Томболи, игри, конкурси и подаръци, анкети (99) - юни 2020

  • 98 936
  • 1 873
  •   1
Отговори
# 1 815
  • Мнения: 4 868
Тук няма прингълсите за игри, забелязах, че в магазините продават все с футболна топка или някакви обикновени с еднакви кодове отдолу. За съжаление не мога и да се пробвам

# 1 816
  • Мнения: 14 790
И аз не намирам. Не го купуват,че е скъпичък и в селските магазини не зареждат. И кола още не съм намерила,капачки нямам. Имаме сърце и ходих да пускам нашите старите,но ме е срам да гледам кодове,да снимам.. 🤣 Иначе имаше доста.

# 1 817
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 705
Линк за играта на превръзки евридей може ли? Последните пет страници е много кока-колено и не открих Sad

# 1 818
  • София
  • Мнения: 2 411
Леко почвам да завиждам за наградите от дамските превръзки. Аз от много време съм "еко" и почти не ползвам затова няма смисъл да се включвам. Пък не върви да купя на някоя приятелка превръзки Grinning Щото топката на Милка ми дойде от сет продукти на Милка, които купих за подарък.

# 1 819
  • Мнения: 6 222
Заповядай и късмет 🤗
https://promo.everyday.gr/
И аз се включих,пробвала съм многократните еко и чашка,не са моето нещо.

# 1 820
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
Да се похваля с 2 кода за емаг, от 10 капачки, нерегистрирани за Тефал, на  2 ми върза.Поръчах на детето охладител за лаптопа, а за мен едни слушалки. Все неща, които иначе са на изчакване. Обаче веднага доставката става 5 лв, но двете за 15 си е добра  оферта. Ако бях прочела по-рано, щях да пробвам с двата кода.

# 1 821
  • Мнения: 381
Нищо от кока-кола, а регистрирах един куп капачки.
Възможно ли е да не печеля, защото миналата година имах ваучер за Спорт Депо?

# 1 822
  • Мнения: 1 406
Момичета дайте ми някакъв email на Колата да им пиша, понеже днес бях в кауфланд купих две фанти и на информация жената ми казва, че още в неделя са си взели скреч картите. Искам да ги попитам, защо обявяват един срок, а си взимат картите по рано.

# 1 823
  • МИНДЕРА
  • Мнения: 304
Току що ми се обадиха от Еври дей. Спечелила съм подаръчна кутия и в рамките на деня ще ми пратят имейл с изискванията им. Разбрах че ще искат снимка на касовата бележка. Дамата беше много мила и ми пожела да продължавам да участвам.
На пощата ли уведомяват или по телефон,защото във формата за участие май не съм оставяла номера си?

# 1 824
  • Мнения: 576
Промоция на Престиж от утре. https://prestige-promo.bg/

# 1 825
  • Мнения: 287
По-добре се обади на телефона от правилата:
https://www.coca-cola.bg/igrai-za-nagradi/oficialni-pravila/ofic … a-cola-v-kaufland
Момичета дайте ми някакъв email на Колата да им пиша, понеже днес бях в кауфланд купих две фанти и на информация жената ми казва, че още в неделя са си взели скреч картите. Искам да ги попитам, защо обявяват един срок, а си взимат картите по рано.

# 1 826
  • Мнения: 36 489
И мама е спечелила кутия от Евридей. Играя от мое и от нейно име (реших все пак да не регистрирам баща ми...).
Ще играя до края - на мен превръзките ми трябват, отдавна ползвам тази марка и няма значение, че ще се натрупат.

# 1 827
  • София
  • Мнения: 1 235
Току що ми се обадиха от Еври дей. Спечелила съм подаръчна кутия и в рамките на деня ще ми пратят имейл с изискванията им. Разбрах че ще искат снимка на касовата бележка. Дамата беше много мила и ми пожела да продължавам да участвам.
На пощата ли уведомяват или по телефон,защото във формата за участие май не съм оставяла номера си?
По телефона

# 1 828
  • Мнения: 2 863
На престиж играта във всички магазини ли участва или има определени обекти

# 1 829
  • Мнения: 3 137
На престиж играта във всички магазини ли участва или има определени обекти
Във всички магазини участва.😊

Общи условия

Активация на акаунт