подпрете от другата страна.  И като има и друг седнал не сте заврени един в друг.

Също не харесвам бг дизайна на дивани. Много старомодни и някак недодялани са ми на мен. Има нещо недовършено. Повече ми мязат на кухненски миндери.

Във Вивре има разкошни модели.

Общи условия

Активация на акаунт