Водите ли си календар?

  • 4 251
  • 135
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 3 421
Тц. Помня датите 2 месеца назад и после ги "изтривам".

Ооо, Рени, това ми изигра лоша шега...Уж помнех, но като отидох да установим бременността ми с Васи, аз запецнах. На въпроса "Последна менструация?" аз отговорих "Абе или Василовден, или Ивановден, ама не помня" Embarassed

 И аз така...
 Винаги съм си водела календар, но не особено сериозно, защото разчитах на добрата си памет. Но за мой късмет точно месеците, които ми трябваха за определяне на термина бях пропуснала да отбележа, а паметта ми изневери - та трябваше да се излагам и да казвам:"Ами на мен ми идва редовно и сметнато от предният месец, трябва да е било...между 15 и 20" Embarassed(много точно няма що).
Сега вече си водя съвестно. Дори имам два - един в работата и един в къщи.

# 16
  • Мнения: 2 849
Имам ,че съм голяма забравана . Crazy

# 17
  • Мнения: 2 804
Имам , иначе не помня , защото ми е много нередовна от 28 чак до 43 дни и за успокоение си пиша датите .

# 18
  • София
  • Мнения: 4 966
Ами започнах да си водя,след като родих.
Преди това никога не съм си водила,и лекаря си изумих,след като дълго умувахме кога може да ми е термина...

# 19
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448
Да.Когато ходя на контролен преглед и ми е по-лесно вместо да се чудя (че съм забравана ooooh!), направо да си покажа календарчето Mr. Green.

# 20
  • София
  • Мнения: 121
имам, водя го стриктно защото постоянно ми прави номера и календарчето ми върши работа.

# 21
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Нямам, помня датите.

# 22
  • Мнения: 65
Да, даже си пазя всички календарчета от 1999 г. насам, макар, че това от 2003 г. е почти ненадраскано  baby_neutral.........

# 23
  • София
  • Мнения: 5 289
Да ползвам този от БГ МАМА и отбелязвам в него още доста неща. Flutter

# 24
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 729
Водя си, но се е случвало и да забравя някой месец да отметна.

# 25
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Да, от години.

# 26
  • Мнения: 3 447
Да, още откакто ми дойде за пръв път.

# 27
  • Мнения: 3 423
Мъжът ми е напълно инволвиран, той ми го води.

# 28
  • Мнения: 1 427
Водих си календар много стриктно, докато не забременях.Вече година и нещо не го правя, за мой срам EmbarassedВреме е да се взема в ръце, много несериозна съм станала!

# 29
  • Мнения: 1 205
Да, още откакто ми дойде за пръв път.

И аз съм така Peace

Общи условия

Активация на акаунт