Доволни ли сте от работата си?

  • 3 151
  • 47
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 000
Доволна съм.

# 16
  • Мнения: 2 556
Много  Heart Eyes

# 17
  • Мнения: 5 370
Заплащане-вери файн-с перспектива за още след време.
Шефче-младо ,готино и разбрано. Немец. Heart Eyes
Работа-бол. Но никой не ти виси на главата и не ти поставя срокове. Такива просто не може да има в новия ми тип работа.
КоУежки-всичките до една по-млади от мене. Разбираме се, днес обучавам една нова, въпреки че самата аз съм едва от 01.08.
И най-важното-на 20 мин. пеш ми  е от дома.

# 18
  • София
  • Мнения: 2 381
Обичам си работата, макар да е много изнервяща и напрегната понякога. Разбирам се с колегите, помагам им винаги, когато се налага, не се месят в моята работа. Повечето шефове ме уважават много, но баш шефът от 1 г. обещава да ми вдигне заплатата и ... все още нищо. Аз съм говорила с него веднъж, пряката ми шефка още 2 пъти, като последният беше преди няколко месеца. Сега съм решила пак да го атакувам. Преди минути тя ми даде карт бланш. Ако не ми предстоеше операция, да съм духнала някъде за повече пари. Обаче трябва да правя лапароскопия през октомври или ноември. Сега така съм се ядосала, че съм готова да си подам молбата, независимо, че не съм си уредила друго място и че моментът не е подходящ.

# 19
  • Мнения: 221
от самата работа-не ми пречи или тежи;
от колегите-само от някои;
за заплашането за тази работа и затова работно време - почти да;
за шефовете-не кометирам Twisted Evil

# 20
  • Bourgas, Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 414
Работата ми харесва.
Колегите много ме уважават и на мен ми допадат.
Шефката не ми пречи.
Заплащането- задоволително.
На 10 минути от дома.
Възможности за контакти- много.
Обаче вече седем години работя все това. От създаването на фирмата съм там.
Иска ми се отново да новаторствам newsm78

# 21
  • Мнения: 5 647
От работата - да, от единия шеф- НЕ. Добре, че са двама на брой и с другия се разбирам, защото иначе отдавна да съм напуснала. С колегите се разбирам. За заплащането ми се струва, че каквото и да е то пак няма да е достатъчно.  Mr. Green

# 22
  • Мнения: 600
хм, като се замисля, май съм доволна.

парите(на първо място за мен) са ок. колегите са пичове. условията са много добри. шефът е задник, но повечето шефове са такива.

да, доволна съм.

# 23
  • София
  • Мнения: 1 819
Да, да, да.
Работата ми е интересна...
Колегите са страхотни...
Шефът е супер...

# 24
  • Мнения: 1 107
Да, ужасно съм доволна Grinning
Днес ми е първият работен ден на новото място, много съм щастлива  Grinning
Всичко ми харесва - най-вече компанията и работата, а колегите вярвам, че са много готини, настроила съм се супер положително за всичко  Hug

# 25
  • Мнения: 2 407
Да! Разбирам се и с шефовете и с колежките.

# 26
  • София
  • Мнения: 2 381
Да, да, да.
Работата ми е интересна...
Колегите са страхотни...
Шефът е супер...

Това е мечтата на всички. Дано да си все така доволна.  bouquet

# 27
  • Мнения: 5 647
Да, да, да.
Работата ми е интересна...
Колегите са страхотни...
Шефът е супер...

А от колко време си на това работно място?

# 28
  • Мнения: 769
Точно вчера мислех да пускам подобна тема..

Колегите ми са ок
Шефът - бива, има си негови моменти
Заплащането - може и по-добро
Работата - не е трудна и еднообразна, имам известна свобода, не ми висят на главата нон стоп, и все пак не ми е много интересно на последък..
Като цяло не се оплаквам, но ми се иска да намеря подходящото поприще за мен.. не знам как да стане.. Сигурна съм че няма да работя сегашната си работа цял живот...

Благородно завиждам на хората, които са превърнали хобито си в работа... като мъжът ми ..

# 29
  • Мнения: 4 965
Аз, понеже имам 3 работи, но на 2 от тях шефът е 1 и същ:
1. на първата (да я наречем основна, защото е с трудов договор и с работно време) - работата е интересна, колегите са много готини, шефът е голям пич, но работното време е кофти и заплащането не ми харесва;
2. втората - работя си я от вкъщи, нямам пряк шеф, аз си организирам нещата - харесва ми; шефът, с който контактувам е малко странен човек и с големи изисквания, но е коректен, а заплащането е повече от страхотно, но пък не е постоянно, а примерно няколко месеца в годината;
3. третата е отскоро и е функция от първата, но съвсем в друга област - пак от вкъщи, с онзи готиния шеф, от колегите контактувам само с 1 момиче, с което доста си помагаме и действаме в тандем; като заплащане е разкошно.

Т.е. нямам оплаквания, но с удоволствие бих сменила първата работа, като ми изтече неплатеното майчинство, за нещо с по-нормално работно време. Заплащането не ме интересува, а само трудовият договор и осигуровките. Важно е да имам повече време за децата и за другите 2 дейности.

 Sunglasses

Общи условия

Активация на акаунт