Блогъри и влогъри от България и чужбина - да ги обсъдим - 19 / Юни 2020

  • 248 177
  • 4 227
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 11 569
Тук веднага заболявания се предполагат, а много по-логичното, че е преяла/пила повече течности - не. Масово на хората като направят едно от двете неща им изпъква така дори и да нямат тлъстини.

# 61
  • софия
  • Мнения: 842
Не знам дали ще има скоро време бейби бум (изобщо не ми се гледат видеа на тази тема), обаче е факт, че при повечето се случва нещо, бизнеси, нови жилища и т.н., само за Валеринда времето е спряло и няма мърдане. И особено сега, когато няма пътувания и събития, "кралицата" съвсем се обезличи.

# 62
  • Мнения: 20
Благодаря за новата тема и честит празник на всички! 🤗

Харесва ми и на мен визията на Ивана, тя има добри попадения понякога .

Тези ноктаци са отврат 🤢 мислех, че няма по-грозни от на Тоца, ама и тези си ги бива... 

Николета в началото ми беше горе долу симпатична, макар и да имаше едно простовато излъчване, но след изцепката с алесите съвсем изпростя.
Мъжа ѝ наглед изглежда приятно момче, но и той ми носи някакво противно усещане.
Тя въобще не ми харесва с изсветлена коса, изглежда като млада версия на Илияна Раева, като манталитет и самочувствие също бие на нея.


Някой може ли да ме светне каква е изцепката с Алесите?

# 63
  • Manchester, UK
  • Мнения: 11
Romee Strijd (модел на Victoria's Secret и влогър) и приятелят ú очакват първото си дете - https://www.youtube.com/watch?v=qtnrs1awqXg. Във видеото разказва, че преди 2г. е била диагностицирана с поликистозни яйчници, след като 7г. е имала нередовна менструация. Детето се очаква да се роди през ноември. Sparkling Heart

# 64
  • Мнения: 771
Според мен пък Николчето и КО са се сгодили, заради общият бизнес, а не защото той изгаря от желание на тези години да го прави.

# 65
  • Варна
  • Мнения: 2 849
Междудругото от няколко дни ми се върти в главата вероятна причина за тъга у Елица. Че нали на някои така им изглеждала, та миналата година като обяви края на онлайн магазина каза, че подготвя нов проект. Та си мисля, че може заради събитията с вируса, нещата засега да са стопирани  и това да й влияе. Само си мисля, не казвам, че съм права!

# 66
  • Мнения: 317
NJ не ме впечатли никак, особено с видеото как отиват да вземат сестрата на мъжа и. Видео в колата с 2 спирки за хранене в Хепи и никакъв смисъл. Явно не си задават въпроса “Какво показвам с това и има ли смисъл” преди да пост-нат в YT.

Валеринда (ай амор) ми е симпатична визуално, като изключим странните и в последно време идеи за аутфити. Ама един въпрос не ми дава мира - къде аджеба държиш всички тези “тренди” дрешколяци?! 😂

# 67
  • Мнения: 115
Николчето е с грозно дълги нокти, а пръстенът й е като от зрънчо. След 20г. не ми се вярва все още да си харесва сърчицето и да си го носи. Изглеждат ми все едно са се наговорили "да се сгодят". Други ютубъри щяха да покажат поне на снимка предложението и да разкажат как е станало. При тях няма емоция като говорят за това, на други очите им щяха да греят и да се хилят постоянно. Работят от два дни и вече имали постоянни клиенти, щастливи са, че имат Пепси и Кола, нормално е, че 14годишните са им изкупили Хел-а, българите пиели гадно кафе и заради това си слагали много захар- айде стига с глупостите.

# 68
  • Мнения: 9 484
Случая с алесите не го помня много - бяха пращали разни ПР пратки, Йоана Петрова пусна видео с техните дрехи, което събра доста негативни коментари заради цените им, след нея Николета също пусна видео, в което махленски се обясняваше и караше на коментиралите, обаче набързо го редактира и изряза тази част, остана само за дрехите.

# 69
  • София
  • Мнения: 11 569
Йоана твърдеше, че сама си е купила дрехите, докато тази Николета във видеото, в което се караше на хората защо й се бъркали за дрехите, се изпусна, че всъщност са изпратени поне една част. После видеото май изчезна.
Не ме интересува лъгали ли е Йоана, тя ми е симпатична, но тази Николета втори път не я пуснах.

# 70
  • Мнения: 1 695
На тази Николета съм пускала точно два клипа. От километри личи, че е поредното селско кифле, което няма какво да прави по цял ден и е решила да става "известна", за да и' пращат пр пратчици. Изключително много се дразня как набараха на хляба мекото и куцо, кьораво и сакато решиха, че ежедневието им е достатъчно интересно, че да го снимат и качват.

# 71
  • Мнения: 902
Което е супер гадно и нечестно, защото аз продължавам да мисля, че има момичета, които имат стойностно съдържание, но точно заради това остават незабелязани.

# 72
  • софия
  • Мнения: 842
Николета според мен (не я защитавам, нито я гледам редовно) прави видеа, за да си запълва времето и защото сега е модерно да си влогър. От това, което съм гледала не прилича на човек, който ще чака само на пр пратки. Разбира се, ако има са добре дошли, но очевидно имат възможности и тя може да си купи каквото си поиска.

# 73
  • Мнения: 1 695
Да,  на първо място е модерно. Ама айде - заела си се да снимаш, какво ни занимаваш с някакви малоумни разговори в колата, докато ходите да взимате някой си и по пътя ядете Мкдоландс?! Аз все си мисля, че реша ли да снимам, мозъка ми ще работи все в тая насока, какво интересно мога да измисля, по какъв начин да го заснема и т.н. Те включват камерата /най-често дори телефона/ и вече влогърки. Ай бегай.

# 74
  • Мнения: 1 711
Благодаря за темата!🌸

Общи условия

Активация на акаунт