Открийте тайните на витамин Д и подкрепете имунитета си

  • 8 615
  • 268
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 191
Предпочитам на таблетки. Най лесно е за мен техния прием

# 196
  • Мнения: 1 777
Вкъщи всички приемаме витамин Д под формата на капки, по удобно ми е за дозировка, защото аз и мъжът ми приемаме една и съща доза, но на детето давам по ниска доза.

# 197
  • Мнения: 200
Предпочитам на капки. По удобно е за децата от таблетките.

# 198
  • Мнения: 2 702
Предпочитам приема на таблетки.

# 199
  • Мнения: 4 859
За мен предпочитам меки капсули ,а за бебето -капки .

# 200
  • Мнения: 456
И аз и децата предпочитаме да приеме лекарства или витамини във вид на меки капсули. Таблетките понякога трудно се поглъжащ и имат неприятен вкус, капките също могат да имат неприятелн вкус  и се дозират една идея по-трудно.  При възможност за избор под каква формада приемем нещо се спираме винаги на меки капсули.

# 201
  • Мнения: 892
Определено фаворит са ми меките капсули. Лесни за преглъщане, с не  толкова остатъчен вкус/мирис, точно дозирани. За децата, разбира се, предпочитам капките, заради избегнатия риск от задавяне.

# 202
  • Мнения: 508
Предпочитам капки, защото не мога да поглъщам капсулите цели

# 203
  • Мнения: 890
До сега винаги съм давала витамин Д на капки. Удобно ми е и бих продължила по същия начин.

# 204
  • Мнения: 630
Предпочитам да приемам витамин Д на таблетки, защото са точно дозирани, а за децата давам на капки, защото най-лесно ги приемат.

# 205
  • Пазарджик
  • Мнения: 1 411
Бих избрала за детето на капки,а за себе си нямам предпочитания.Мога да пия и на таблетки,меки капсули или капки.

# 206
  • Мнения: 1 716
Предпочитам капки,защото според мен се освояват по-бързо от организма.

# 207
  • Мнения: 528
Предпочитам меките капсули, защото с тях витамин D се усвоява по-бързо от организма.

# 208
  • Мнения: 2 628
На капки, най-удобно е

# 209
  • Пловдив
  • Мнения: 241
Предпочитам таблетки - точна дозировка и ми е лесно за употреба.

Общи условия

Активация на акаунт