Томболи, игри, конкурси и подаръци, анкети (99) - юни 2020

  • 98 365
  • 1 873
  •   1
Отговори
# 1 860
# 1 861
  • Мнения: 3 117
Победителите от играта на Skyfon  🎉 👇
💎 Ruska Teneva
💎 Renete Toshkova
💎 Мария Георгиева
💎 Мартин Ивайлов
💎 Rumen Velchev
💎 Любомир Манев
💎 Danail-Raliza Yordanov
💎 Даниела Николова
💎 Mariya Dimitrova
💎 Мери А.
💎 Kali Petrova
💎 Eli Galabova
💎 Вълчо Николов
💎 Snejana Dimitrova
💎 Zheni Petrova
💎 Мариета Илиева
💎 Илинка Патърова
💎 Иван Григоров
💎 Нели Мътарова
💎 Nikolina Stefanova
🎀 Моля печелившите да се свържат с нас като ни пишат на имейл адрес bg.wowfixit@gmail.com в 10 -дневен срок, за да разберат как да получат своя подарък- течен протектор WOWFIXIT за телефон.! 🎁
🎊 Честито на всички спечелили!  🎊
Руска както винаги е на първо място! 😂

# 1 862
  • у нас
  • Мнения: 5 696
В Бургас къде има Коли с бели капачки?Днес обиколих над 20 големи и малки магазини и няма, и няма.

# 1 863
  • Мнения: 856
И от двата ваучера Фантастико закупи от един профил ли? В условията им пише по 1 ваучер. Разрешава ли 1 от 10 лв и 1 от 20 лв? Аз както досега с малко ги изпуснах.
Хванах едно Фантастико 10 лв...
Аз и от двата модела си взех. Успях. Сега на воля ще си врЪткам колелцето. Hands Metal Satisfied

Последна редакция: вт, 30 юни 2020, 22:15 от rosicapi

# 1 864
  • Мнения: 1 373
Браво на Руска! Е, това е то опасен играч. Satisfied

# 1 865
  • София
  • Мнения: 922
И от двата ваучера Фантастико закупи от един профил ли?
Да. От моя единствен профил. Днес си взех ваучери от 10 и 20 лв, а по рано имах взети два за 5 лв/тогава още не надграждахме нива и не  бяха въвели правилата за ограниченията на бройките ваучери от един вид /. Вероятно ще ми остане като опция да си взема и за 50 лв. от ФФ - ако се появи, разбира се.

# 1 866
  • Мнения: 1 000
За течен протектор и аз съм избрана , странно че писаха , че доставят със Спиди на цена 6.90лв , досега съм получавала много неща , но такава доставка не са ми искали 🤷

# 1 867
  • Лясковец
  • Мнения: 762
Победителите от играта на Skyfon  🎉 👇
💎 Ruska Teneva
💎 Renete Toshkova
💎 Мария Георгиева
💎 Мартин Ивайлов
💎 Rumen Velchev
💎 Любомир Манев
💎 Danail-Raliza Yordanov
💎 Даниела Николова
💎 Mariya Dimitrova
💎 Мери А.
💎 Kali Petrova
💎 Eli Galabova
💎 Вълчо Николов
💎 Snejana Dimitrova
💎 Zheni Petrova
💎 Мариета Илиева
💎 Илинка Патърова
💎 Иван Григоров
💎 Нели Мътарова
💎 Nikolina Stefanova
🎀 Моля печелившите да се свържат с нас като ни пишат на имейл адрес bg.wowfixit@gmail.com в 10 -дневен срок, за да разберат как да получат своя подарък- течен протектор WOWFIXIT за телефон.! 🎁
🎊 Честито на всички спечелили!  🎊
Руска както винаги е на първо място! 😂
https://www.facebook.com/smartfonbg/photos/a.116546411818051/178 … ype=3&theater Това една и съща игра ли е,но от две различни страници?Има ме и на двете места за един и същ подарък.Искат да си платим доставката от 6 лв. по Спиди. Много са вдигнали цените тези куриери.

# 1 868
  • Мнения: 283
Здравейте.  В mysparks какви капачки се регистрират за точки?  Опитах с 2 3 ,но ми дава че са грешни. А не съм се занимавала с него от много време.

# 1 869
  • МИНДЕРА
  • Мнения: 304
Всякакви цветове ,обикновенно са със 9 символа.

# 1 870
  • Мнения: 786
ЕКОПАК България АД
♻️ ИГРА ♻️
През последните месеци търсим нови и интересни начини как да включим най-малките членове от семейството в рециклирането и опазването на околната среда. 👨‍👩‍👧‍👦
И сега питаме теб 👉 как учиш децата си да се грижат за природата? Сподели ни своите съвети и идеи в коментар и участвай за нашите страхотни награди!
Виж правилата: https://---shoretner923-31zileH
https://www.facebook.com/ECOPACK.Bulgaria/photos/a.350515961712/ … ype=3&theater

# 1 871
  • София
  • Мнения: 2 411
За добро утро една bluetooth колонка от Туборг и нищо от Кола за ЕМАГ 😁 Ама съм голяма лакомия!!!
Ай честит ви July morning ☀️

# 1 872
  • Мнения: 1 884
Вчера купих КК 500 мл с бяла капачка от павилион в метрото. Кодът е за ваучер.

# 1 873
  • Ако ви трябвам, да знаете, че съм на същото място, където бях и когато не ви трябвах.....
  • Мнения: 12 662

Общи условия

Активация на акаунт