Да се ОПЛАЧЕМ, да го обсъдим, да намерим подкрепа... през юни

  • 53 332
  • 1 721
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 35 645
Означава , че мен всячески ме убеждаваха да не пускам детето на ясла. Нали съм имала баба, да не го водя.

# 136
  • Мнения: 2 334
Ами то хубаво, ама аз баба нямам. Като не им се работи това, да си намерят друга работа.

# 137
  • Мнения: 15 416
Не знам защо почти навсякъде се обажда ха на родителите да не си пускат децата на ясла или градина
И то самите госпожи.Три колежки имам с малки деца и на трите са звънели-"Ана вие нали работите на смени, ама нали има баби" Не знам каква е целта.

# 138
  • Мнения: 667
е целта е прозрачна, или да не отвори групата, защото "няма желаещи" или да са малко деца и да не гърчат с 30, като лятно време в сборните групи

# 139
  • Мнения: 15 649
Аз също писах декларация,че няма да ходи,обачеее сега май ще се наложи да почвам една работа и не знам дали ще я вземат. Ще звъня да питам госпожата. Добре мислех да пиша,че ще ходи и да не я давам. В краен случай ще я водя с мен този месец,но другия ще я давам.

# 140
  • sf
  • Мнения: 11 759
Поръчах си магически кецове, ама ме мързя да меря и са ми тесни. Ама ще стискам зъби и ще ги нося 😣

# 141
  • Мнения: 2 334
Я па ти, Donsita. Ко е туй нещо?

# 142
  • sf
  • Мнения: 11 759
Бели са, а на слънце стават цветни. Много са яки, децата имаха такива тениски преди години. Ама ей на, номер 40 си взех, каквито иначе нося, ама са умалени.

# 143
  • Мнения: 35 645
И на мен учителката на детето ми звъня .. няколко пъти. Ама нали имаш баба. Все едно бабите са длъжни да гледат децата.
В нашата ясла всяка сряда се заявява присъствието за следващата седмица. Не знам как е на другите места

# 144
  • София
  • Мнения: 20 127
Аз нямам баби и ние с мм ги гледаме.И големия си беше вкъщи винаги,когато може.Но аз не съм привърженик на дг.

# 145
  • Мнения: 667
Връщам се назад във времето. Да, сама съм си ги гледала, без мм. При появата на бебето ме гледаха втрещено, че искам голямото да си остане на градина. Репликите бяха-е нали сега си по майчинство, защо не си го гледаш. Ами-аз си го гледам, не съм го зарязала, но беше във възраст, в която търсеше игра с деца, а и не е тяхна работа всъщност.

# 146
  • софия
  • Мнения: 4 260
Поръчах си магически кецове, ама ме мързя да меря и са ми тесни. Ама ще стискам зъби и ще ги нося 😣
Kaкви са тия магически кецове? Магии ли правят, ако да- искам и аз едни Grinning

# 147
  • Мнения: 41 889
Диването иска утре да ходи на тържеството ТАКА

Последна редакция: чт, 04 юни 2020, 22:43 от sigma

# 148
  • София
  • Мнения: 1 907
Е що, какво му е, прекрасна ти е куклата, жива и здрава да е!

# 149
  • Мнения: 35 645
Пусни я, пък след години ще има да се забавлява със нсимките си Simple Smile Ако те питат защо е облечена така може да кажеш, че това са единствените дрехи, които ѝ стават след ИП Simple Smile
Утре ще е жега

Общи условия

Активация на акаунт