Помощ за име! Няма време

  • 3 371
  • 54
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 9 525
странен избор, но важно е на вас да ви харесва. подгответе за доста реакции според мен.
да е живо и здраво детето, това е най-важното!

# 46
  • Мнения: 159
Чак пък реакции... Името е съвсем нормално.

# 47
  • Мнения: 9 525
ще има, ще има.
за мен пък не е "съвсем нормално име", та честно казано бих се зачудила защо някой би си кръстил детето така.
но мнението ми е без значение.

# 48
  • Мнения: 8 578
Според мен е абсолютно нормално име Грета. Познавам младо момиче, което се казва така. Съмнявам се, че ще има реакции.

# 49
  • Мнения: 1 112
Аз познавам няколко момичета Грета и в интерес на истината всичките са изключителни красавици.
Дали е удобно да питам в България ли е следена бременността, че такава изненада се  получила с пола?

# 50
  • Мнения: 3 922
Да ви е жива и здрава! Имах една позната Маргарита, на която викаха Грета. Сега видях, че от немски "грета" значи "маргаритка" (от нем. grete, умалително от margarete). Така че ще си има и имен ден  - на Цветница.

# 51
  • Мнения: 10 804
И за мен Грета е нормално име, със сигурност много по-нормално от Галатея, например...

# 52
  • София
  • Мнения: 149
Много, много харесвам името Грета.

# 53
  • Мнения: 324
Супер си е името и честито бебче! Относно подигравките - ако детето е свитичко или извън рамките, е вероятно да го подиграват, независимо от името, така че няма смисъл това да е водещо в избора.

# 54
  • Мнения: 2 701
Честета госпожица. И на мен Грета ми харесва. Ще празнува на цветница.

Общи условия

Активация на акаунт