Да се ОПЛАЧЕМ, да го обсъдим, да намерим подкрепа... през юни

  • 49 528
  • 1 721
  •   1
Отговори
# 15
  • тук и там
  • Мнения: 11 529
Започна се разправията вече..Ей за това не искам да чуя за българска ТА , бг хотели, сайтове  и въобще за български компании.Не защото са български,а защото вечно има разправии за всичко с тях.Тя не била резервацията при тях,нищо че баща ми е  дал на тях парите..?!Сега ще чакам да ми кажат къде е направил резервация всъщност..Ами любезни са(за сега),ама каква файда като по никакъв начин не ми помагат,и нищо конкретно не казват?Ти питаш какви са условията за отмяна на резервация,те ти разправят че хотела щял да отвори през юли..

# 16
  • Мнения: 12 006
Сигма,  то не пречи, да ти стиснем едни палци 🍀
Дано се изненадаш!

# 17
  • Мнения: 4 892
Честит празник,момичета! Да ви спохожда често онзи детския смях,да имате онази луда енергия,онази закачлива и палава усмивка.Падаш от колелото,отупваш крачолите и айде пак.
Да са ви живи и здрави децата! Успех и палци от мен!
Добър ден!

# 18
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 832
Здрави да са децата! Честит Ден на детето!

А ние сме в списъка с 8-те държави, които подлежат на карантина. Ама имам надежда, че и това ще отпадне.

# 19
  • Варна
  • Мнения: 10 556
Честит празник на всички дечица.

 Вчера станаха две години от аборта, много страшно за мен преживяване, заради страха от болници и лекари, не съм сигурна, че искам да забременея пак, може би ще си остана без деца.

# 20
  • София
  • Мнения: 24 839
Всяка майка би ти казала, че заради единия страх, не бива да се лишиш от щастието да имаш деца.

# 21
  • Мнения: 5 234
Честит празник!
1-ви юни трябва да го обявят за неработен, или поне за неучебен - а то, толкова натоварен ден ще излезе - матури, класирания за 1-ви клас,... Успех на всички!
"Под манастирската лоза" на Елин Пелин четох с голям интерес като ученичка.

# 22
  • тук и там
  • Мнения: 11 529
При нас е неработен и неучебен.Ама не е и ден на детето де,ами петдесятница(мисля)...

# 23
  • Мнения: 2 146
Честит празник на всички дечица! Да растат много, много здрави за спокойствието на мама и тате Heart Успех и на малко по-големите за класиранията.
Оплаквам се, че тъкмо сложих малкото да спи и се разтропаха отгоре, що и да не пробият някоя и друга дупка в 14:20. Тъкмо грабнах ключовете и телефона да се качвам, ама си викам, ако много ме ядосат, най-много с викове да го събудя. Та си легнах де.

# 24
  • Мнения: 3 025
Тъкмо се чудех как така не сте писали, а то нова тема сме имали. Благодаря за новата темичка tetka_the_best.

Честит празник на всички дечица! Мойто днес ме побърка, сякаш усети, че има празник и може да си прави каквото си поиска. Още от сутринта тръгна на криво деня. Подаръка и беше акумулаторен мотор, поръчан от интернет и като започнах да го сглобявам липсваше един винт. Облякох се, ходих същия винт да купя, за да мога да и го досглобя мотора. После пък изобщо не му се зарадва, може би, защото вече имаше кола такава и мотора не го отрази изобщо. Сега заспа с триста зора, и имам 2 перални дрехи да изгладя, докато тя спи.
Вечерта ще празнувам празника на търпеливата майка.

# 25
  • Мнения: 1 190
По въпроса на Естела... Ти, явно си в другата крайност... Отказваш се... На мен ми беше фикс идея, да имам, след аборта....
Но тряа да мине време... Тежко си е Hug

# 26
  • Мнения: 35 110
Вчера станаха две години от аборта, много страшно за мен преживяване, заради страха от болници и лекари, не съм сигурна, че искам да забременея пак, може би ще си остана без деца.
Напълно те разбирам! Аз все още преживявам моя аборт ( раждане в 20 г.с). Спомням си почти всяка вечер и много ме е страх. Голяма травма ми е Sad

# 27
  • Варна
  • Мнения: 10 556
Пийк,при теб е било по-зле, аз бях в третия месец, обаче все още много ме е страх.

# 28
  • София
  • Мнения: 18 699
Няма нищо страшно.Щом показанията са били такива дори е било за добро.
Естела,бъди смела,за силна знам,че си.
Аз имам два аборта и две деца.

# 29
  • София
  • Мнения: 9 541
Здравейтееее! Nature Sun With Face
Значиииииииии, почнах да ви чета, че два дни ви изпущих от поглед. По средата на четенето влезе клиент. После продължих да чета, ма пък вие не спирате да пишете и да множите страниците. Мира нямате. И нова тема отворихте дори.  И пак клиент влезе. После стана 17 ч и се разпищях като ощипана когато видях класиранията за първи клас - отрочето ми е прието в най-близкото до нас училище. Па като ревнах от вълнение, че онова бебе дето нямаше сили да проплаче в родилното сега ученичка ще става. Ама баш си ревах - със сълзи. Добре, че нямаше клиент да ме види. И четенето пропадна. Smile После се връщам да ви дочета, ако смогна. Но сега трябваше да се похваля. Blush

И да се оплача, че аз на друго училище се надявах повече , но то не ни е по район, така че ясна беше работата, че ще е в това. То на това, в което е приета щерката му се носи добра слава, но аз имам някои резерви. Обаче каквото сабя покаже. А и детето в него си иска. Не,  че й разбира главата много, но си е решила, че там иска и поне е доволна.
Главата ме боли. Пих хапче, но май пак ще пия.

Последна редакция: пн, 01 юни 2020, 18:05 от Pandachina

Общи условия

Активация на акаунт