Томболи, игри, конкурси и подаръци, анкети (99) - юни 2020

  • 99 018
  • 1 873
  •   1
Отговори
# 1 785
  • у нас
  • Мнения: 5 733
Някой взе ли си книга от Книги за смет? Аз тази година не можах да се включа. Sad
Аз Grinning

# 1 786
  • Мнения: 36 765
Защо да е 40 лв за 8 снимки? Снимките от апарата на Милка (пак Полароид, но по-малък) излизат лев и нещо за брой. Пак е скъпо и не си струва, но не са по 5 лв едната...

# 1 787
  • Мнения: 793
Radio MIXX
Вторник,30 Юни 🆕🎁🎁🎁ИГРАЕМ 92 дни на лятото на 92,9 FM🆕🎁🎁🎁
Всеки ПЕТЪК ГОЛЯМА НАГРАДА - ФАМИЛЕН БИЛЕТ ЗА АКВАПАРК „НЕПТУН“ !!!👌☺️
А всеки ден, всеки 5-ТИ ОБАДИЛ СЕ (056-860-860) / или писал тук С ПАРОЛА #hitaquaparkneptunМЕГАЯКО Е# ПЕЧЕЛИ 1 Билет!
Предизвикателството, което днес Ви вкарва в играта, освен хит на деня, е следното:
Питаме Ви вярно ли е, всичко, което разказват за Царството на забавленията
Аквапарк „НЕПТУН“ - Равадиново..
а) кое по-точно, че е само на 3 км от Созопол и съвсем близо до най-красивия и вълнуващ замък в България – Замъкът „Влюбен във вятъра”.
б) че има безплатен паркинг
в) че има на откриването на 7/07 билетите е на половин цена !!!

Всеки ден - всеки 5-ти ПЕЧЕЛИ - 1 БИЛЕТ!!!!! Всеки ПЕТЪК ГОЛЯМА НАГРАДА - ФАМИЛЕН БИЛЕТ !!! https://www.facebook.com/NEPTUN.AQUAPARK/
И внимание, днес в ефир се ослушваме за Deep Zone Project feat ToTo H - Gimme Love
https://www.facebook.com/Radio.MIXX.Burgas/?ref=br_rs

# 1 788
  • Мнения: 3 164
Добро утро🙂.Идвам да ви кажа хубава новина.Дано наистина да е така,а не информацията,която получих,да е вследствие на  объркване от страна на Емаг.Вчера ги запитах дали може да се приложат няколко ваучера в една поръчка,при което обясних,че спрямо правилата,публикувани от Кока кола,не може.Ето го и отговорът от тази сутрин:
Здравейте ,
В една поръчка могат да бъдат използвани няколко/всички ваучери , с които разполагате .
Оставаме на разположение .
С уважение,
Габриела Гичева
Сътрудник Обслужване на Клиенти
Emag International OOD
Телефон: *3624 или 07001 3624
Сега ще се пръсна от яд,че изгърмях моите два ваучера за отделни поръчки☹.

# 1 789
  • Пловдив
  • Мнения: 1 391
Лунатичка, благодаря за информацията! Ако е така, както казват от Емаг, ще е супер. И аз снощи поръчах часовник за дъщеря ми с един ваучер и ще трябва да доплатя 26 лв. Ако знаех, че може да се ползват повече ваучера наведнъж, щях да го поръчам с 2 и да не доплащам.

# 1 790
  • Мнения: 3 157
Добро утро🙂.Идвам да ви кажа хубава новина.Дано наистина да е така,а не информацията,която получих,да е вследствие на  объркване от страна на Емаг.Вчера ги запитах дали може да се приложат няколко ваучера в една поръчка,при което обясних,че спрямо правилата,публикувани от Кока кола,не може.Ето го и отговорът от тази сутрин:
Здравейте ,
В една поръчка могат да бъдат използвани няколко/всички ваучери , с които разполагате .
Оставаме на разположение .
С уважение,
Габриела Гичева
Сътрудник Обслужване на Клиенти
Emag International OOD
Телефон: *3624 или 07001 3624
Сега ще се пръсна от яд,че изгърмях моите два ваучера за отделни поръчки☹.
Аз също ги питах, и им писах че в правилата на играта пише по 1 ваучер на 1 поръчка и те ми писаха , че това са правилата на играта не зависи от тях. Явно от Coca-Cola са го приложили това само 1 ваучер на поръчка , а не повече.

