Томболи, игри, конкурси и подаръци, анкети (99) - юни 2020

  • 98 363
  • 1 873
  •   1
Отговори
# 45
  • Монтана
  • Мнения: 530
Така и не успявам да регистрирам код в Прингълс, опитвах няколко пъти по различно време. След като вкарам кода, ми иска emaila и паролата с които съм се регистрирала и дотам само се върти. Някои друг има ли този проблем? Късмет на всички през този месец.

# 46
  • Мнения: 630
https://www.facebook.com/photo/?fbid=10163495446995697&set=a … 10150693178205697
 Игра на Пикантина във фейсбук.

Последна редакция: пн, 01 юни 2020, 10:47 от mamma_shiki

# 47
  • Мнения: 2 575
Аз още си чакам кутията от София мел. Има ли някой друг,неполучил от второто теглене?
Днес я чакам. Получих съобщение на вайбър.

# 48
  • Мнения: 2 110
Относно играта на чипс Vipa - не разбирам правилата и... Достатъчно е да събера буквите за надписа и ако съм от първите 100, ще спечеля велосипед ли? И как става заявяването, че съм ги събрала - звъня на някакъв телефон ли? Къде се вижда отчитането на това, колко бройки остават за спечелване?...
Ако някой е наясно, моля да ме светне!

# 49
  • Мнения: 752
Здравейте , някой знае ли дали зайците ще предлагат нови ваучери скоро?

# 50
# 51
  • София
  • Мнения: 2 411
Честит нов месец, нова тема и празник на детето!!! Да ни е късметлийски и детското в нас никога да не помръква.
Лео експрес ми пратиха смс за кутията, а аз съм на работа. ММ е вкъщи. Трябва ли да давам касоват бележка? Пазя я, но е дълго и сложно да инструктирам ММ.
И аз цяла сутрин си късам нервите с битките - само силни играчи, не повече от 5 победи, на които не отчете точките правилно. Много е тъпо само да губим, защото така няма как да вдигнем и левъла. Нещо им е сбъркана работата, но нямам време и нерви да пиша в Дискорд. Ще мина само приключението и толкова.
Обаче изобщо не разбрах и не видях как да споделяш във ФБ, че си в турнира и към кой клан?! За Инстаграм ясно, но нямам

# 52
  • Мнения: X
В турнира със зайците е трудно, защото дават зайци да си обновяват героите и са по - силни. И аз се прежалих няколко пъти по 50 заека, но онези са със светлинни години напред. Снощи не можах да спя и играх късно, май 2 часа минаваше. Мислех, че професионалистите спят, ама и тогава цъкат. Не знам как издържат, мен ме боли главата да се взирам в екрана за дълго.

# 53
  • Мнения: 3 117
Милка са сложили играта на страницата си във фб обаче линка не се отваря milka-promo.bg

# 54
  • Мнения: 36 197
Аз този месец съм доста свободна - ще играя през деня, докато трае турнира - дано това да е достатъчно.
Във Фб ми отговориха, че ако човек от провинцията спечели от турнира ваучер за Фантастико, ще му дадат карта на същата стойност (ако иска).

# 55
  • Пеликания
  • Мнения: 2 487
Аз минах приключението ама няма голям смисъл според мен. Даде някакви карти ама не достатъчно. После има някакви Мастър нива ама не мога да ги разбера. Имам само една карта 3-то ниво останалите 1-во и 2-ро, а като се бия противниците ми са с 5-то ниво. Е как да стане работата.

# 56
  • Мнения: 1 373
На мен ми се отваря - наградите са 1000 топки и 10 Sony PS4 Slim

# 57
  • Мнения: 3 079
Сега погледнах правилата на Мерси.На 03.06 ще теглят.

# 58
  • Пеликания
  • Мнения: 2 487
Ето линка https://milka-promo.bg

# 59
  • Мнения: 3 117
https://milka-promo.bg/ Отвори се ,топките се печелят на момента вече има 2 спечелени.

Общи условия

Активация на акаунт