Имали ли сте 'уредена среща'?

  • 5 791
  • 124
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 417
Isa, а той знае ли, че е уредена или само ти? На мен много ми върви да сватосвам. В една друга тема вече разказах как ожених 2 двойки приятели. Бяхме в една компания, но те не си обръщаха грам внимание. На всеки казах, че другия много го харесва без изобщо да беше вярно. И всеки беше крайно изненадан от "вниманието" на другия JoyВ крайна сметка и двете двойки се ожениха. Тъй че иди, нищо не губиш.  Rolling Eyes

# 16
  • София
  • Мнения: 6 999
Liska, "младеж" силно казано, но точно това е един от плюсовете му в моите очи  Peace
Аааааа - какво значи да го 'метна'?  newsm78

Шушон, знае. Даже той е поискал среща след 2 часа разкази каква съм + снимков материал /То сега с тези телефони с камери всеки те има на снимка винаги  Sick/

# 17
  • Мнения: 6 039
имала съм какви ли не срещи, включително и такива. Естествено нищо не излезе, но имам познати, които се ожениха и бебе чакат точно след такава уредена среща.
Иначе е забавно............спомени  Laughing

на твое място бих отишла.   bouquet

# 18
  • Мнения: 6 167
imala съм, да.
на такава среща й се казва 'сгляда'
аз доста се повлюбих тогава, той незнам, ама имахме нещо като връзка.
накрая големи сълзи и драми, но в крайна сметка не беше за мен тоз чиляк и затова се разделихме.
та, по принцип вярвам в такива срещи, защото хората, които ги организират познават и единия и другия и ... може да стане!)))

# 19
  • Мнения: 6 417
Liska, "младеж" силно казано, но точно това е един от плюсовете му в моите очи  Peace
Аааааа - какво значи да го 'метна'?  newsm78

Шушон, знае. Даже той е поискал среща след 2 часа разкази каква съм + снимков материал /То сега с тези телефони с камери всеки те има на снимка винаги  Sick/


Ооооо, изобщо не му мисли тогава.

# 20
  • Мнения: 7 474
Нашата с мъжа ми беше почти уредена и вече 10г. сме заедно. казвам почти, защото двамата знаехме предварително,че ще сме на едно място, но без да е уговорено специално-беше рожден ден. Но си паснахме Crazy

От опит глава не боли - отивай, пък каквото стане Peace

# 21
  • на плажа
  • Мнения: 1 866
 Хайде, марш! Joy Забавлявай се и дори можеш да се пошегуваш със ситуацията, за да разчупиш ледовете. Какво толкова! Щом смяташ, че като манталитет ти допада - излезте като приятели и се забавлявайте! Ако има нещо друго - още по- добре! Успех и чакаме да споделиш, ако не е твърде лично, разбира се! Hug

# 22
  • Мнения: 1 866
Аз бих отишла.

На нас с мъжа ми ни бяха уредили така. Само че не беше толкова очевадно. Просто ни представиха на едно събиране, дали му телефона ми и после мъжът ми беше много настоятелен, защото аз бях малко като магаре на лед. Обади ми се и  ме покани да излезем да пием едно кафе. Някак си от учтивост, че е приятел на мой проятел се съгласих. На вторият път като ми се обади обаче, му казах, цитирам " Ако искаш само да пием кафе, няма проблем, ще ми е приятно. Но за друго, просто е изключено!" Още си спомням мълчанието което последва в телефонната слушалка. Помислих си, че е затворил но последва " Ок, няма проблем, само за едно кафе". После кафетата продължиха една година и накрая когато той вече беше решил, че каузата е загубена и започна да ми разказва за някаква колежка дето го сваляла, аз установих, че нещо много ме подразни тази работа с колежката и му изтърсих, че искам да излизам с него! Е, той беше много доволен и забрави веднага колежката  Grinning Една година му трябваше да ме убеди, но ето ни вече 9 години заедно, 3 години брак и 2 деца! Heart Eyes

# 23
  • Мнения: 27 524
Да, винаги съм ходила, било ми интересно. Не съм се чувствала неудобно, но не съм оставала очарована. Така се е получило, де. Иди виж, няма какво да губиш, няма от какво да се притесняваш  Grinning

После да разкажеш, ей  Flutter Party

# 24
  • Smallville
  • Мнения: 994
За първи път отидох на уредена среща,преди около 2 години,една приятелка ме убеди,че той бил само за мен и аз отидох 1dating........и от тогава сме неразделни  loveuuu,да чукам на дърво,живеем заедно и усилено бебеправим luvbed Та нищо не се знае!? Понякога се чудя какво ли щеше да е днес ако не бях отишла newsm78 newsm78 newsm78

# 25
  • Мнения: 3 153
Аз също бих отишла. Какво има да губиш всъщност? Най-много да си допаднете с човека, а и ако са ти добри приятели и те познават, би трябвало да са подбрали достатъчно добре човека Peace Ако ли пък не-кой от къде е и точка!
Айде, go for it! И после ще чакаме да разказваш Crazy

# 26
  • Мнения: 4 915
Да, имах. Всъщност една приятелка от Студентски град още в първи курс ми заговори за някакъв приятел на нейното гадже, с който щели да си паснем много. Естествено, отразях й мераците за сеир - та бях още първокурсничка, купони, приятели, компании, какви ти гаджета да ме "заробват"?!  Crazy Mr. Green

След 2 години направо ми се натресоха в стаята в общежитието - приятелката, гаджето й и неговият приятел. Нямаше как да се измъкна. Всъщност, оказа се свестен човек. Виждахме се няколко пъти по заведения, запознах го с моята компания, станахме приятели....Така едно лято. .......Понастоящем ми е съпруг от 8 години.  Mr. Green Та, понякога, уредените срещи вършат отлична работа.  Wink

# 27
  • Мнения: 421
Да, повечето бяха подобни срещи, и така до последната на която се запознахме с настоящия....
Давай смело, пък после да разкажеш, ако искаш  bouquet

# 28
  • София
  • Мнения: 6 999
Ееее, браво Simple Smile

Радвам се, че се появиха хора намерили половинките си на 'сгляда' - всъщност това беше основната цел на темата ми.  Peace

Аз ще отида на въпросната среща - нямам какво да губя, макар че едва ли ще стане нещо в моя случай /освен хубава вечеря де/  Mr. Green

# 29
  • Мнения: 7 186
Не съм имала такава среща, но пък не виждам нищо лошо. Наистина нищо не губиш от едно ново познанство, може само да спечелиш. Simple Smile
Дано е успешна срещата! Hug

Общи условия

Активация на акаунт