# 1 791
  • Мнения: 3 164
Лунатичка, благодаря за информацията! Ако е така, както казват от Емаг, ще е супер. И аз снощи поръчах часовник за дъщеря ми с един ваучер и ще трябва да доплатя 26 лв. Ако знаех, че може да се ползват повече ваучера наведнъж, щях да го поръчам с 2 и да не доплащам.

Съжалявам.Преди малко отговориха на запитването ми и буквално до минута го публикувах.Ако ми бяха върнали още вчера отговор,пак щях на момента да пиша.Играта до 08.08 ли беше,или аз съм се объркала?

# 1 792
  • Пловдив
  • Мнения: 1 391
До 09.08.20 включително, сега погледнах правилата.

# 1 793
  • Мнения: 3 157

Наградата от Pringles. Polaroid Now с пакет Color I-Type Film. 📸

# 1 794
  • Мнения: 2 619
Почти съм събрала точки от Талк панел за ваучер от Емаг или Get.bg.До сега винаги съм вземала ваучер от емаг.Сега се чудя дали да взема ваучер на Get.bg, но не мога да намеря отзиви за този онлайн търговец.Искам да попитам някой поръчвал ли е от тях и всичко наред ли беше?
Аз лично съм поръчвала от гет бг телефони, поне 5, всичко си беше наред. В друга тема тук, хвалят и прафюмите и козметиката. Така, че си е ОК сайта и продуктите, които предлагат.

# 1 795
  • Мнения: 36 765
Пф, тъкмо мислех да поръчам нещо от НМ със заешката карта и гледам, че доставката вече не е безплатна, а е 7 лв ... Ще им ги дам, ама друг път Joy

# 1 796
  • София
  • Мнения: 2 411
Това с ваучерите трябява да се изясни. Възможно ли е от ЕМАГ да не са разбрали въпроса? В смисъл дали може да се комбинира с други ваучери изобщо, а не конкретно наколко от Кока-кола.
Днес старитат Крейзи дейс - ами, машината, която си я набелязах си е на същата цена, но иначе в раздел Крейзи дейс. Ето затова на времето се отказаха да пазарувам от тях. Яко надуват цените и лъжат.
Всъщност сега си спомням и даже писах в темата за ЕМАГ - преди около 2 години на една кампания Крейзи дейс гледах едни трансформиращи се легла, които бяха с някакво голямо намаление (ужким) и излизаха около 350-400лв и същите легла по същото време в друг магазин на редовна цена около 300лв. Някъде още има архив на това.

# 1 797
  • Мнения: 3 157
Това с ваучерите трябява да се изясни. Възможно ли е от ЕМАГ да не са разбрали въпроса? В смисъл дали може да се комбинира с други ваучери изобщо, а не конкретно наколко от Кока-кола.
Днес старитат Крейзи дейс - ами, машината, която си я набелязах си е на същата цена, но иначе в раздел Крейзи дейс. Ето затова на времето се отказаха да пазарувам от тях. Яко надуват цените и лъжат.
Всъщност сега си спомням и даже писах в темата за ЕМАГ - преди около 2 години на една кампания Крейзи дейс гледах едни трансформиращи се легла, които бяха с някакво голямо намаление (ужким) и излизаха около 350-400лв и същите легла по същото време в друг магазин на редовна цена около 300лв. Някъде още има архив на това.
Най-добре, който има 2 ваучера от кока кола за емаг да ги приложи в платформата и да си поръча нещо и да пробва и след това да пише тук дали става.

# 1 798
  • Мнения: 36 765
В Емаг има адски странни оферти. По Коледа гледах едни бонбони в метална кутия, които тук (в Метро и по другите вериги) бяха около 15 лв (не помня вече, но не бяха скъпи), а в Емаг бяха 50 - шокираща разлика, може да имам скрийншот някъде по старите папки, но не ми се търси; съвсем случайно видях, имах имейл за бюлетина им и ми излизаха коледни неща. Изпратих снимки на страницата на фирмата производител (на лични във Фб), да ги питам какво мислят и те ми отговориха, че не е тяхна работа и всеки търговец може да продава на каквато си иска цена.

Последна редакция: вт, 30 юни 2020, 11:13 от pppqqq

# 1 799
  • Мнения: 3 164
В момента нямам нито ваучери,нито капачки.Ако успея да спечеля два ваучери,ще опитам да въведа и двата и ще пиша дали е станало.Принципно не пазарувам от Емаг  заради високите цени,но в момента с ваучерите ме устройват.Първата ми пратка пристигна🙂

Общи условия

Активация на акаунт