Диане 35 и забременяване..

  • 1 193
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 32
Здравейте.Съжалявам,ако има същата тема,но ненамерих и затова реших да създам нова.Накратко казано имам кисти мисля,че се казват фоликуларни..Цикъла ми е нередовен попринцип и за това отидох на гинеколог и той ми преписа за периода от 1-2месеца да пия диане 35..Въпроса ми е дали има шанс дори и минимален да забременя в това време или изобщо да не правя и опити на този етап?

# 1
  • Мнения: 40
Това са хормонални контрацептиви. Би следвало, ако ги приемате редовно, по схема - да няма как да забременеете за този период. Разбира се, ако пропуснете хапче, може да има изненада.

# 2
  • Мнения: 3 488
Ако приемате по схема и без изключение бременност не би следвало да Ви изненада.
Винаги има риск, но той е съвсем минимален.

# 3
  • Мнения: 142
Здравейте и от мен, вчера си направих изследване на тестостерона и се оказа че ми е доста висок. Гинеколожката ми изписа Диане 35 за 6 месеца.. Въпроса ми е от хапчетата ще сваля ли нивата на тестостерона, и дали въобще ще мога да забременея като ги пия?

# 4
  • Мнения: X
За хормонални проблеми се ходи при репродуктивен ендокринолог. Гинеколожката е изписала противозачатъчни, които в дългосрочен план не решават проблема. А докато ги пиете бременност няма как да настъпи, разбира се.

Общи условия

Активация на акаунт