Томболи, игри, конкурси и подаръци, анкети (99) - юни 2020

  • 98 984
  • 1 873
  •   1
Отговори
# 1 800
  • Мнения: 6 766
Пф, тъкмо мислех да поръчам нещо от НМ със заешката карта и гледам, че доставката вече не е безплатна, а е 7 лв ... Ще им ги дам, ама друг път Joy

Абонирай се с имейл за H&M и ще ти пратят код за безплатна доставка + 10% отстъпка

# 1 801
  • Мнения: 36 652
Вече съм абонирана. Неотдавна направих две поръчки и двете бяха с безплатна доставка. Ще чакам пак да я направят безплатна.

# 1 802
  • Мнения: 1 373
Направи си нов акаунт (с нов имейл) и се регистрирай за фешън нюз и ще ти пратят кода за 10% и БД. Направо влез в темата на HM. Wink

# 1 803
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 715
Тефал-ски капачки не стават за емаг, нали?

# 1 804
  • Мнения: 3 144
Тефал-ски капачки не стават за емаг, нали?
При мен винаги ги приема.Преди малко регистрирах една.

# 1 805
  • Мнения: X

И моя дойде , преставях си го по джобен вариант  а то се оказа големичък.
Разрових се в алито и намерих хартия консуматив на прилична цена, ако някой го интересува да погледне.

# 1 806
  • Мнения: 1 373
Тефал-ски капачки не стават за емаг, нали?

Точно с такива спечелих два пъти.

# 1 807
  • Мнения: 36 652
Направи си нов акаунт (с нов имейл) и се регистрирай за фешън нюз и ще ти пратят кода за 10% и БД. Направо влез в темата на HM. Wink
Благодаря за информацията, направих поръчка Simple Smile Нямаше проблем с картата на зайците.
Чак накрая видях, че безплатната доставка без кодове за отстъпка е била до 7.06. - сигурно е била заради ИП ....

# 1 808
  • Мнения: 205
Здравейте, някой да се похвали с ваучер от кауфланд за безплатно пазаруване Simple Smile

# 1 809
  • Мнения: X
Имам код на прингълс ако някой иска да го пробва да ми пише, аз вече спечелих и не ми дава да го регистрирам
Подарен

# 1 810
  • Мнения: 205
Ако може бих искала да се пробвам, благодаря😊

# 1 811
# 1 812
  • София
  • Мнения: 1 243
Току що ми се обадиха от Еври дей. Спечелила съм подаръчна кутия и в рамките на деня ще ми пратят имейл с изискванията им. Разбрах че ще искат снимка на касовата бележка. Дамата беше много мила и ми пожела да продължавам да участвам.

# 1 813
  • Мнения: 205
Имам код на прингълс ако някой иска да го пробва да ми пише, аз вече спечелих и не ми дава да го регистрирам

Ако може бих искала да се пробвам,  благодаря.

# 1 814
  • Мнения: X
Имам код на прингълс ако някой иска да го пробва да ми пише, аз вече спечелих и не ми дава да го регистрирам

Ако може бих искала да се пробвам,  благодаря.
Изпратих го на лични ,не го ли получи

Общи условия

Активация на акаунт